Co se děje
Článek

Kam vyrazit v Praze?

Praha je město plné gastronomických možnosti, kulturních akcí a zážitků, o kterých vás budeme pravidelně informovat. Co se děje v pondělí? Kam vyrazit ve čtvrtek? A co s víkendem? Pražskej Rej to ví a poradí. Pro starší akce skrolujte dolů. 

Zajímá mě pondělí, úterýstředa, čtvrtek, pátek a víkend v týdnu od 5. do 11. června 2023.

Pondělí 5. června 2023

Happy hours v restauracích Pytloun Hotels

Co byste řekli na drinky zdarma? Pytlouni vyslyšeli vaše přání a rozjeli akci Happy Hour 1 + 1 drink zdarma? Protože k létu drinky prostě patří.

Kdy a kde?

každý všední den od 16:00 do 17:00, Restaurace TalířLetní zahrádka Old Armoury, Chateau Ctěnice

Úterý 6. června 2023

Červnová ochutnávka vín

Jste-li vášnivým milovníkem vína a hledáte jedinečný zážitek v Praze, neměli byste minout restauraci Klempírna. Tato exkluzivní restaurace vám nabízí nezapomenutelnou degustaci vín, kterou si můžete vychutnat v příjemné atmosféře. Degustaci povede "jejich" vinař Tonda Bukovský. Ochotně vám poskytne informace o jednotlivých vínech, doporučí vám vhodné kombinace s pokrmy a zodpoví vaše dotazy. Přijďte a nechte se unést do světa vín v restauraci Klempírna, kde vaše chuťové pohárky budou potěšeny a vaše smysly oslněny.

Kdy a kde?

6. června 2023 od 19 hodin, Klempírna Restaurant

Středa 7. června 2023

Čtvrtek 8. června 2023

13. Kyjský Pivní Festival

Máte rádi pivo? Dorazte na již 13. Kyjský Pivní Festival, který se bude konat od čtvrtka 8. 6. do neděle 10. 6. 2023 v Praze 9, Kyjích. Tato nezapomenutelná pivní akce vám přinese možnost ochutnat více než 25 druhů čepovaných piv z malých, středních a minipivovarů z celé republiky. Připojte se k nám a objevte různorodost chutí a vůní piva, které jsou vyráběny s láskou a vášní. Během festivalu si můžete vychutnat skvělé grilované lahůdky, jako jsou burgery, steaky a klobásy. Restaurace Šimanda vám připraví speciální jídelní lístek a můžete si také vybrat sladké dobroty ve stáncích. ezapomenutelnou atmosféru doladí každý večer živá kapela.

Kdy a kde?

8. 6. od 12:00 do 10. 6. 23:00, Penzion a Restaurace Šimanda

Pátek 9. června 2023

Travesti show

Tři báječné Crazy Goddes zavítají k Jankovi a rozjedou pořádnou show. Připravte se na skvělý večer plný smíchu, hudby a extravagantních vystoupení! Překvapí vás ohromujícími transformacemi a neuvěřitelným uměním.

Kdy a kde?

pátek 9. června od 20 hodin, Piovar Malý Janek z Jinec

Víkend 10. a 11. června 2023

I. Beerpong turnaj v Počernicích

Máte rádi ping pong a zároveň pivo? Tak to jste tady správně. V Počernicích se bude soutěžit. Dvoučlenné týmy se mohou registrovat do turnaje maximálně do 2.6.2023 anebo do naplnění kapacity. Registrace je zdarma! Výherní tým obdrží Počernický Beerpong pohár a voucher na metr piv!!

Kdy a kde?

sobota 10. června 2023, Počernický pivovar


Minulé týdny:

Pondělí 29. května 2023

LEGENDA country

Přijďte do Vodárny na další skvělý country koncert. Kapela Legenda, tvořená Majkou Říhovou, Jirkou "Kocmanem" Fiedlerem, Vaškem "Lopézem" Lopatkou a Pavlem Říhou přichází s dalším koncertem. Jejich koncert je jedinečným zážitkem, který si nemůžete nechat ujít. Připravte se na nezapomenutelný večer plný skvělé hudby a energie. Toto bude LEGENDÁrní koncertu. 

Kdy a kde?

29. května 2023 od 19:30 hodin, Restaurace u Vodárny

Úterý 30. května 2023

Nové drinky v Bo District

Co kdybychom vás pozvali do asijské restaurace na osvěžující drink. Že se vám to nezdá. My jsme tyhle novinky prozkoumal, teď je řada na vás. Podrobnosti zde

Kdy a kde?

kdykoliv , Bo District

Středa 31. května 2023

Čtvrtek 1. června 2023

Dětský den s bohatým programem a letním kinem

Přijďte si užít nezapomenutelný dětský den v pivovaru Spojovna. Čeká na vás bohatý program a skvělá zábava pro děti i dospělé. Budou zde 2 skákací hrady, možnost opékat buřty a jízda na koníku. Navíc se můžete těšit na kouzelnické triky a živou kapelu Šeginy, která zahraje autorský folk.Relaxovat si pak můžete při promítání filmu "S tebou mě baví svět" na 6m plátně letního kina. Vstupné je zdarma.

Kdy a kde?

čtvrtek 1. června 2023 od 13:30 do 22:00, Pivovar Spojovna

Pátek 2. června 2023

Víkend 3. a 4. června 2023

SUSHI VÍKEND

Milujete sushi? Možná jste ho ještě nikdy neochutnali a cítíte, že je na čase to změnit. V takovém případě vás srdečně zveme na víkend plný sushi lahůdek u přívozu. Čeká na vás nejenom čerstvé a lahodné sushi, ale i skvělá atmosféra. Nechte se unést jedinečnými kombinacemi chutí a textur, které sushi nabízí.

Kdy a kde?

od 3. června 10 hodin do 4. června 21:30, BeerCheckpoint u přívozu

Pondělí 22. května 2023

Pondělní Hospodský kvíz - vědomostní soutěž s atraktivními výhrami

Chcete zažít víc, než jen běžnou návštěvu u podniku? Hospodský kvíz nabízí skvělý zážitek na večer. Stačí k tomu tužka, papír a chuť postavit se nové výzvě! Každý týden nové otázky, každý týden odměny pro nejúspěšnější týmy. Sestavte tým 2 až 8 hráčů, vymyslete pro něj originální název a přihlaste se. 

Kdy a kde?

pondělí 22. dubna 2023 od 19 hodin, The Farm Letná

Úterý 23. května 2023

Stará paní swinguje aneb pravidelné tančírny studia Zig-Zag

Tanec a živá hudba jsou nejvíc. Máme skvělou zprávu, pravidelné Zig-Zag ÚTERNÍ tančírny jedou. Tentokrát v rychlejším tempu neboli “Fast feet”. Skvělá atmosféra, super podlaha, drinky, happy hours, vstupné dobrovolné. A tančit budete samozřejmě vy.

Kdy a kde?

28. února od 20 hodin, Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Středa 24. května 2023

Čtvrtek 25. května 2023

Večeře s nejoblíbenějšími bílými víny Itálie

Oblíbená restaurace Rest má nového šéfkuchaře Jana Váchu. Přijďte vyzkoušet jeho kvality spolu s kvalitami těch nejoblíbenějších italských vín. Další degustace je tady a menu opět stojí za to. Posuďte sami.

Kdy a kde?

25. května 2023 od 18 hodin, Rest sním či Jím

Jan Spálený & ASPM

Další jazzová akce je tady, tentokrát koncert skvělého hudebního kvinteta ASPM (Amatérské sdružení profesionálních muzikantů)! Přijďte si vychutnat jejich virtuózní hru a nezaměnitelné výrazivo, které si vytvářejí prostřednictvím pohybu na pomezí žánrů blues, jazz, gumbo a folkutoASPM začínalo jako folk-bluesové trio, ale v průběhu let se vyvinulo a dospělo do podoby skvělého crossoverového kvinteta. Tato skupinu tvoří neuvěřitelně talentovaní hudebníci, kteří dokážou s virtuozitou propojit různé žánry a vytvořit unikátní hudební zážitek.

Kdy a kde?

28. února od 20 hodin, Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Pátek 26. května 2023

Afterwork Party Vol. II

Když pracovní týden končí a víkend začíná, je třeba to pořádně oslavit. Dorazte na skvělé drinky, dobroty z grilu a užijte si párty. DJ je totiž prý boží.

Kdy a kde?

26. května 2023 od 17 hodin, Bistro Bobovka

Gin víkend

Správná princezna nepotřebuje kouzelného gina z lahve ale dobrý gin z lahve. Ochutnáte mnoho druhů a na mnoho způsobů. Pokud jste fanda GTýčka a dalších nápojů z ginu tak nesmíte chybět.

Kdy a kde?

26.-28. května 2023, Počernický pivovar

Víkend 27. a 28. května 2023

 

Lososový víkend

V Karlíně si pro vás v Charlestonu připravili speciální víkendovou nabídku plnou lososových chutí. A pozor, mysleli i na vaše děti.

MENU

 • Sklenka prosecca 69 Kč
 • Lososový krém 69 Kč
 • Tatarák z lososa 169 Kč
 • Lososové rizoto 189 Kč
 • Naše gnocchi s lososem 189 Kč
 • Steak z lososa s přílohou dle výběru 299 Kč (grilovaná zelenina, citrónový dip, šťouchané brambory, vařené brambory, hranolky
 • Tiramisu 119 Kč

Dětské MENU

 • Steak z lososa včetně přílohy dle výběru 149 Kč

Kdy a kde?

27. května od 10:00 do 28. 5. 21:00 UTC+01, Charleston restaurant

Dětský brunch na Kameře 

Tentokrát je na Kameře plánován speciální brunch zaměřený na děti. Budete se bavit malováním na obličej, divadelním představením a tvořivými dílnami. Dospělí si zatím mohou pochutnat na lahůdkách z rautu, které potěší jejich chuťové buňky. Vstupné pro jednu osobu činí 890 Kč. Děti ve věku 6-10 let mají vstupné ve výši 380 Kč (děti do 6 let mají vstup zdarma). V ceně vstupného je zahrnut vstupní nápoj, neomezený přístup k rautovým stolům, 50% sleva na bowling a tematický program pro děti.

Kdy a kde?

sobota 27. května 2023 od 9:30 do 13:30, Plzeňský restaurant Kamera

Pondělí 15. května 2023

Den 𝐕𝐈𝐓𝐄𝐋𝐋𝐎 𝐓𝐎𝐍𝐍𝐀𝐓𝐎

Jelikož je 16.5.2023 v Itálii svátek tohoto famózního předkrmu, rozhodli se v Al Mulino vzdát této dobrotě hold. A pro jistotu budou spolu s vámi slavit celý týden. Připraví pro vás menu postavené na jemném telecím mase a tuňákové omáčce!

Kdy a kde?

24.–⁠30. dubna 2023, Al Mulino

Úterý 16. května 2023

Středa 17. května 2023

DISCO 80's a 90's DJ a exmoderátor radia Evropa 2 DOKTOR BUBEN v Gauči na Výstavišti

Tuto událost si jistě užijete! Přichází DISCO PÁRTY v duchu 80. a 90. let. Areál bude otevřen od 14:00, DJ začne hrát od 17:00 a vstup je zdarma. Zahrát pro vás přijede DJ a bývalý moderátor Evropy 2 - Doktor Buben. Pokrm i nápoje budou k dispozici po celý večer u baru. Ať už bude jakékoliv počasí, tato PÁRTY se koná pod střechou.

Kdy a kde?

17. května od 17 do 22 hodin, Gauč na Výstavišti

Čtvrtek 18. května 2023

Pátek 19. května 2023

Víkend 20. a 21. května 2023

Street food festival Kdyně 

V sobotu 20. května si užijte den plný lahodného jídla a pití na náměstí v Kdyni! Vyberte si ze široké nabídky street foodových specialit, jako jsou čerstvé ryby a šťavnaté burgery. Ochutnejte tradiční srílanské pokrmy a objevte nové chuťové zážitky z africké kuchyně, včetně pikantní pljeskavice, pálivých specialit s chilli a dokonce i hmyzu. Milovníci sladkostí si mohou pochutnat na dozlatova usmažených kobližkách, křehkých vaflích a lehkých makronkách. Kromě toho se můžete těšit na hudební program a workshopy pro děti.

Kdy a kde?

sobota 20. května 2023, Kdyně

FARMÁŘSKÝ TRH HEŘMAŇÁK

Farmářské trhy nejsou jen o nákupech, ale mohou mít i společensko kulturní přesah. Nebo třeba ekologický. Proto budou organizátoři rádi, když dorazíte bez igelitek. Vítány jsou naopak vlastní nádoby a obaly. Jako bonus za přinesení vlastního keep cupu (hrnku) dostanete slevu 10 Kč z ceny kávy. Navštivte trh se skvělým geniem loci.

Kdy a kde?

otevřeno každou sobotu od 8:00 - 14:00, Řezáčovo náměstí 1088/4, Praha 7

Růžový Máj

Pokud hledáte tip na skvělý zážitek v Praze, neváhejte navštívit vinný festival Růžový Máj. Tento festival, který je zaměřený na růžová vína a klarety, nabízí 25 českých vinařů, kteří představují své lahodné víno. Pro milovníky dobrého jídla je připravena teplá i studená gastronomie, která se skvěle doplňuje s vínem. Aby byl zážitek ještě zajímavější, můžete si vychutnávat tato vína za doprovodu živé jazzové a swingové hudby.

Kdy a kde?

sobota 20. května 2023 od 10 do 21 hod, Náplavka, Rašínovo nábřeží

Italský víkend u přívozu

Hledáte tip na víkendový výlet? Zkuste BeerCheckpoint a jejich italskou akci. Pravé risoto, lehátka a prosecco v ruce. Zaručujeme Itálii v tom nejlepším slova smyslu.

Kdy a kde?

20. a 21. května 2023, BeerCheckpoint u přívozu

Mexická plavba

Máte rádi lodě? A brunche? Tak nastražte uši. Následující Arwen plavba bude v tématickém duchu a sice M•E•X•I•K•O. Rezervujte si své místo na 702 001 268

Kdy a kde?

21.května 2023 od 11 do 14 hod, Loď Arwen

Pondělí 8. května 2023

Den vítězství

Jedním ze státních svátků v České republice je i 8. květen - Den osvobození od fašismu a Den vítězství, kdy si připomínáme konec 2. světové války a kapitulaci německých vojsk. V tento den si můžete událost připomenout nejrůznějšími akcemi po celé republice. Jednou z nich je třeba Legiovlak, což je projekt Československé obce legionářské, který si předsevzal vytvořit věrnou repliku legionářského vlaku z období let 1918–1920, kdy na Transsibiřské magistrále v Rusku probíhaly válečné operace čs. legií.

Úterý 9. května 2023

FARMÁŘSKÝ TRH KUBÁŇ

Trhy na Kubáni jsou skvělým místem pro ranní kávu, dopolední nákupy nebo rychlý oběd. Nabídka zahrnuje zeleninu, bylinky, květiny, ovoce, uzeniny, maso a mléčné výrobky od prověřených českých farem, domácí chléb, zákusky, koláče, kvalitní kávu, piva z malých pivovarů a další potraviny od poctivých výrobců. Tento jedinečný trh na desítce pravidelně mění nabídku v závislosti na sezóně a dni v týdnu. Určitě se zastavte, nebudete litovat.

Kdy a kde?

každé úterý, čtvrtek od 8 do 16 hodin a soboty od 8 do 14 hod, Kubánské náměstí neboli na Kubáni

Středa 10. května 2023

Kohoutí stopa koncert

Kapela Kohoutí Stopa opět v Gauči na Výstavišti! Přijďte to pořádně roztočit na jarní venkovní koncert plný těch nejlepších songů v jejich podání. 

Kdy a kde?

STŘEDA 10. KVĚTNA 2023 V 19:30, Gauč na Výstavišti no.2

Čtvrtek 11. května 2023

Živá hudba v Parku R.

Jste ve Vršovicích? Máte žizeň? A chuť na živou hudbu? To jste tady správně! 

Kdy a kde?

každý čtvrtek, Park R.

Pátek 12. května 2023

Afterwork Party/Rozpálíme grill

Přijďte zakončit pracovní týden a zároveň zahájit grilovací sezónu do Bistra Bobovka. Čekají vás dobroty na grilu, skvělé drinky i hudba. 

Kdy a kde?

12. května 2023 od 17 hodin, Bistro Bobovka

Degustace whiskey Dunville's

Pokud jste nadšenci whiskey a hledáte po Praze nějakou zajímavou akci, pak byste si neměli nechat ujít degustaci whiskey z Belfastu. Degustaci povede Stephen Magennis, zástupce palírny Echlinville, kde se tato whiskey produkuje. Tato palírna je známá svou dlouhou a slavnou historií, a právě tady vznikají některé z nejkvalitnějších whiskey na světě. Mezi vzorky, které budou při této degustaci k dispozici, patří Dunvilles 1808, Dunvilles Three Crowns Sherry, Dunvilles 10 year PX, Dunvilles 10 year Palo Cortado, Dunvilles 20 year oloroso a Dunvilles Three Crowns Peated. Každá z těchto whiskey má své unikátní aroma a chuťové vlastnosti, a určitě si každý najde svého favorita. Cena za tuto akci je 590 Kč a vzhledem k omezené kapacitě je nutné si rezervovat místo co nejdříve.

Kdy a kde?

pátek 12. května 2023 od 19:00, Whiskeria

LUCIE revival - OTEVŘENÍ SEZÓNY GAUČE NA VÝSTAVIŠTI

Je to tady. Sezónu koncertů na Gauči na Výstavišti odstartuje našlapnutým koncertem kapela LUCIE revival.

Kdy a kde?

pátek 12. května ve 20 hodin, Gauč na Výstavišti

Víkend 13. a 14. května 2023

Pondělí 1. května 2023

Fotosoutěž plná lásky

Říká se štěstí ve hře, neštěstí v lásce. Pojďte to zlomit. Na prvního máje bude v Počernickém pivovaru připravený fotokoutek s rozkvetlou třešní. Ten, kdo se u nich vyfotí, označí je a nasbírá nejvíce laiků vyhraje voucher na metr piv. Tak na zdraví a na lásku. A pokud vám tento tip nestačí, sepsali jsme pro vás, kam v tento zamilovaný den vyrazit.

Kdy a kde?

1. května 2023, Počernický pivovar

Úterý 2. května 2023

FARMÁŘSKÝ TRH KUBÁŇ

Zelenina, bylinky, květiny, ovoce, maso a mléčné výrobky z prověřených českých farem, domácí pečivo, čerstvá káva, piva z malých pivovarů a jiné zboží od prověřených prodejců. Nabídka se mění v závislosti na sezoně, i podle dnů v týdnu.

Kdy a kde?

každé úterý, čtvrtek od 8 do 16 hodin a soboty od 8 do 14 hod, Kubánské náměstí neboli na Kubáni

Středa 3. května 2023

DISCO 80's a 90's V Gauči na Výstavišti

Na téhle akci se zaručeně pobavíte. DISCO PÁRTY ve stylu 80's a 90's je tady. Areál se otevírá od 14:00, DJ začne hrát od 17:00 a vstupné je zdarma. Hrát bude vyhlášený Dj a exmoderátor radia Evropa 2 Doktor Buben.

Kdy a kde?

3. května od 17 do 22 hodin, Gauč na Výstavišti

Čtvrtek 4. května 2023

Komiks menu

Milujete komiksy? Tak upalujte do Počernic. Čeká tam na vás menu postavené na hamburgerech. Najdete tam hrdinské i padoušské burgery (ty budou trošku víc ostré!). Na vás bude zjistit, zda jste tým hrdina či tým padouch. A za kostým dostanete pivo zdarma. A co personál? Nechte se překvapit.

Kdy a kde?

4.-7. května 2023, Počernický pivovar

Pátek 5. května 2023

Stejková akce pokračuje aneb Argentina u Havlíčků

Stále se můžete zastavit v restauraci U Havlíčků a ochutnat vybraná vína a hlavně degustační steak menu. To vše v duchu Argentiny.

Kdy a kde?

od úterý 26. dubna 2023, U Havlíčků

Víkend 6. a 7. května 2023

FARMÁŘSKÝ TRH NÁPLAVKA

Navštivte jedno z historicky prvních pražských farmářských tržišť v Česku. A kde jinde než na břehu Vltavy. Téměř 100 prodejních stánků s kvalitními a čerstvými farmářskými produkty od prověřených pěstitelů, chovatelů a výrobců. Od 11 do 13 hodin hraje na trhu obvykle živá hudba. 

Kdy a kde?

každou sobotu od 8 do 14 hodin, Náplavka Rašínovo nábřeží

Pondělí 24. dubna

Týden medvědího česneku

Říká se, že medvědi po zimním spánku konzumují česnek, aby získali potřebné vitamíny a minerály a zbavili se vnitřních parazitů. Navíc, jeho chuť je dokonalá a v gastronomii má mnoho využití. Česnek je antibakteriální, plný vitamínů, podporuje srdce, reguluje krevní tlak a mnoho dalších zdravotních výhod. Proto udělejte něco pro sebe a své zdraví a přijďte ochutnat menu z medvědí česnek. Bude to skvělé!

Kdy a kde?

24.–⁠30. dubna 2023, Al Mulino

Úterý 25. dubna

Argentina u Havlíčků

Zastavte se U Havličků a ochutnejte vybraná vína a hlavně degustační steak menu. To vše v duchu Argentiny.

Kdy a kde?

od úterý 26. dubna 2023, U Havlíčků

Jarní dobroty

Máte poslední šanci zajít během dubna na jarní delikatesy do Želivárny, kde si připravili skvělé menu.

Kdy a kde?

v dubnu, Restaurace Želivárna

Středa 26. dubna

Středa –⁠ piroh je třeba 

Máme pro vás skvělý tip, tohle strašnické pirohové království je totiž doslova zjevení. Rodinný podnik nabízí nejen milou atmosféru ale hlavně báječné pirohy. A co je na výběr?

 • Pirohy s borůvkami
 • Pirohy s tvarohem
 • Pirohy s jahodami
 • Pirohy s mletým masem a špenátem
 • Pirohy s mletým masem a kysaným zelí
 • Pirohy s mletým masem, koriandrem a špetkou chilli
 • Pirohy s houbami
 • Pirohy s brinzou

Kromě klasické nabídky se můžete těšit i na speciality, jako jsou např. mexické pirohy s fazolemi, kukuřicí a rajčaty, koriandrové pirohy nebo lahůdka v podobě tvarohových piroh s kondenzovaným mlékem a mákem.

Kdy a kde?

od středy do neděle 11 –⁠ 21 hodin, Pirohárna

Čtvrtek 27. dubna

Zpívající saxofonista Martin Zilvar - další porce SKVĚLÉ NÁLADY, hudební čtvrtek v The FARM Letná

Martin je zkušený hudebník, který zpívá a hraje na saxofon, klarinet a flétnu. Díky své všestrannosti se umí přizpůsobit různým hudebním stylům - od dechové hudby, přes jazz, pop, rock, R&B, funk a brazilské rytmy až po moderní elektronickou hudbu a klasiku. Přijďte si užít další čtvrteční večer plný skvělé hudby, úžasné atmosféry, míchaných nápojů a samozřejmě vynikajícího jídla. Navíc, vstup je zdarma.

Kdy a kde?

čtvrtek 27. dubna 2023 od 19 hodin, The Farm Letná

Pátek 28. dubna

Domácí dezerty na Náměstí Republiky

Přímo na Náměstí Republiky je krásná zahrádka, na ní je ještě krásnější posezení a naprosto dokonalé domácí dezerty.

Kdy a kde?

 

denně 11:30-24:00, Adele Restaurant & Bar

Víkend 29. a 30. dubna

Čarodějnická noc

Máte rádi tajemno, ohně, hudbu nebo třeba špekáčky? Pro vás všechny jsou určeny následující čarodějnické akce, které jsme pro vás pečlivě vytipovaly. Tak si nenechte ujít tyhle parádní hudebně gastronomické filipojakubské večírky.

Pondělí 17. dubna

Den kávy

Milovníci kávy, pozor. V pondělí 17.4.2023 se v italské pizzerii Al Mulino bude slavit italský den kávy a připravili si pro všechny hosty speciální kávu a kávovou panna cottu jako dáreček. 

Kdy a kde?

17. dubna 2023, Al Mulino

Hospodský kvíz / Praha / Farm Letná PO

Chceš zažít víc, než jen běžný pokec u piva? Hospodský kvíz nabízí skvělý zážitek na večer. Stačí k tomu tužka, papír a chuť postavit se nové výzvě! Každý týden nové otázky, každý týden odměny pro nejúspěšnější týmy. Sestavte tým 2 až 8 hráčů, vymyslete pro něj originální název a přihlaste se. 

Kdy a kde?

pondělí 17. dubna 2023 od 19 hodin, The Farm Letná

Úterý 18. dubna

FARMÁŘSKÝ TRH KUBÁŇ

Trhy na Kubáni jsou skvělé místo pro ranní kávu, dopolední nákupy nebo rychlý oběd. Zelenina, byliny, květiny, ovoce, uzeniny, masa a mléčné výrobky z prověřených českých farem, domácí chléb, zákusky, koláče, kvalitní káva, piva z malých pivovarů a další potraviny od poctivých výrobců, to je nabídka tohoto jedinečného trhu na desítce. Nabídka se mění v závislosti na sezoně, i podle dnů v týdnu. Zastavte se, nebudete litovat.

Kdy a kde?

každé úterý, čtvrtek od 8 do 16 hodin a soboty od 8 do 14 hod, Kubánské náměstí neboli na Kubáni

Středa 19. dubna

Čtvrtek 20. dubna

Jihotyrolská večeře s víny Eleny Walch, která jste ještě neochutnali 

Nechte se přenést do jižního Tyrolska a ochutnejte skvělé pochutiny doplněné výtečnými víny. Obojí z tohoto překrásného rakouského kraje. Menu pro vás připravil šéfkuchař Jan Vácha.

Kdy a kde?

20. dubna 2023 od 18 hodin, Rest sním či Jím

Gurmánský divadelní večer s detektivní zápletkou

Unikátní interaktivní divadelní představení „Rozparovač v pivovaru“ s exkluzivní čtyřchodovou večeří a neomezenou konzumací vynikajícího piva. Spolu se známými herci se stanete součástí napínavé zápletky, ve které však nechybí humor. Během představení můžete do hry zasahovat, nakouknout pod pokličku herecké kuchyně a hlavně odhalit vraha. Cena: 2099 Kč za osobu.

Kdy a kde?

čtvrtek 20. dubna 2023, Počernický pivovar

Pátek 21. dubna

Na pivo k přívozu

Není lepší páteční odpoledne než to u piva. Ideálně po projížďce na kole nebo na bruslích. A tady to můžete všechno krásně propojit. Tak sedněte na kolo nebo obujte brusle a pak si doplňte ionty u přívozu. Hlavním pivovarem je zde Karlovský pivovar Pod pralesem, aktuálně čepují 14° prALEsník –⁠ red ale, 11° Brčálník –⁠ světlý ležák ZELENÝ, 15° vtIPAlek –⁠ IPA a 0° Čambrlína –⁠ nealko IPA.

Kde?

BeerCheckpoint u přívozu

Víkend 22.–⁠23. dubna

Čarodějnický brunch

Co je lepší než brunch? Přece tematický brunch. Tentokrát ho v Kameře zorganizovali v čarodějnickém stylu. Rautové stoly se pod dobrým jídlem budou jen prohýbat. Můžete se těšit na uzené pokrmy, šunku pečenou na otevřeném ohni, opékání špekáčků, zmrzlinu a jiné. Vstupné zahrnuje: welcome drink, rauty ve stylu all you can eat, 50% slevu na bowling a čarodějnický program pro děti

Kdy a kde?

sobota 23. dubna 2023 od 10:30 do 14:30 hodin, Plzeňský restaurant Kamera

Veterán párty

Kdo by nemiloval stará krásná auta. Přijďte si zavzpomínat na dobu dávno minulou. Připraven je pro vás celodenní program, živá hudba nebo projížďka historickým autobusem. Ale k tomu všemu skvělé občerstvení od Pivovaru Počerňák. Tam nesmíte chybět.

Kdy a kde?

sobota 22.4. 2023, Pivovar Počerňák – akce Chvalská Tvrz


 

Pondělí 10. dubna

Velikonoční pondělí

Poslední den letošních Velikonoc se přiblížil a vy máte poslední šanci vychutnat si všechny ty beránky, mazance, kuřátka, jehňátka, nádivky a samozřejmě zelené pivo. Tak si v našem velkém velikonočním přehledu najděte to své. KDE SE LETOS BUDOU SLAVIT VELIKONOCE.

Úterý 11. dubna

Una bella canzone

Odměňte se po náročné práci něčím hezkým a lahodným. Co takhle čtyřchodové degustační menu:

 • HRUŠKOVÝ KRÉM
 • ŠPÍZ Z GRILOVANÝCH MOŘSKÝCH PLODŮ NA SALÁTKU
 • DÝŇOVÉ RISOTTO S HOVĚZÍ SVÍČKOVOU, HŘÍBKY A SÝROVO-LANÝŽOVOU ZMRZLINOU NEBO VEPŘOVÁ PANENKA V BYLINKOVÉ KRUSTĚ S DÝŇOVO-LANÝŽOVOU KAŠÍ
 • MAKOVÁ ZMRZLINA PODÁVANÁ S HORKÝMI VIŠNĚMI

Už se vám sbíhají sliny? Tak zahoďte starosti za hlavu a vyrazte do téhle báječné středomořské restaurace na Praze 6.

Kdy a kde?

do vyprodání zásob, Una bella canzone

Středa 12. dubna

Latino Glamour Night

Legendární středeční párty s DJ MomoLatino v rytmech salsy, bachaty a kizomby je opět tady. Přijďte si zatančit nebo si dát drink od skvělých barmanů. Vstupné je 150 Kč, ale pozor, pouze hotově. Rezervujte si stůl přes Instagram nebo na +420 777 022 531.

Kdy a kde?

12. dubna 2023 od 20:30, Tresor Club

Čtvrtek 13. dubna

Jarní dobroty

Přijďte během dubna na jarní dobroty do Želivárny.

Kdy a kde?

v dubnu, Restaurace Želivárna

Pátek 14. dubna

Víkend 15. a 16. dubna

Víkend medvědího česneku

Medvědí česnek (Allium ursinum) je rostlina z čeledi cibulovitých, která se vyskytuje v lesích Evropy. Má intenzivní česnekovou chuť a využívá se jako koření. V lidovém léčitelství se již po staletí využívá pro své léčivé účinky. Obsahuje mnoho vitamínů a minerálů, zejména hořčík, draslík a železo. Jeho přínosy jsou mnohostranné, patří mezi ně například podpora trávení, zlepšení krevního oběhu, snížení krevního tlaku, posílení imunity nebo účinky proti zánětům. Vzhledem k vysokému obsahu antioxidantů může také přispět k prevenci rakoviny. Tak si nenechte ujít víkend plný dobrot z této kouzelné rostlinky.

Kdy a kde?

15.–⁠16. dubna 2023, Léta Páně

Jarní brunch v Sezóně

Přivítejte jaro nedělním brunchováním v Sezóně a udělejte si z dubnové neděle nevšední gurmánský zážitek s vašimi blízkými a přáteli. Cena za brunch je 990 Kč pro dospělé a 395 Kč pro děti ve věku od 11 do 15 let, zatímco mladší děti mohou brunchovat zdarma. Na menu naleznete širokou nabídku pochutin, včetně králičího koláče, čočkového salátu s klíčky, carpaccia z mladého telátka, vajec s kaviárem, paštiky z kachních jater, salátu ze špenátu, kozího sýru v bylinkách, jarních závitků, kopřivového krému, telecí rolády, mořského vlka, baby kuřátek, pečeného berana, nádivky, mechového dortu, rebarborového koláče, čokoládové fontány s jahodami a ovocem, místní nápoje jsou zahrnuty v ceně a při přivítání vás čeká sklenka bublinek.

Kdy a kde?

16. dubna 2023, Restaurace Sezóna

Pondělí 3. dubna

Carbonara dny

Giornata mondiale della carbonara. Den Carbonara se v Itálii slaví 6.dubna a v italské restauraci Al Mulino si pro vás připravili celé dny, abyste si tuhle italskou lahůdku hezky vychutnali. Můžete se těšit nejen na pastu ale i pizzu a další. 

Kdy a kde?

3.–⁠6. dubna 2023, Al Mulino

Úterý 4. dubna

Velikonoční létání

Tradice jsou fajn, ale co zkusit něco neokoukaného. Přijďte si užít pořádný velikonoční fičák a akci v létacím tunelu Hurricane Factory na 4 minuty za cenu tří. 

Kdy a kde?

od 3. do 10. dubna 2023, Hurricane Factory

Středa 5. dubna

Středa piva je třeba

Chcete pocítit vlnu štěstí? Přijďte mezi druhou a pátou do Vodičkovy ulice na happy hours do restaurace Sladovna, kde se už o vaše štěstí postarají. Protože pivo za 35 Kč, tak to se vyplatí.

Kdy a kde?

každý den vždy od 14 do 17 hodin, Restaurace Sladovna

Čtvrtek 6. dubna

Zelený čtvrtek

Je ve znamení jarní zeleniny a luštěnin. Připravovala se jídla z mladých kopřiv nebo petržele, pekly se škvarkové placky a různé preclíky. Mezi oblíbená jídla patřil třeba kočičí tanec, Šumajstr nebo Pučálka. V posledních letech se na Zelený čtvrtek pije zelené pivo, které se stalo velmi oblíbeným nápojem. O dalších barevných i nebarevných velikonočních dnech se můžete dočíst v našem velikonočním speciálu.

Pátek 7. dubna

Velikonoce jsou tady 

Pro někoho jsou Velikonoce svátky jara, pro jiné, především pro věřící se jedná o nejdůležitejší svátky v roce. Ale samozřejmě k nim patř i dobré jídlo a pití, což moc dobře ví i v restauračních zařízení. A abyste nemuseli složitě hledat, sepsali jsme pro vás, KDE SE LETOS BUDOU SLAVIT VELIKONOCE.

Víkend 8. a 9. dubna

FARMÁŘSKÝ TRH NÁPLAVKA

Navštivte jedno z historicky prvních pražských farmářských tržišť v Česku. A kde jinde než na břehu Vltavy. Téměř 100 prodejních stánků s kvalitními a čerstvými farmářskými produkty od prověřených pěstitelů, chovatelů a výrobců. Od 11 do 13 hodin hraje na trhu obvykle živá hudba. Tak se zastavte a ideálně s vlastními obaly.

Kdy a kde?

každou sobotu od 8 do 14 hodin, Náplavka Rašínovo nábřeží

Velikonoční brunch v Obecním domě 

Přijďte si pochutnat do krásného prostředí. Vouchery zakoupíte zde. Pochutnáte si na:

Předkrmy

 • Carpaccio „Red White Flap” sýr Gran Moravia, šťáva ze zelených oliv s chilli
 • Telecí řízečky, pečená bio vejce se šunkou, bramborový salát
 • Terina z uzeného lososa a sýru Cottage
 • Lehký salát z tygřích krevet s topinkami z bílého chleba
 • Konfitovaná prsa z mladých kachen s polním salátem a lanýžovou majonézou

Saláty

 • Barevná rajčata, čekanka a rukola se scamorzou, olivový kaviár, vinaigrette ze starého octa
 • Sortiment čerstvé zeleniny a listových salátů, sýr Feta, dijonská omáčka

Polévka

 • Krém z mladého špenátu s medvědím česnekem, krutóny a olivovým olejem

Teplé pohoštění

 • Konfitovaný bok z bylinkového vepříka „Duroc”, tradiční nádivka s kopřivami a uzeným masem
 • Na másle pečená roláda z kukuřičného kuřátka s jarními houbami, bavorské špecle
 • Roláda z králičího hřbetu pečené na hořčici a tymiánu, bramborové placky
 • V celku grilovaná jehněčí kýta se špenátovými listy, bramborové šišky se strouhankou

Dezerty a sýry

 • Sortiment italských a francouzských sýrů s čerstvými fíky a rybízem
 • Mazanec
 • Beránek
 • Cross buns
 • Mrkvový dortík s tvarohovým krémem
 • Biskupský chlebíček, pipeta s rumem
 • Jidáše
 • Čerstvé krájené ovoce

Kdy a kde?

9. dubna 2023 od 11:30 do 15 hodin, Restaurace Obecní dům

Pondělí 27. března 2023

Jarní pivo ve Spojovně

Nové roční období si žádá nový speciál. A ve Spojovně narazili Milíčovský Maiák 15 Bock, který zrál už od Vánoc, aby právě teď mohl zpříjemnit přechod z mrazivých sychravých rán do prosluněných zbytků dne. Maiák má nádhernou měděnou barvu (díky vysokému podíl Mnichovského sladu) a sladové tělo, které vyvažují chmely ze Žatecka, aby se dobře pilo. Přijďte oslavit příchod jara.

Kdy a kde?

právě teď, Pivovar Spojovna

Úterý 28. března 2023

Trhy jsou zpět v plné síle

První jarní den roku opět odstartoval kromě sobot i pravidelné úterky a čtvrtky a prodejci už se na vás těší. Zelenina, byliny, květiny, ovoce, uzeniny, masa a mléčné výrobky z prověřených českých farem, domácí chléb, koláče, kvalitní káva nebo piva z malých pivovarů. Nabídka se mění v sezoně, i podle dnů v týdnu. 

Kdy a kde?

ÚTERKY 8 – 16 hod, ČTVRTKY 8 – 16 hod, SOBOTY 8 – 14 hod., Kubánské náměstí neboli Kubáň

Středa 29. března 2023

DJ L.P.D (all night long)

Dejte si skvělý drink za doprovodu parádní R’n’B & Urban hudby v prostředí skvělého baru s prosklenou střechou.

21:00 - 23:00 - Open bar
23:00 - 03:00 - DJ L.P.D (RnB & urban music)

Kdy a kde?

29. března od 21 hodin, Moonclub

Čtvrtek 30. března 2023

Gurmánský divadelní večer s detektivní zápletkou

Unikátní interaktivní divadelní představení „Vražda v Počernickém pivovaru“ s exkluzivní čtyřchodovou večeří a neomezenou konzumací vynikajícího piva. Spolu se známými herci se stanete součástí napínavé zápletky, ve které však nechybí humor. Během představení můžete do hry zasahovat, nakouknout pod pokličku herecké kuchyně a hlavně odhalit vraha. Cena: 2099 Kč za osobu.

Kdy a kde?

čtvrtek 30. března 2023, Počernický pivovar

Pátek 31. března 2023

Poslední březnová Shots Night

Panákový březen stále jede a poslední pátkový březen budete mít jedinečnou a poslední příležitost dát si vybrané panáky za 39 Kč. Tak opatrně, ať vám z toho víkendu něco zbude.

Kdy a kde?

31. března 2023, Pub Na Plech

Víkend 1. a 2. dubna 2023

OTEVÍRACÍ PÁRTY NOVÉ RESTAURACE Bar-B-Q restaurace by BejkBuu

Pozor, pozor v sobotu se otevírá nová restaurace, která spadá do rodiny Bejk Buu. Tato je zaměřena na BBQ. Grilovaná masa, ryby, sýry i zelenina budou vévodit jejich nabídce. Na otvíračku si pro vás připravili uvítací drink a kanapky na chuť zdarmam, DJ, bohaté BBQ menu včetně vítězných žeber, salátů, pasty, sendvičů, piva, vína a prosecca.

Kdy a kde?

1.4.2023 od 14:00, Komořanská 40, Praha 12-Modřany (tenisové kurty naproti cukrovaru)

Pondělí 20. března 2023

CornFest v Počernickém pivovaru 

Přivítejte jaro s oblíbenou kukuřicí! Můžete se těšit na všechny možné pochoutky, jako jsou kukuřičný krém, kukuřice na špejli, mayocorn a mnoho dalších. 

Kdy a kde?

20.-26. března 2023, Počernický pivovar

Úterý 21. března 2023

Den Tiramisu

V Itálii slaví den tiramisu a vy byste ho měli také oslavit. V Al Mulino si pro vás připravili hned několik druhů tohoto italského dezertu s mnoho příchutěmi. Dobrá káva je samozřejmostí.

Kdy a kde?

úterý 21. března, Al Mulino

Office catering Spojujeme! by Spojka Events

Krásné, pestré, chutné a promyšlené kanapky v líbivých a ekologicky odpovědných boxech. Výborně se hodí i na akce, kde nechcete řešit obsluhující personál či nádobí. Přijďte ochutnat! Jako první budete moct vyzkoušet kompletní nové menu:

Kdy a kde?

21.3.2023 na Event Festu (9:30 - 17:00, Cubex, Praha 4)

Středa 22. března 2023

Čtvrtek 23. března 2023

Degustační večeře v Restu

Nechte se přenést do Toskánska a ochutnejte skvělé pochutiny doplněné výtečnými víny. Obojí z této gastronomicky bohaté oblasti Itálie.

Kdy a kde?

23. března, Rest sním či Jím

Pátek 24. března 2023

Mafiánská párty v legendárním music baru La Fuente!

Čeká na vás stylová výzdoba, speciální kostýmy, welcome drinky, skvělý DJ Karlos Zídka a také ceny v hodnotě 10 000 Kč.

Kdy a kde?

pátek 24. března 2023 od 21:00, La Fuente

Víkend 25 a 26. března 2023

Jarní brunch

První letošní "kamerový" brunch v tomto roce je tady a je celý v duchu nadcházejícího jara. V ceně vstupného je také hlídací koutek, welcome drink, 50% sleva na bowling s spousta dobrot. 

Kdy a kde?

sobota 25. března 2023 od 10:30 do 14:30 hodin, Plzeňský restaurant Kamera


Sobotní kachny na rožni

Kachny na rožni opět na menu. Kachny jsou rožněny na otočné grilu a díky tomu jsou rovnoměrně upečené a získávají svoji výjimečnou křehkost a šťavnatost. Rádi vám je připraví i domů, objednávky přijímají na tel: +420 775 750 390.

Kdy a kde?

vždy v sobotu, Bejk Buu

Pondělí 13. března 2023

Na Kvíz do Kamery 

I toto pondělí se koná kvíz v Kameře a týmy jsou již vítány. Otestujte své znalosti z různých oblastí a zahrajte si o skvělé ceny. Vstupné činí 100 Kč. Máte rádi hospodské kvízy? Podívejte na náš speciální článek, kde je můžete najít.

Kdy a kde?

pondělí 13. února 2023 od 19 hodin, Plzeňský restaurant Kamera

Úterý 14. března 2023

Keltské úterý ve Vagonu

Láká vás keltská hudba a kultura? Nenechte si ujít skvělou akci s živou hudbou Foggy Dude a The Clowerhearts. Vstupné: 350 Kč.

Kdy a kde?

14.3.2023 od 21:00 hod., VAGON MUSIC PUB & CLUB

Mimopražský degustační tip

Za dobrým jídlem se vyplatí si zajet a tohle je přesně ten případ. Tohle vymazlené šestichodové menu v neratovické Aromě je totiž lákavé už na papíře. A co teprve ta chuť. Tak si vylepšete středu o šest chodů.

 • BRUSCHETTA S TELECÍ JÁTROVOU PAŠTIKOU, HRUŠKOU A PISTÁCIEMI
 • SUFLOVANÉ VEJCE, LANÝŽOVÝ OLEJ, MÁSLO, PARMAZÁN
 • KACHNÍ PRSÍČKO TECHNIKOU SOUS VIDE, KAPUSTA, ŠAFRÁNOVÉ RISOTTO VIALONE NANO
 • RAVIOLI PLNĚNÉ ZVĚŘINOVÝ RAGÚ, POMERANČOVÉ CREMINO
 • MOŘSKÝ VLK A CHOBOTNICE, PURÉE Z CELERU, PETRŽELKOVÝ OLEJ
 • ČOKOLÁDOVÉ BROWNIES, PĚNA Z KRUPICOVÉ KAŠE A PRACH Z GRILIÁŠE

Kdy a kde?

14. března 2023 od  11:00 - 15:00, Aroma, Neratovice

Středa 15. března 2023 

Underground comedy CLUB

Znáte je z Comedy Clubu a teď je můžete vidět živě. Dvouhodinová ultimátum stand-up comedy show plná humoru vás nenechá v klidu. Přijďte se zasmát. Občerstvení je možno zakoupit v přilehlé kavárně NoD a donést do divadelního sálu.

Kdy a kde?

15. března 2023 od 19:30, divadlo NoD, Roxy

Čtvrtek 16. března 2023

Na jedno čtvrteční

Máte rádi dobré pivo? Tak tahle letenská hospoda nově získala Hvězdu sládků, za což jim srdečně gratulujeme a vám rozhodně doporučujeme vypravit se najít ten Ztracený ráj. Protože kdo by nechtěl ochutnat oceněněné dobře ošetřené pivo.

Kdy a kde?

třeba dnes, Ztracený ráj

Pátek 17. března 2023

Zelené pivo na St. Patrick’s Day

Již tradiční a velmi oblíbená záležitost – Jarní pivo. Spodně kvašený ležák s výraznou zlatozelenou barvou a přídavkem mladého zeleného ječmene bude opět naražen.

Kdy a kde?

v pátek 17. března 2023 od 11:00 do 23:00, Plzeňský restaurant Kamera

Svatý Patrik v Pivovaru

Čas letí a za chvíli se bude slavit svatý Patrik. K těmto oslavám patří od nepaměti pivo, takže asi není náhoda, že Počernický pivovar si připravil skvělou akci. Můžete se těšit na skvělé irské menu a kopřivové pivo!

Kdy a kde?

17.-19. března 2023, Počernický pivovar

Noční menu

Znáte to, když vás po desáte přepadne hlad a nikde už nevaří. Máme řešení. Ve spolupráci se Staročeskou krčmou můžete konzumovat poctivé dobroty přímo v La Fuente a to vždy v pátek a v sobotu od 22:00. Takže vyhlašujeme stop nočnímu hladu.

Kdy a kde?

každý březnový pátek a sobotu, La Fuente a Staročeská krčma

Shots Night

Suchý únor je dávno za námi, Bar na Plech rozjel panákový březen. Co to znamená? Že vybrané panáky dostanete za 39 Kč. Tak opatrně, ať vám z toho víkendu něco zbude.

Kdy a kde?

každý březnový pátek a sobotu, Pub Na Plech

Víkend 18. a 19. března 2023

Jarní brunch

Březnový brunch je tady! Přijďte si ho vychutnat v nádherném prostředí Obecního domu. A že bude z čeho vybírat!

 • Hovězí pastrami s Harissou a nakládanou zeleninou
 • Vittelo Tonnato z telecí svíčkové s omáčkou z tuňáka a ančoviček
 • Sušená šunka Pata Negra s pestem z polosušených rajčat
 • Terina z kachních Foie Gras s černým lanýžem, salátek z microgreens a malinová omáčka
 • Salát z chobotnice, červených krevet a svatojakubských mušlí s avokádem, rajčaty a limetou
 • Barevná rajčata s mozzarellou di Bufala a 10 letým balsamicovým glazé
 • Čerstvá jarní zelenina a divoké byliny s dresinkem z bílého vinného octa
 • Vývar z kuřátek s masem, játrovými knedlíčky a zeleninou
 • Vyzrálá hovězí žebra pečená v pikantní marinádě s domácí nakládanou zeleninou
 • Telecí ramínko pečené se šalvějí s omáčkou z jarních hub
 • Supreme z kukuřičných kuřat s krémovou omáčkou z kampotského pepře
 • Jehněčí kolínko pečené na rozmarýnu s mladým špenátem, šalotkou a
 • omáčkou s černým česnekem
 • Siven alpský pošírovaný v přepuštěném másle s piennolskými rajčaty
 • Šafránová bramborová kaše
 • Nočky z ricotty
 • Pečená provensálská zelenina
 • Chleby a druhy baget
 • Sortiment italských a francouzských sýrů s čerstvými fíky a rybízem
 • Smažené květinky
 • Citrónová Babeta s mákem
 • Bezé dort s krvavými pomeranči
 • Eclairs s růží a malinami
 • Pralinka s kozím sýrem a medem
 • Výběr čerstvého ovoce

Kdy a kde?

o víkendu od 11:30 do 15:00, Restaurace Obecní dům

Řízková neděle

Do Léta Páně se nám vrací řízková neděle aneb sestav si svůj řízek. Neděle se budou občasně opakovat. Takže milovníci řízků, nástup!

Kdy a kde?

neděle 19. března 2023, Léta Páně

Pondělí 6. března 2023

Vernisáž výstavy obrazů autorky Maryny Kuriščákové

Srdečně Vás zveme do  The Farm Letná na vernisáž výstavy obrazů autorky Maryny Kuriščákové a hudební vystoupení zpěváka Daniela Kuriščáka, která se uskuteční v pondělí 6.3. od 18:00. Maryna Kuriščáková je ukrajinská umělkyně, která své abstraktní obrazy maluje technikou Fluid Art. Na výstavě uvidíte její pocity a emoce ze svých zážitků a každodenního života, ale i objednané obrazy na míru. Součástí večera bude také hudební vystoupení mladého rockového zpěváka Daniela Kuriščáka, který vám zahraje jak své vlastní skladby, tak i skladby známých interpretů. Rezervujte si prosím své místo na www.farmletna.cz. Těšíme se na Vás!

Kdy a kde?

pondělí 6. března 2023 v 18:00 až 22:00, The Farm Letná

Degustační polední menu

Polévka 36 Kč a degustační talířek za 80 Kč. Oběd na Václaváku nemusí být finančně neúnosná záležitost Zastavte se každý všední den od 12:00 do 14:00 v Talíři a naložte si na talíř.

Kdy a kde?

každý všední den od 12:00 do 14:00, Restaurace Talíř

Úterý 7. března 2023

Jaromír Honzák Quintet – Křest alba Twenties

Přijďte si poslechnout živě nové studiové album "Twenties" od klíčové postavy tuzemské jazzové scény, kontrabasisty Jaromíra Honzáka. Tento nositel pěti cen Anděl za jazzové album roku a stálice katalogu Animal Music, nahrál své třetí album se svou stálou kapelou ve složení David Dorůžka, Vít Křišťan, Luboš Soukup a Martin Novák. Koncept nového alba spočívá v intuitivní kombinaci nových i starších hudebních vlivů, jako je středověká hudba, raný vícehlas, elektrický jazz, fusion a pop. Honzák chtěl provzdušnit svou hudbu a nabídnout jednoduché melodie a volnou improvizaci.

Kdy a kde?

7.3.2023 v 20:00 hod, Jazz Dock

Středa 8. března 2023

MDŽ netradičně v únikovce

Mezinárodní den žen v Endorfinu! Pozvěte svoji milovanou na jakoukoliv únikovou hru a dostane zdarma drink či nealkoholický nápoj.

Kdy a kde?

8. března 2023, Endrofin 

Večerní růže na Radavě

Společenský večer s bowlingovým turnajem pro ženy je tady. A není náhoda, že právě dnes slavíme MDŽ! Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale není to vše. Hráčky si užijou také ochutnávky dobrot od místního šéfkuchaře, prezentaci kosmetiky Oriflame a dalších služeb nebo zábavy. Pro všechny účastnice večera bude připravený na začátku welcome drink a na konci drobný dáreček za účast. Přihlašování tel. 233 101 211, e-mailu, nebo osobně u bowlera.

Kdy a kde?

středa 8. března 2023 v 17:30, Bowling Radava

Happy Hours ve Sladovně

Chcete pocítit vlnu štěstí? Přijďte mezi druhou a pátou do Vodičkovy ulice a v restauraci Sladovna se už o vaše štěstí postarají, protože pivo za 35 Kč, tak to se vyplatí.

Kdy a kde?

od 8. března 2023 každý všední den vždy od 14 do 17 hodin, Restaurace Sladovna

Čtvrtek 9. března 2023

Pátek 10. března 2023

Shots party

Historicky první Shots párty v baru GINGER je tady. Zažeňte zimu s našimi vynikajícími mini koktejly, ze kterých se vaše chuťové buňky prý posadí na zadek. Na výběr budou ovocné, pálivé, perlivé, alkoholické, ale i velmi alkoholické panáky pečlivě stvořené v ďábelských hlavách našich barmanů. Přijďte se postavit novým chuťovým výzvám!

Kdy a kde?

10. 3. 2023 od 20:00, Ginger Bar

DJ - Friday and Saturday party

Přijďte po celém týdnu vypustit páru, dát si sishu, drinky, zatančit si. O hudbu se tento pátek postará tradičně skvělý DJ GIACOMO, drinky umíchají zkušení barmani a zábava už přijde sama.

Kdy a kde?

pátek a sobota 10. a 11. března, Yokohama Lounge

Víkend 11. a 12. března 2023

Sobotní smokerování v pivovaru –⁠ kuře

Kdo by neholdoval pořádnému smokerování. Tuto sobotu budou šťavnatá kuřátka. Pivu a smokeru zdar.

Kdy a kde?

sobota 11. března, Počernický pivovar

Večerní hudba a grilování

Aneb ideální trojice pro sobotní večer. V dejvické Staročeské krčmě se o vás postarají. BB. Frank a Mr. Crow zahrají coutry, blues i rock 'n' roll a podávat se bude třeba grilovaná krůta a další dobroty.

Kdy a kde?

sobota 11. března 2023 od 18 hodin,  Staročeská krčma

Kurzy přípravy sushi pro děti a rodiče: rodinný kurz s mistrem sushi Lukášem Neckářem

Přijměte pozvání na rodinný kurz přípravy sushi! Na kurzu se naučíte, jak připravit maki, uramaki (tj. kalifornskou rolku) a nigiri sushi. Každý účastník kurzu bude mít možnost vyrobit 50-80 kousků sushi, které si bude moci ochutnat, a zbytek si odnést domů. Kromě toho bude k dispozici neomezená konzumace domácích limonád a kávy. Kurzy se konají v délce dvou hodin a jsou vedeny dvěma lektory v závislosti na naplněnosti kapacity. Každý účastník kurzu obdrží certifikát o absolvování kurzu. Kurzy se konají vždy v čase od 11:00 do 13:00 a od 15:00 do 17:00. 

Kdy a kde?

11. nebo 12. března 2023, Pivovar Kilián

Sushi kurz pro děti

Pozvěte své děti na oblíbený nedělní kurz plný zábavy! Tentokrát se mohou naučit připravovat sushi od zkušeného sushi mistra Martina. Navíc si připraví 3 maki rolky a domů si odnesou certifikát Mistr sushi a motací podložku. Kurz je určen pro děti ve věku 615 let a koná se v neděli 5. a 12.3. Veškeré suroviny budou připraveny. Kurz proběhne v omezeném počtu 10 dětí na skupinu. Cena je 690 Kč na dítě a rezervaci přijímají pouze online. Nechte své děti prožít nezapomenutelné nedělní odpoledne plné zábavy a učení se novým věcem!

Kdy a kde?

neděle 12. března 2023 v 11:30 až 15:00, Aroma Quadrio

Asijský víkend v Léta Páně

Z Vídně rovnou do Asie aneb po víkendu věnovaném řízkům a sachrům si pro vás v Počernicích připravili asijské speciality. Rezervace na telefonním čísle: +420 774 008 556.

Kdy a kde?

11. –⁠ 12. 3. 2023, Léta Páně

Brunch k MDŽ

Přijďte oslavit Mezinárodní den žen parádním brunchem v neděli od 12.00 do 16.00. Cena je za 690 Kč, děti od 6 do 12 let 220 Kč.

Kdy a kde?

neděle 12. března od 12 hodin, Botanica

Pondělí 27. února

ŽEBROBRANÍ

Žebírka jsou oblíbenou delikatesou a na Opatově je po sedm dnů budou připravovat na 4 různé způsoby. K tomu si můžete dát bramborovou kaši, domáci chipsy nebo třeba rozpečenou bagetku.

 • Grilovaná vepřová žebra na ASIJSKÝ ZPŮSOB s jemně pikantní marinádou, zelný salát s marinovanou cibulí. 264 Kč
 • Grilovaná vepřová žebra „TEXAS“ s BBQ marinádou s kapkou whisky a salátem COLESLAW. 264 Kč
 • Grilovaná FARMÁŘSKÁ žebra na česneku, kmínu a čerstvých bylinkách s hořčicí a křenem, nakládaná okurka, marinovaná cibule. 264 Kč
 • Pomalu pečená HOVĚZÍ žebra v úpravě (48h) na červeném víně, povidlech a kořenové zelenině se silným redukovaným masovým výpekem. 295 Kč

Všechna žebra jsou připravovaná metodou SOUS - VIDE. A nezapomeňte si udělat rezervaci.

Kdy a kde?

24. února –⁠ 2. března, Opatovské terasy

Degustační polední menu

Polévka 36 Kč a degustační talířek za 80 Kč. Oběd na Václaváku nemusí být finančně neúnosná záležitost Zastavte se každý všední den od 12:00 do 14:00 v Talíři a naložte si na talíř.

Kdy a kde?

každý všední den od 12:00 do 14:00, Restaurace Talíř

Úterý 28. února

Stará paní swinguje aneb pravidelné tančírny studia Zig-Zag

Rádi tančíte u živé hudby? Máme skvělou zprávu, pravidelné Zig-Zag ÚTERNÍ tančírny jedou. Tentokrát budou hrát Jakub Zomer Quartet a DJ Štěpán a tančit budete samozřejmě vy.

Kdy a kde?

28. února od 20 hodin, Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Středa 1. března

Čtvrtek 2. března

2. Pubquiz 2023 u Floutka

Zapeklité otázky, zábava a pro nejlepší odměna aneb 2. pubquiz 2023.  Akce je určena pro týmy o 3–⁠6 hráčích, kapacita omezena. Startovné je 150,-/tým.

Kdy a kde?

čtvrtek 2. března od 19:00 do 21:00, Pražský Floutek

PubKvíz Na Plech

I v únoru se konají úterní a čtvrteční kvízy v Pubu na Plech. Startuje se vždy v 19:00, tak se nezapomeňte přihlásit a přijďte pořádně provětrat mozkové závity.

Kdy a kde?

každé úterý a čtvrtek od 19 hodin, Pub Na Plech

Pátek 3. března

VIDEO DISCO a BEEFEATER NIGHT.

Gin & Tonic potečou proudem za pouhých 85 Kč, za mixem po celý víkend DJ Míla s NEJ hity od 80s po současnost. Přijď se bavit do La Fuente! Vstup je zdarma a hned ve 21:00 můžete získat 1+1 drink zdarma.

Kdy a kde?

v pátek 3. a v sobotu 4. březnaLa Fuente

Víkend 4. a 5. března

Vídeňský víkend v Léta Páně

Dali byste s řízek, trhanec a sacher, ale do Vídně se vám nechce? Nemusíte, stavte se o víkendu v Počernicích a je to.

Kdy a kde?

4. –⁠ 5. 3. 2023, Léta Páně

Sobotní smokerování v Pivovaru –⁠ vepřová žebra

Kdo by neholdoval pořádnému smokerování. A žebra jsou na to ideální surovina. Dobrou náladu, hlad a žízeň s sebou! Pivu a smokeru zdar.

Kdy a kde?

sobota 4. března, Počernický pivovar

Zabijačka v Pivovaru Cobolis

Zabijačka a pivo šly k sobě vždycky dobře. A v Cobolisu to ví. Stavte se na dobré pivo, domácí chléb, koláče, buchty a hlavně zabijačkové speciality.  Navíc ve 12 hodin proběhne slavnostní narážení piva: KOUŘ 14° (nakouřený polotmavý ležák) .

Kdy a kde?

04.03.2023, pivovar Cobolis, Praha 8-Kobylisy

Pondělí 20. února

Treska Skrei v Al Mulinu

Treska je skvělá ryba. A šéfkuchař Tomáš z Al Mulino pro vás připravuje menu postavené na tresce Skrei, které bude měnit v průběhu tohoto období, takže se vaše chuťové pohárky rozhodně nudit nebudou! Přijďte!

Kdy a kde?

od pondělí 20. února, Al Mulino

Úterý 21. února

Středa 22. února

Moon Singles (párovací hra pro nezadané)

Tenhle klub si zaslouží body, protože se rozhodl vrátit seznamování se s novými lidmi tam, kam patří! Do baru! POkud jste nezadaní, přijďte ve středu a zahrajte si hru, díky které se rychleji seznámíte a poznáte nové tváře. Stydíte se? Nechoďte sami! 
PRAVIDLA

 • U vchodu zaplatíte vstupné 100Kč a obdržíte žeton.
 • Žeton má tvar půlkruhu. Vaším úkolem je najít k němu chybějící část. Má ji někdo v klubu.
 • Pokud k sobě obě půlky pasují, máte match! Pokračujte společně na bar, kde na vás bude čekat drink.
 • Žetony můžete opakovaně dokupovat u vstupu. Jeden žeton = jeden drink.
 • Pokud se nechcete hry účastnit, zaplatíte pouze vstup. Žeton si brát nemusíte, ale přijdete o možnost získat drink zdarma.

Kdy a kde?

22. února od 21 hodin, Moonclub

SEA FOOD BUFET

Oblíbený SEA FOOD BUFET je zpět a s novým menu. Nabídka polévek, salátů, předkrmů i hlavních chodů je bohatší než bohatá a na své si přijde každý milovník mořských plodů.

Předkrmy a saláty

 • Salát z grilovanou chobotnicí s bramborami a lanýžovým olejem
 • Smažené krevety v tempuře s koktejlovou omáčkou
 • Antipasto miso
 • Tuňákový tatarák na avokádovém lůžku
 • Lososový tatarák s Creme fraiche a pažitkou
 • Trio carpaccio z mořských ryb
 • Salát Caprese

Teplý bufet

 • Zapečení šneci v bylinkovém másle
 • Smažená krabí klepítka
 • Gratinované novozélandské mušle

Servírovaná hlavní jídla v degustačních porcích

 • Busara Valenciana (směs mořských plodů a mušlí v tomatové omáčce)
 • Rizoto Frutti di mare s grilovanými langustýnkami
 • Grilovaný mořský vlk s krevetami a hříbky, grilovaná zelenina
 • Pečený losos na rajčátkách datteriny, bramborové pyré, špenát
 • Risotto Nero s chobotnicí

 Dezerty

 • Cheese cake
 • Tiramisu
 • Brownies z hořké čokolády

Plus  0,15l Prosecco Spumante D.O.C.Millesimato Serenssima a karafa vody za 1290,- /osoba.

Kdy a kde?

22. února od 18 hodin, Aroma Quadrio

Čtvrtek 23. února

Degustační večeře v Restu

Nechte se přenést na slunnou Sicílii a ochutnejte skvělé pochutiny doplněné výtečnými víny. Obojí z této gastronomicky bohaté oblasti Itálie.

Kdy a kde?

23. února, Rest sním či Jím

Pátek 24. února

Zvýhodněná polední nabídka

Víte, proč je asijská kuchyně skvělá k obědu? Protože si báječně pochutnáte a pak můžete můžete úplně v pohodě fungovat. Bo District tyto požadavky dokonale splňuje a navíc vám každý všední den přináší zvýhodněnou nabídku.

Kdy a kde?

každý všední den, Bo District

DJ - Friday and Saturday party

Přijďte po celém týdnu vypustit páru, dát si sishu, drinky, zatančit si. O hudbu se tento pátek postará tradičně skvělý DJ GIACOMO, drinky umíchají zkušení barmani a zábava už přijde sama.

Kdy a kde?

sobota 25. února od 19 hod, Yokohama Lounge

Víkend 25. a 26. února

Kachní víkend

Tyhle dva dny jsou jako dělané pro všechny kachnomily. Zatímco husy frčely v listopadu, únor bude patřit kachnám. Zastavte se v Počernicích a pochutnejte si na kachním mase na několik způsobů a k tomu prý i něco navíc. 

Kdy a kde?

25.-26. února 2023, Léta Páně

Malé masopustní zabijačkové hody

Přijďte si na tradiční trhy na Kubánském vychutnat poctivé jitrnice a jelítka, světlou tlačenku, černou kroupovou polévkou (prdelačku) nebo zabijačkový guláš. Masopustní pochutiny můžete zapíjet buď Kounickým 12° ležákem anebo v případě větší zimy dobrým svařákem. Pokud si budete chtít odnést zabijačkové speciality domů, vlastní obaly jsou vítány, ale nejsou podmínkou. Kromě hodů bude souběžně probíhat i pravidelný farmářský trh.

Kdy a kde?

sobota 25. února 2023 od 8 do 14 hodin, Kubánské náměstí neboli Kubáň

Sobotní smokerování v Pivovaru –⁠ vepřový bůček

Kdo by neholdoval pořádnému smokerování. A bůček je na to ideální surovina. Dobrou náladu, hlad a žízeň s sebou! Pivu a smokeru zdar.

Kdy a kde?

sobota 25. února, Počernický pivovar

brunch To nejlepší z Obecního domu

Druhý brunch v novém roce je tady. Únorový brunch je výběr toho nejlepšího od našich kuchařů, kuchařek, cukrářů a cukrářek. Připravili si pro vás oblíbené pokrmy z menu, ale také unikátní pochoutky, které možná zařadí v budoucnu do menu. Těšit se můžete například na:

 • Carpaccio z vyzrálé květové špičky, tatarská omáčka, šalotka, pecorino Romano
 • Výběr sušených šunek, variace melounů
 • Roláda z poularda, nádivka z divokých hub
 • Salát z bretaňských humrů, avokádo, rajčata
 • Výběr oblíbených sýrů: Camembert, Brie, Taleggio, Bresse blue
 • Salát z pečených divokých hub s endivií, Roquefort, hořčičná omáčka
 • Salát z grilovaných barevných paprik, mozzarella di Bufala
 • Salát z čerstvé zeleniny, jarní cibulka, olivy Kalamata, červená řepa
 • Před host krájený Rib Eye krémová omáčka s černým česnekem
 • V pikantní marinádě pečená hovězí žebra nakládaná zelenina 
 • Se salsicciou grilované koleno ze selátka, křenová omáčka a hořčice Pommery
 • Pečená prsíčka z holuba, nádivka s čerstvou majoránkou a ořechy, omáčka ze smržů
 • Pečený divoký losos, omáčka z červené bazalky a limetky
 • a mnoho dalšího

Kdy a kde?

26. února 2023 od 11:30 do 15:00, Restaurace Obecní dům

Pondělí 13. února

Na Kvíz do Kamery 

Další pondělí kvíz v Kameře už čeká na své týmy. Otestujte své znalosti z nejrůznějších oborů. A zahrajte si navíc o parádní ceny. Vstupné je 100 Kč.

Máte rádi hospodské kvízy? Mrkněte na náš speciální článek, kam na ně zajít.

Kdy a kde?

pondělí 6. února od 19 hodin, Plzeňský restaurant Kamera

Úterý 14. února

Valentýn

Tento den nikoho nezajímá nic jiného než oslavy svátku sv. Valentýna, patrona zamilovaných. A oslavit se to dá různě, aktivně či pasivně, ale určitě by u toho nemělo chybět dobré jídlo a pití. Dali jsme pro vás dohromady přes 45 tipů, kam se svým miláčkem vyrazit. A nezapomeňte na to nejdůlěžitější. Na lásku!

Kdy a kde?

14. února, kam vyrazit na Valentýna najdete zde

Středa 15. února

Oslavte den milovníků burgerů.

Hamburger je symbol konzumu a Ameriky a dnes jásají všichni burger nadšenci, kteří na tuhle briošku naplněnou pořádným plátkem mletého masa a dalších věcí nedají dopustit. A proč zrovna dnes? To nikdo neví. Ovšem oslavit by se to mělo.

Kdy a kde?

15. února, kdekoliv, kde mají burger, např. BejzmentKolkovna StodůlkyPub Na Plech

Čtvrtek 16. února

Pátek 17. února

G SOUND +

Dvě patra, každé má jinou atmosféru a hudbu. První patro bude zaměřeno na melodické techno a rave, druhé patro více do minimal house a deep house melodií.  Doraze na Party G Sound.

Kdy a kde?

pátek 17. února 2023 od 22:00 do 5:00, Radost FX

Víkend 18. a 19. února

Masopust v Léta Páně

Máte rádi masopusty? Nenechte si ujít ten dolnopočernický, který výráží průvodem v sobotu 18.2. ve 14:00. Nezapomeňte ale navštívit Léta Páně, kde budou dobroty k dispozici celý víkend.

Kdy a kde?

18. - 19.2.2023, Léta Páně

Zabijačkové hody - Heřmaňák

V lednu byl na pražských tržištích klid, v únoru už tyhle oblíbené lokace ožívají, byť prozatím jen v sobotu. Pokud máte rádi zabijačky, určitě vyrazte na Heřmaňák. A nezapomeňte na vlastní tašky a obaly.

Kdy a kde?

v sobotu 18. února, Heřmaňák

Pondělí 6. února

Zabijačka na Opatově

K únoru prý patří zabijačka jako jelítko k jitrničce. Nakoukněte, jaké zabijačkové fajnovky si připravili na Opatově.

 • SILNÁ OVAROVÁ POLÉVKA s uzeným masem a chlebovými krutony, čerstvě sekaná petrželka 
 • MASOVÁ TLAČENKA octovou zálivkou, bílou cibulí a čerstvě mletým pepřem, BEZ LEPKU
 • GRILOVANÁ VINNÁ KLOBÁSA s hořčicí a křenem 
 • OPEČENÁ JITERNICE A JELÍTKO s máslovým bramborem, sekanou petrželkou a kysaným zelím 
 • VEPŘOVÉ VÝPEČKY z chmelového prasátka s domácí chlupatým knedlíkem a červeným zelím slazené lesním medem
 • PEČENÝ ZABIJAČKOVÝ PREJT se staročeskou lepenicí se zelím a voňavou slaninou 
 • SMAŽENÝ VEPŘOVÝ ŘÍZEK „SLONÍ UCHO“ s domácím bramborovým salátem nebo poctivou bramborovou kaší, nakládaná okurka, citrón
 • DOMÁCÍ LÍVANEČKY s povidly, moučkovým cukrem a zakysanou smetanou 
 • Čepovaný BERÁNEK IPA - novinka na čepu
 • Prémiová slivovice a hruškovice od BARTIDY

REZERVACE: +420 702 025 229

Kdy a kde?

3. - 9. února, Opatovské terasy

Úterý 7. února

Středa 8. února

Bagelová středa

Udělejte si hezkou středu a přijďte si na skvělý bagel. A to není všechno. Pořiďte si věrnostní kartu Bagel Lounge a získáte spoustu výhod:

 • Cashback 10 % z každé objednávky
 • Akční nabídky a výhody pro držitele karty Bagel Lounge
 • Sleva až do výše 50 % hodnoty objednávky
 • Newsletter o našich akcích, novinkách a personálních nabídkách
 • Sledování stavu bodového konta pohodlně ve Walletu
 • Skvělá nálada ze slev a akcí v Bagel Lounge

Navíc nemusíte mít žádnou fyzickou kartičku, ale pořídíte si jednoduše vyplněním online formuláře a nahrajete si ji do svého mobilu. A to je vše. Karta platí ve všech bagelárnách.

Kdy a kde?

neustále, Bagel Lounge Florenc, Bagel Lounge Malostranská, Bagel Lounge Karlovy Vary

Čtvrtek 9. února

Pátek 10. února

Retro párty

Pamatujete, když se ještě platilo československými korunami a jídlo stálo doslova pár korun? Tak tuto dobu si můžete připomenout, protože Malý Janek pořádá dvoudenní retropárty.

Kdy a kde?

pátek a sobota od 11 do 23 hodin, Piovar Malý Janek z Jinec

Víkend 11.-12. února

Víkendový brunch

Přemýšlíte, co s načatým víkendem? Co se odměnit za náročný pracovní týden pořádným brunchem. A kam na něj vyrazit? My doporučujeme The Farm LetnáMama Shelter Prague nebo Buddha-Bar Prague. Více se dočtete v článku Kam v Praze na brunch.

Kdy a kde?

tento víkend, The Farm Letná, Mama Shelter PragueBuddha-Bar Prague

SUPER BOWL 2023 v Bejzmentu

Připravte se na náročnou noc z 12.2. na 13.2. Koná se totiž další ročník Superbowlu, finále národní ligy amerického fotbalu, a v Bejzmentu se samozřejmě bude vysílat jako obvykle.

Kdy a kde?

neděle 12. února od 18 hodin, Bejzment

bejzment super bowl

Pondělí 30. ledna

Tatarákový týden

Kdo by neměl rád tatarák. Jenomže tatarák nemusí být jenom hovězí. Nicméně ani o ten vás na Opatově neochudí. Prohlédněte si tohle krásné tatarákové menu:

 •  Tataráček z pečené červené řepy na opečeném cereálním chlebu
 •  Hovězí tataráček se sušenými tomaty, kapary a šalotkou s opečenou česnekovou topinkou
 •  Hovězí tataráček po francouzsku s majonézou a bílou opečenou bagetkou
 •  Lososový tataráček se šalotkou a limetkou na bílém opečeném toustu s bylinkovým pestem

Na čepu bude navíc nové pivo BERÁNEK IPA, které ladí ke všem tatarákům. Udělejte si rezervaci ještě teď! Protože tataráky jsou láska.

Kdy a kde?

do 2. února, Opatovské terasy

Úterý 31. ledna

KACHNÍ HODY NA ŽELIVÁRNĚ

Co byste řekli na šťavnatou kachničku? Tak nepropásněte kachní hody na Želivárně. Do pátku 3. února vás čeká skvělé menu. Tak se stavte!

Kdy a kde?

 do 3. února, Restaurace Želivárna

Středa 1. února

Čtvrtek 2. února

Opatovské terasy slaví první narozeniny, dárek dostanete vy

2. 2. 2022 se tahle parádní hospoda otevírala a najednou slaví 1. narozeniny. Jako poděkování pro všechny skvělé hosty, bez který prostě podnik fungovat nemůže, si pro příchozí připravili dárek. Tak si nezapomeňte udělat rezervaci a šup slavit.

Kdy a kde?

2. února 2022, Opatovské terasy

Hudební večer v režii DANA VERTÍGO

Hudební večery v oblíbeném letenském bistru zase jedou. Přijďte si užít mezižánrového písničkáře Dana Vertiga. Na koncertě čekejte melodickou smršť i dunivý kopák. Nicméně Dan tento večer zahraje převážně české i zahraniční covery, známé hitovky napříč žánry.

Kdy a kde?

2. února od 19 hodin, The Farm Letná

Pátek 3. února

 

Víkend 4. a 5. února

Trhy jsou zpět!

První tržní den roku 2023 vypukne na farmářském trhu Kubáň v sobotu 4. února. Zahájí ho sousedským opékáním kvalitních špekáčků na otevřeném ohni v ocelovém koši aneb „Wurst kunst". Bude oheň, bude dřevo a bude mistr! Opékací dráty vám zapůjčí, špekáčky, chléb, hořčici a kečup zajistí! Odborně bude špekáčky nařezávat do rozličných tvarů mistr ohně výtvarník Petr Aufriedlsehen! 

Kdy a kde?

soboty 4. února od 8 do 14 hodin, Kubánské náměstí neboli Kubáň

Zabijačka v centru Prahy

Proč mít rád únor? Protože zabijačky. Nechte se pozvat na první zabijačku v Pivnici Obecní dům. Zabijačka bude probíhat po celý den, navíc za doprovodu harmonikáře. V ceně 690 Kč vás čeká neomezená konzumace vepřových specialit a pivo za zvýhodněnou cenu 53 Kč. Těšit se můžete na tlačenky, škvarky, zabijačkový guláš nebo prdelačku. Chcete vědět víc? Mrkněte na náš zabijačkový článek.

Kdy a kde?

4. února od 11:30, Pivnice Obecní dům

Pondělí 23. ledna

Počernické Pálenkobraní

Pálenkobraní pokračuje i v tomto týdnu. A stále můžete ochutnat degustační prkénka plná skvělých pálenek jako například: hruškovici, vínovici, bánánovici, jablkovici, slivovici a mnoho dalších z dílny Radlík. Samozřejmostí je přítomnost Malvíny, která byla vyrobena speciálně pro Počernický pivovar. K tomu si budete moct dát i skvelé pochutiny, které destilátům vyšvihnou jejich chuť a vám zajistí plné bříško. Udělej si rezervaci ještě dnes na telefonním čísle: +420 774 836 682 nebo zde.

Kdy a kde?

20. - 29.1.2023, Počernický pivovar

Úterý 24. ledna

Oslava lunárního nového roku v Teplé kačce

Přijďte oslavit Čínský nový rok se skvělými specialitami.

 • Singapurské stir fry s krevetami, zeleninou a jasmínovou rýží
 • Dan dan nudle s krémovou sezamovou omáčkou a vepřovým masem
 • Pekingská aromatická kachna s placičkami, hoisin omáčkou, okurka, jarní cibulka
 • Kachní jarní závitky se šveskovou omáčkou
 • Kombo menu: speciální mix pekingská aromatická kachna v placičkách + bůček pěti vůní v placičkách + výběr dim sum knedlíčků + naše domácí omáčky.

Mimochodem, víte, jakou symboliku mají dané pokrmy?

 • Kachna -  jednota a loajalita 
 • Nudle – dlouhý život
 • Knedlíčky – bohatství
 • Krevety – štěstí
 • Jarní závitky – bohatství

Kdy a kde?

od 21.–28. 1., Teplá kačka

 

Středa 25. ledna

Večerní růže

Společenský večer s bowlingovým turnajem pro ženy je tady. A pokud řeknete heslo "Pražskej Rej", budete mít startovné pouze za 250 Kč. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale není to vše. Hráčky si užijou také ochutnávky dobrot od místního šéfkuchaře, prezentaci kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Pro všechny účastnice večera bude připravený na začátku welcome drink a na konci drobný dáreček za účast.

Kdy a kde?

25. ledna od 18 hodin, Bowling Radava

Čtvrtek 26. ledna

Večírek plný zážitků

Přijměte naše pozvání do legendárního Restaurantu Charleston na nezapomenutelný čtvrteční večírek plný zážitků, jídla a drinků. Akce se koná ve spodní části restaurace a součástí bude také bohatý raut. Celý večer bude doprovázet hrou na piano zkušený pianista, který hraje moderní i tradiční skladby. 

Kdy a kde?

26.1.2023 od 18 hodin, Charleston

Toskánská večeře s prestižními víny z Montalcina

Nechte se přenést do nádherného Toskánska a ochutnejte skvělé pochutiny doplněné výtečnými víny. Obojí z této gastronomicky bohaté oblasti Itálie.

Kdy a kde?

čtvrtek 26. ledna od 18 hodin, Rest sním či Jím

Pátek 27. ledna

Víkend 28. a 29. ledna

Víkendové menu

Pivovar Kilián umí nalákat. A nemyslíme jen jejich pivo, ale také speciální víkendové menu. Co vy na to?

Kdy a kde?

víkend 28. a 19. ledna, Pivovar Kilián

Hudební večer ve Staročeské krčmě

Večer s hudbou a grilováním v otevřeném krbu! To je výzva. Na menu bude grilovaná kýta, steaky, zvěřina a další dobroty. K tomu zahraje oblíbená dvojice B.B.Frank & Mr.Crow. Místo si rezervujte na telefonu 724 333 220. A to nejlepší na konec. Vstup je zdarma!

Kdy a kde?

28. ledna od 18 hodin, Staročeská krčma

Koncert v Restauraci U Čechů

Kapela „Pro Vás“ bude hrát v sobotu pro všechny. Přijďte posedět, popít, pojíst a hlavě se pobavit a zazpívat si spolu s nimi k Čechům.

Kdy a kde?

28.1.2022 od 17:30 hod, Restaurace U Čechů

Rodinný kurz sushi

Zažijte super nedělní program s dětmi a máte sushi k obědu možná i k večeři. Zábavný sushi kurz trvá 2,5 hodiny a máte garance 80 kousků maki sushi, které si vyrobíte. 

Kdy a kde?

neděle 29. ledna od 11 hodin, Pivovar Kilián

Pondělí 16. ledna

Týden francouzské kuchyně

Francie, země, která dala světu mnoho populárních receptů. Země baget, croissantů, masíček a šneků. A právě francouzskou kuchyni se rozhodla "oslavit" Restaurace Obecní dům a připravila si nabombený týden plný francouzských chutí, který bude zakončený skvělým nedělním brunchem.

Kdy a kde?

16.-21. ledna, Restaurace Obecní dům

Úterý 17. ledna

Kachní hody na Želivárně

Hody hody doprovody, Želivárna má kachnohody. Máte se a co těšit a nezapomeňte si udělat rezervaci!

 • rilettes, cibulová marmeláda, opečený chléb
 • krokety z konfitované kachny, dýňové pyré
 • stehenní čtvrtka s bílým a červeným zelím, špekové knedlíky
 • prso sous vide, bruselské kapustičky, brambůrky grenaille, demi glace omáčka s portským vínem
 • bramborové nočky s trhaným kachním masem, silná omáčka s červeným vínem

Kdy a kde?

 9. 1. do 3. 2. 2023, Restaurace Želivárna

Středa 18. ledna

1. Pubquiz 2023 u Floutka

Nový rok si žádá nové akce. U Floutka si připravili 1. pubquiz 2023. Čekají na vás zapeklité otázky, zábava a pro nejlepší účastníky odměna. Akce je určena pro týmy o 3-6 hráčích, kapacita omezena. Startovné je 150,-/tým.

Kdy a kde?

středa 25. ledna od 19:00 do 21:00, Pražský Floutek

Čtvrtek 19. ledna

Pátek 20. ledna

Bar Na Plech otvírá

Tradáá, nový bar je tady. A nejdete ho tam, kde váš oblíbený Pub Na Plech. Poprvé oetvře 20.1.2023 a bude otevřený každý pátek a sobotu od 20:00 do 04:00! A pokud přemýšlíte, kde uspořádat svou oslavu nebo večírek, tak máte novou  ideální základnu.

Kdy a kde?

každý pátek od 20:00 do 04:00, Pub Na Plech

LADIES NIGHT v La Fuente

Dámy, zbystřete. Tahle akce je jen pro vás. V průběhu 3 hodin zažijete šest tanečních vystoupení a strip show vyrýsovaných sexy mužů. K tomu lechtivá tombola a welcome drink zdarma. Vstupné je 200 Kč. Předprodej vstupenek přímo v La Fuente nebo na telefonu 602 636 635.

Kdy a kde?

20. ledna od 20 hodin, La Fuente

Počernické Pálenkobraní

Doražte na pálenkobraní. Čekat na vás budou degustační prkénka plná skvělých pálenek jako například: hruškovice, vínovice, bánánovici, jablkovici, slivovici a mnoho dalších z dílny Radlík. A samozřejmě nebude chybět Malvína, která byla vyrobena speciálně pro Počernický pivovar. Vznikla snoubením jemné vínovice a voňavé malinovice, které se vzájemně dokonale doplňují. K tomu si budete moct dát i skvelé pochutiny, které destilátům vyšvihnou jejich chuť. Udělej si rezervaci ještě dnes na telefonním čísle: +420 774 836 682 nebo zde.

Kdy a kde?

20. - 29.1.2023, Počernický pivovar

Víkend 21.-22. ledna

Francouzský brunch

Udělejte si neděli po francouzsku. Za cenu 1890 Kč si užijete neomezenou konzumaci francouzských specialit dle šéfkuchaře Restaurace Obecní dům Petra Řepáska a jeho týmu. Součástí je i welcome drink Cremant, neomezená konzumace nealkoholických nápojů, francouzské šansony v živém podání Světlany Nálepkové a hlídaný dětský koutek. Pro děti do 12 let platí zvýhodněná cena 790 Kč, děti do 6 let mají vstup zdarma.

Kdy a kde?

neděle 22. ledna od 11:30 do 15:00, Restaurace Obecní dům

Pondělí 9. ledna

Speciality z divokého býka

Novou týdenní nabídku si připravili v Obecním domě. Nabídka platí jak na obědy, tak na večeře.

 • Tatarský biftek pikantní omáčka, topinky, česnek
 • Silný vývar z žeber, játrový knedlík 
 • Maďarský perkelt bramborové nočky, kysaná smetana, erős pista
 • Španělský ptáček dušená jasmínová rýže nebo houskové knedlíky
 • Špikovaná kýta se smetanovou omáčkou variace knedlíků, brusinky, citron
 • Variace smaženého jazyka a býčích koulí bramborový salát, citrón
 • Dušené ledvinky na cibulce rýže nebo houskový knedlík 
 • Bramborové švestkové knedlíky mák, máslo

Skotský náhorní skot neboli highland cattle je velmi tvrdé a odolné plemeno skotu. Tento býk vyrostl na biofarmě Zelený dvůr v Jižních Čechách, celý život prožít přímo v přírodě v prostředí luk, rybníků a lesů na okraji chráněné krajinné oblasti Třeboňsko u obce Kardašova Řečice. Stravoval se výhradně trávou a senem přímo z místních zdrojů. Přijďte ochutnat.

Kdy a kde?

9. - 15. ledna, Restaurace Obecní dům

Úterý 10. ledna

Středa 11. ledna

ITALSKÉ TÝDNY

Nebojte se, nebudou lítat talíře. Maximálně jejich obsah do vás. A bude to splendido a eccellente. Vedle tradičních italských delikates bude na čepu i ITALSKÉ PIVO - BIRRA MORETTI.

MENU

 • 0,4l Čepované italské prémiové pivo BIRRA MORETTI Výčepní světlé, 4,6% obj., zlatavá barva, chuť sladová 49,-
 • 60g Hovězí CARPACCIO s čerstvou rukolou, parmezánem a kapkou olivového oleje, rozpečená bagetka. 169,-
 • 350g Domácí DÝŇOVÉ NOKY s restovaným kuřecím masem, sušenými rajčaty, čerstvým baby špenátem a omáčkou DEMI-GLACE, parmezán 195,-
 • 350g Špagety AGLIO OLIO E PEPERONCINO s restovanou pancettou (italská slanina), konfitovaným česnekem, čerstvými feferonkami na olivovém oleji, parmezán, čerstvě mletý pepř 185,-
 • 150g Grilovaná vepřová panenka SALTIMBOCCA s parmskou šunkou, čerstvou šalvějí na šafránovém krémovém rizotu s bílým vínem a parmezánem, čerstvá rukola. 235,-
 • Italský JABLEČNÝ KOLÁČ s čerstvou šlehačkou a mátou 65,-
 • Originál PROSECCO z VALDOBBIADENE
 • Prosecco A S T O R I A Cuveé Lounge Brut DOC 0,1/69,- Prosecco B O R T O L I N Millesimato Extra Dry DOCG 0,1/75,-

Kdy a kde?

do 6. ledna do 15. ledna, Opatovské terasy

Čtvrtek 12. ledna

Sejdeme se v Turbanti

Některá hesla jsou fajn a heslo Turbanti vám po celý leden zajistí 20% slevu. 

Kdy a kde?

od 5. do 31. ledna, La Trattoria Turbanti

Pátek 13. ledna

All you can eat bufet

Pátek je malá sobota, tak proč si ho nezpříjemnit ještě o něco víc. V Castle Residence si připravili na páteční oběd ALL YOU CAN EAT. Za krásných 180 Kč si budete moct dole ve vinárně naložit saláty, polévku, 4 jídla a dezerty, co hrdlo ráčí.

Kdy a kde?

pátek 13. ledna, Castle Residence 

Pátek 13. párty

Bojíte se pátku 13.? Nebojte se, v klubu La Fuente budete v bezpečí. Přijďte na "tak trochu jinou párty"!

Kdy a kde?

13. ledna, La Fuente

Víkend 14. a 15. ledna

Sunday Brunch

Pravidelné brunche v nádherném prostředí Buddha Baru jsou zpět i v novém roce. Přichystali si pro vás tradičně skvělé jídlo a jedinečnou atmosféru. Dětský koutek pro děti s animátory je samozřejmostí, takže přijďte klidně i s vašimi potomky.

Kdy a kde?

neděle 15. ledna 2023 od 12:00 do 16:00, Buddha-Bar Prague

Pondělí 2. ledna

Na Kvíz do Kamery

V Kameře se proti sobě utká každé pondělí až 10 týmů. Rozjeďte nový rok v kvízovém duchu. 5 kol, 51 otázek, fajn ceny, styloví moderátoři a stovky témat. Rezervace stolu zde.

Kdy a kde?

2. ledna od 19 hodin, Plzeňský Restaurant Kamera

DIXIE BANJO BAND

V pondělí 2. ledna se v hudebním klubu U Vodárny o zábavu postará skupina The Dixie banjo band. Kluci se už na vás těší.

Kdy a kde?

2. ledna od 19 hodin, Restaurace u Vodárny

Úterý 3. ledna

Tapas úterý

Zima je v plném proudu, ale proč se necítit jako ve slunném Španělsku. S jídlem se dá totiž skvěle cestovat, ať je léto nebo úterý. Zkuste třeba vyhlášenou tapas restauraci v centru Prahy La Boca. Jejich bohatý výběr teplých i studených tapas a vybraných grilovaných mas vás spolehlivě vrátí do léta. Vyzkoušeno za vás! 

Kdy a kde?

denně do 23 hodin, La Boca Restaurant

Středa 4. ledna

Divadelní představení Terasa

Kdy jste naposled byli v divadle? 90 minut kultury o bytě s krásnou terasou, kde se dějí nevysvětlitelné věci. A to celé v podání skvělého divadelního spolku Kašpar v krásném divadle v centru Prahy.

Kdy a kde?

4. ledna od 19:30, Divadlo v Celetné

Čtvrtek 5. ledna

Novoroční předsevzetí nebo pivní detox

Nový rok je pro spoustu lidí symbolem změn. Často se týkají hubnutí. K jeho nastartování může posloužit i detox. Slyšeli jste ale o pivním detoxu? Nicméně nejlepších výsledků dosáhnete pohybem a pravidelnou vyváženou stravou. A pokud nestíháte, máme pro vás skvělý tip –⁠ krabičky. Vyberete si požadovaný režim a o víc se nemusíte starat. My u nás jedeme krabičky Fit&Tasty. Jsme fit a navíc je to děsně dobrý.

Kdy a kde?

kdykoliv, Fit&Tasty

Pátek 6. ledna

Petr Beneš w.Adam Tvrdý in duo 

Piano, saxofon, kytara, a to vše zdarma. Zahajte leden skvělým jazzem U Staré Paní.

Kdy a kde?

6. ledna od 20 hodin,  Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Víkend 7.–⁠8. ledna

Pondělí 26. prosince

Zimní království starokladrubských koní

Národní hřebčín Kladruby nad Labem zve 26. a 27. prosince do Kladrub nad Labem příznivce na tradiční vánoční návštěvu starokladrubských koní. Můžete taé obdarovat koně v podobě nějakého pamlsku (jeden kousek tvrdého chleba, jedno jablko či jednu mrkev).

Kdy a kde?

26. a 27. 12. od 10:00 do 15:00 hodin, Kladruby nad Labem

Úterý 27. prosince

Prokopské kvízování 

Speciální edice prokopského kvízu je tady. Přijďte si zasoutěžit ve vánočním speciálu. Více info najdete ve skupině na Facebooku.

Kdy a kde?

úterý 27. prosince od 18:30, Pivovar Prokopák

Středa 28. prosince

Jazz piano Jiří Polydor

Známý jazzový pianista Jiří Polydor má za sebou mnoho úspěchů. S legendárním Classic Jazz Collegiem podnikl mnohá turné po Evropě, byl klavíristou Klikarova Originálního pražského synkopického orchestru, s nímž nahrál např. album Walking and Swinging (1997), s renomovanými britskými hudebníky (trumpetista Danny Illeto, zpěvačka Fiona Duncan) se účastnil angažmá ve Švýcarsku, v Berlíně zase doprovázel bývalého člena Armstrongových All Stars, klarinetistu Joe Muranyiho. A v pondělí vystoupí v Jazz&Coctail Club U Staré Paní. Vstupné je zdarma.

Kdy a kde? 

pondělí 28. prosince od 20 hodin, Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Čtvrtek 29. prosince

SEBRANKA country

Předsilvestrovský country koncert je tady. Přijďte se naladit na konec roku.

Kdy a kde?

19. prosince od 20 hodin, Restaurace u Vodárny

Pátek 30. prosince

Víkend 31. prosince 2022 a 1. ledna 2023

Kam na Silvestra? Sepsali jsme pro vás, kde si to užijete.

Mama Hangover Brunch

Pojďme zahájit rok 2023 oblíbeným brunchem! Pro ten novoroční si Mama připravila speciální hangover edici. Jako welcome drink si můžete vychutnat lák od okurek nebo panáka vodky a po dobu brunche si můžete dát Bloody Mary na několik způsobů. Jak na Nový rok, tak po celý rok! Balíček obsahuje: Welcome drink, all you can eat buffet, nealkoholické nápoje z bufetové nabídky (džusy, voda, domácí limonády, domácí ice-tea) za cenu 790 Kč/os., děti: 0 – 6 let – zdarma, od 6 let – 395 Kč. Alkoholické nápoje nejsou zahrnuty, lze je objednat ze stálého lístku.

Kdy a kde?

Neděle 1. ledna 13:00 - 16:00, Mama Shelter

Pondělí 19. prosince

MONOGRAM Bluegrass

Restaurace U Vodárny je svými koncerty doslova proslulá. Je baštou všech country, folk i bluegrassových kapel. V pondělí zahraje pražská skupina Monogram působí na České i zahraniční hudební scéně již 30 let. Repertoár skupiny tvoří hlavně autorské písně z dílny kytaristy Jindry Vinklera a také originální instrumentálky od ostatních členů skupiny.

Kdy a kde?

19. prosince od 20 hodin, Restaurace u Vodárny

Úterý 20. prosince

Zelenáči - country

Kdo? Skvělá kapela Zelenáči! Kde? U Vodárny! Přijďte si užít kapelu, která hraje již od roku 1974 a za tuto dobu vydala 23 dlouhohrajících desek. Na koncertech posluchači slyší celý průřez tvorbou, včetně slavných hitů této kapely.

Kdy a kde?

20. prosince od 20 hodin, Restaurace u Vodárny

Středa 21. prosince

Vánoční trhy na Jiřáku

Farmářské trhy přímo v srdci náměstí Jiřího z Poděbrad na Praze 3 se konají každou středu, čtvrtek a pátek až do 23. prosince. Přijďte si užít dosyta vánoční atmosféry.

Kdy a kde?

vždy od 10:00 do 20:00, náměstí Jiřího z Poděbrad

Prosincové plody moře

Al Mulino bojuje se zimou klasicky plody moře. Menu je opět napěchované mořskými plody, čerstvými rybami z korálových útesů, humry a kaviárem. Stoji za to se zde na chvíli zastavit, odpočinout se od vánočního shonu a k tomu si pochutnat na středomořské kuchyni.

Kdy a kde?

prosinec, Al Mulino

 

Čtvrtek 22. prosince

VÁNOČNÍ KONCERT S TŘÍCHODOVÝM MENU V RESTAURACI OBECNÍ DŮM

Vánoční koncert s tříchodovým menu v Restauraci Obecní dům se uskuteční ve čtvrtek 22. prosince 2022 od 18:30 hodin. Těšit se můžete na tradiční vánoční skladby a koledy v podání Metronom Quartet. 

Kdy a kde?

22. prosince 2022 od 18:30, Restaurace Obecní dům

Pátek 23. prosince

Lanýžové speciality v Chorvatském mlýně

Až do půlky ledna můžete ochutnat speciality chorvatské kuchyně s bílým i černým lanýžem.

Kdy a kde?

do půlky ledna, Chorvatský mlýn

Víkend 24.-25. prosince

Šnečí hody v BRICK'S RESTAURANT

Co by to bylo za Vánoce bez šnečích hodů. Další tipy, kam vyrazot na šneky najdete v našem šnečím článku.

Kdy a kde?

24.-26. prosince,  BRICK'S RESTAURANT

Pondělí 12. prosince

Mistrovství světa ve fotbale na Kotlářce

Mistrovství světa ve fotbale 2022 se sice odehrává v Kataru, ale vychutnat si skvělou atmosféru můžete i v restauraci Na Kotlářce. Samozřejmě za doprovodu dobrého jídla a ještě lepšího piva, třeba exkluzivní nefiltrované 11°.

 • Dejvičák – světlá 11°
 • Dejvičanda – polotmavá 11°

Chcete mít jistotu volného stolu? Zavolejte na +420 602 235 801. A ať vyhraje ten nejlepší

Kdy a kde?

20. listopadu - 18. prosince, Restaurace Na Kotlářce

Úterý 13. prosince

Studentská párty

Přijďte ochutnat naprosto luxusní drinky za férové ceny, zatančit si nebo si poslechnout best of hity DJe Toma. Vstup je ZDARMA, tak neseďte doma!

Kdy a kde?

každé úterý a středu od 21 do 3 hodin, La Fuente

Středa 14. prosince

Prokopské kvízování 

Zúčastněte se tzv. Prokopském kvízu, který má vždy 4 kola (cca 40 otázek) a zaměřujeme se primárně na oblasti pohostinství, jídla, pití, průlet okruhy ze základní školy, zeměpisné, historické otázky a na závěr okořeněné hudebními ukázky. V každém kvízu čeká pro nejlepší 3 týmy pivní odměny, ale také peněžní ohodnocení na zkrácení útraty :). Více info najdete ve skupině na Facebooku.

Kdy a kde?

středa 14. prosince od 18:30, Pivovar Prokopák

Čtvrtek 15. prosince

Pátek 16. prosince

Víkend 17. a 18. prosince

SATURDAY PINK PÁRTY

Mama se tentokrát převlečeme komplet do růžové. Protože jak říká klasik: jen růžová to může být! Ochutnáte speciální PINK koktejlové menu (na bázi ginu MG PINK a cavy ANNA DE CODORNIU PINK). Nebude chybět ani PINK DJ. Doporučený dress code? Samozřejmě PINK! Event Mama pořádá ve spolupráci s Premier Wines.

Kdy a kde?

neděle 17.12. od 17:00 do 0100, Mama Shelter

Pondělí 5. prosince

Pondělní Swingová Tančírna

Chcete vidět největší swingující parket v Praze se spoustou místa pro bujaré taneční kreace? Přijďte do Tresor Clubu, kde najdete příjemné prostředí, skvělou hudbu a tu nejlepší swingovou atmosféru.

Kdy a kde?

pondělí 5. prosince od 21 hodin, Tresor Club

 

KŘIDÉLKOVÝ TÝDEN

Týden je sice křidíélkový, ale Opatovské terasy vás neochudí ani o stehýnka. Takže stehýnko, nebo křidélko?

 • “BUFFALO WINGS” Grilovaná kuřecí křidélka se sýrovým dipem a zeleninou 
 •  „HOT WINGS“ Grilovaná kuřecí křidélka s pikantní marinádou a salátem COLESLAW 
 • „CRISPY WINGS“ Smažená kuřecí křidélka v kukuřičných cornflakes, sweet chilli omáčka, grilovaná kukuřice s bylinkovým máslem 
 • „TERIYAKI WINGS“ Grilovaná kuřecí křidélka s teriyaki marinádou, bílým sezamem a mladou cibulkou, zelný salát s marinovanou cibulkou
 • „KÝBL “ selekce všech nabízených křidélek v pekáči včetně salátků, omáček a doporučených příloh 

Kdy a kde?

do 7. prosince, Opatovské terasy

Jazz piano Jiří Polydor

Známý jazzový pianista Jiří Polydor má za sebou mnoho úspěchů. S legendárním Classic Jazz Collegiem podnikl mnohá turné po Evropě, byl klavíristou Klikarova Originálního pražského synkopického orchestru, s nímž nahrál např. album Walking and Swinging (1997), s renomovanými britskými hudebníky (trumpetista Danny Illeto, zpěvačka Fiona Duncan) se účastnil angažmá ve Švýcarsku, v Berlíně zase doprovázel bývalého člena Armstrongových All Stars, klarinetistu Joe Muranyiho. A v pondělí vystoupí v Jazz&Coctail Club U Staré Paní. Vstupné je zdarma.

Kdy a kde? 

pondělí 5. prosince od 20 hodin, Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Úterý 6. prosince

FARMÁŘSKÝ TRH KUBÁŇ

Trhy na Kubáni se zahalily do předvánoční nálady. Kromě čerstvých a zdravých potravin na trhu přibývají stánky s originálními dárky.  Ti, kteří nestíhají péct vánoční cukroví, přiveze paní Pecháčková & Milovaná tchýně cukroví, štoly a ořechy. Přijďte se podívat, inspirovat a zásobit se.

Kdy a kde?

každé úterý, čtvrtek od 8 do 16 hodin a soboty od 8 do 14 hod, Kubánské náměstí neboli na Kubáni

Lanýže v Restu

Špičková vína a bílé lanýže budou hrát v Restu opět prim a gastronomické zážitky budou hned dva.

Kdy a kde?

6. a 8. prosince od 18 hodin, Rest sním či Jím

Středa 7. prosince

SEA FOOD BUFET

I v prosinci budou pokračovatt středeční SEA FOOD BUFETy s bohatým výběrem v Aroma Quadrio. Nabídka polévek, salátů, předkrmů i hlavních chodů je bohatší než bohatá a na své si přijde každý milovník mořských plodů.

Vybrat si můžete ze:

 • základní nabídky za 990,-/osoba včetně 0,15l Prosecco Spumante D.O.C.Millesimato Serenssima a karafy vody nebo z
 • kompletní nabídky za 1490,-/osoba včetně 0,75 l Prosecco Spumante D.O.C.Millesimato Serenssima, karafy vody, kávy a dezerů.

Kdy a kde?

7. prosince od 18 hodin, Aroma Quadrio

Latino Glamour Night

Legendární středeční párty S DJ MomoLatino v rytmech Salsy, Bachaty a Kizomby je opět tady. Přijďte si zatančit nebo si dát drink od skvělých barmanů. Vstupné je 150 Kč, ale pozor, pouze hotově. Rezervujte si stůl přes Instagram nebo na +420 777 022 531, ideálně piště přes WhatsApp.

Kdy a kde?

7. prosince od 20:30, Tresor Club

Čtvrtek 8. prosince

PIANO LIVE skvělé jídlo a skvělá hudba, užijte si nezapomenutelný večer

Nezapomenutelný večer u skvělého jídla, sklenky vína v doprovodu živé hry na piano. Každou středu, čtvrtek a pátek v Charlestonu zahraje mladý, nadějný pianista. Zahraje vám romantické i svižné moderní skladby. Budete unešeni atmosférou, kterou živá hra na piano dokáže vykouzlit. Rezervujte si své místo včas on-line.

Kdy a kde?

8. prosince od 19:30, Charleston

Pátek 9. prosince

MEIZYY | KŘEST EP 4 DELUXE

Mladý rapper Meizyy vydává EP 4 (Deluxe) a posílá do světa další hity. Představuje merch a bude křtít. To vše v Klubu Radost. Vstup: 222 Kč, special meet and greet 444 Kč.

Kdy a kde?

pátek 9. prosince 2022 od 20:00 do 3:00, Radost FX

Víkend 10.-11. prosince

FARMÁŘSKÝ TRH HEŘMAŇÁK

Předposlední Farmářský trh na Heřmaňáku je tady. Tedy letos. Hledáte originální, ručně vyráběné nebo chutné dárky a zároveň čerstvé, farmářské potraviny? Navštívit můžete opět přes 20 stánků včetně toho s vánočkami. Přijďte užít si trochu té komunitní předvánoční nálady.

Kdy a kde?

otevřeno každou sobotu od 9:00 - 13:00, Řezáčovo náměstí 1088/4, Praha 7

FARMÁŘSKÝ TRH NÁPLAVKA

Co takhle poezie adventních trhů na břehu Vltavy na nejoblíbenějším farmářském trhu Náplavka? Najdete tady více než 90 prodejních stánků nabízející čerstvé farmářské produkty od prověřených pěstitelů, chovatelů a výrobců.

Kdy a kde?

každou sobotu do 17. prosince od 8 do 14 hodin, Náplavka Rašínovo nábřeží

STAROČESKÝ BRUNCH V PIVNICI OBECNÍ DŮM

Pivnice Obecní dům vás srdečně zve na Staročeský brunch živou hudbou! Za cenu 990 Kč zakoupíte neomezenou konzumaci staročeských specialit. Navíc všechny nealkoholické nápoje jsou zdarma a rozlévaná vína a pivo za polovinu ceny. Mrkněte na nabízené menu, bude to velké.

Kdy a kde?

neděle 11. prosince od 11:30 do 15:00, Pivnice Obecní dům

Pondělí 28 listopadu

Nové polední menu 

Pivnice Obecní dům si připravila novou polední nabídku. Od pondělí do pátku se tak můžete denně těšit na výběr ze čtyř hlavních jídel, polévku, dezert, nealko nápoj a pivo za zvýhodněnou cenu. 

Kdy a kde?

aktuálně, Pivnice Obecní dům

Úterý 29. listopadu

Gurmánský divadelní večer s detektivní zápletkou

Unikátní interaktivní divadelní představení „Rozparovač v pivovaru“ s exkluzivní čtyřchodovou večeří a neomezenou konzumací vynikajícího piva. Spolu se známými herci se stanete součástí napínavé zápletky, ve které však nechybí humor. Během představení můžete do hry zasahovat, nakouknout pod pokličku herecké kuchyně a hlavně odhalit vraha. Cena: 2099 Kč za osobu.

Kdy a kde?

úterý 29. listopadu, Počernický pivovar

Středa 30 listopadu

Večerní růže

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Pro všechny účastnice večera bude připravený na začátku welcome drink a na konci drobný dáreček za účast.

Kdy a kde?

středa 30. listopadu od 18 do 22:30, Bowling Radava

PIANO LIVE skvělé jídlo a skvělá hudba, užijte si nezapomenutelný večer

Přijďte si užit nezapomenutelný večer u skvělého jídla, sklenky vína v doprovodu živé hry na piano. Každou středu, čtvrtek a pátek v Charlestonu hraje mladý, nadějný pianista. Hraje romantické i svižné moderní skladby. Budete unešeni atmosférou, kterou živá hra na piano dokáže vykouzlit. Rezervujte si své místo včas on-line.
Kdy a kde?

30. listopadu od 19:30, Charleston

Čtvrtek 1. prosince

Prosincové plody moře

Al Mulino vyráží do boje s nepříznivým počasím. Pojďte se přenést na letní dovolenou a dát si dobroty z menu, které je opět napěchované mořskými plody, čerstvými rybami z korálových útesů, humry a kaviárem. Přijďte si pochutnat na středomořské kuchyni.

Kdy a kde?

prosinec, Al Mulino

Pátek 2. prosince

Čertovská akce U Čechů

Čerti to jsou ohně pekelné a skvělé k této tématice ladí pečená kolena, žebra, kuřecí paličky a vlastně i škvarková pomazánka. Ale nebojte, chutě budou andělsky dobré. Je možné si udělat rezervaci předem, což doporučujeme. Nabídka totiž platí pouze do vyprodání zásob. 

Kdy a kde?

od 2.12 od 16:00 do 4.12, Restaurace U Čechů, Praha 6

Víkend 3.-4. prosince

Mikulášská nadílka Nad Kolčavkou

Praha 9 slaví Mikuláše. A když slaví Praha 9, nemůže tam chybět ani Pivovar Kilián

Kdy a kde?

sobota 3. prosince od 15 hodin, Pivovar Kilián

Čertovské peklo s čerty Krampusáky

Přijďte si vychutnat jedinečnou atmosférou podzemí Počernického pivovaru. Přijďte se pobavit s dětmi od 16:00 hod. do sládkova sklepa. Při troše štěstí se pak po 18 hod. budete moci s Krampusáci pozdravit i v restauracích - v Počernickém pivovaru, Léta Páně a Al Mulino

Kdy a kde?

sobota 3.12.  od 16:00 - 18:00 budou čerti v pekle (sklepě) a poté chodí po restauracích Počernický pivovar, Léta Páně a Al Mulino

Mikulášský brunch

V neděli si můžete užít mikulášskou edici brunche. Kromě klasického menu si v Mama Shelter připravili nadílku (balíčky) pro vaše ratolesti, chybět nebude ani návštěva Mikuláše s čertem a andělem, zápis do knihy hříchů a zdobení perníčků. BALÍČEK obsahuje: welcome drink, all you can eat buffet, nealkoholické nápoje z bufetové nabídky (džusy, voda, domácí limonády, domácí ice-tea) za 790 Kč/os, děti: 0 - 6 let - zdarma, od 6 let - 395 Kč.

Kdy a kde?

neděle 4.12. od 12 do 15, Mama Shelter


Pondělí 21. listopadu

ZVĚŘINOVÉ MENU

Mama vás zve na zvěřinové menu! Vychutnejte si speciální podzimní nabídku na téma zvěřina. Anebo omrkněte i další podniky, které pojaly podzim ve znamení zvěřiny.

Kdy a kde?

do 30. listopadu, Mama Shelter

Úterý 22. listopadu

Letenský pohár

Bowling Radava pořádá dalšáí turnaj, tentokrát nese název čtvrti, kde se bowling nachází. Turnaj je vhodný pro všechny hráče všech úrovní i zkušeností. Oceněni budou nejlepší i poslední v turnaji, speciální cenu získá nejlepší žena. Startovné ve výši 350 Kč se hradí na místě. Každý hráč si zahraje minimálně 4 soutěžní hry. Hráči s klubovým členstvím RADAVA mají slevu 50 Kč ze startovného.

22. listopadu od 18 hodin, Bowling Radava

Středa 23. listopadu

Škola čepování

Kolkovna Argentinská si připravila skvělou akci pro všechny milovníky piva. Je tady škola čepování s Pavlem Pressburgem, mistrem výčepním - vítězem celonárodní soutěže o nejlepšího výčepního Pilsner Urquell.

Vezměte kolegy, kamarády, tátu, nebo třeba šéfa a přijďte si užít příjemné odpoledne. Dozvíte se o pivu, to co možná ještě nevíte, naučíte se správně čepovat pivo a pohovoříte s Pavlem. Pivo a občerstvení zajištěno.
Ale pozor maximální počet hostů je 10, takže si určitě udělejte rezervaci na: pressburg@kolkovna.cz. Cena včetně piva a občerstvení je 900 Kč/osoba.

Kdy a kde?

23. listopadu od 17 hodin, Kolkovna Argentinská

Pubquiz U Floutka

Je tady už 4. pubquiz 2022 v baru Pražský floutek. Čekají na vás zapeklité otázky, zábava a pro nejlepší účastníky odměna. Akce je určena pro týmy o 3-6 hráčích, kapacita omezena. Startovné činí 150 Kč za tým. Registrace osobně, telefonicky, či e-mailem.

Kdy a kde?

23. listopadu od 19 hodin, Pražský Floutek

 

SEA FOOD BUFET

Každou středu v listopadu bude od 18:00 probíhat v AROMA Quadrio SEA FOOD BUFET s bohatým výběrem.

Polévky: mušlový krém se šafránem a bramborami, polévka z pečených dýní s brusinkami

 • Předkrmy a saláty: salát s grilovanou chobotnicí s bramborami a lanýžovým olejem, smažené krevety v tempuře s koktejlovou omáčkou, gratinované novozélandské mušle, antipasto miso, zapečení šneci v bylinkovém másle, tuňákový tatarák na avokádovém lůžku, lososový tatarák s creme fraiche a pažitkou, trio carpaccio z mořských ryb
 • Hlavní jídla: grilovaný losos na datterinách, rizoto frutti di mare s grilovanými langustýnkami, gratinovaná Paela (kuřecí maso, kalamár, langustýna, hrášek šafrán), Bluzara Valenciana (směs mořských plodů a mušlí v tomatové omáčce), pečená pražma v papilotě s grilovanou zeleninou, kapary a černými olivami, grilovaný mořský vlk s krevetami a hříbky, plněné cannelloni v hříbkovém ragú
 • Přílohy: grilovaný melanzane, zapečené cukety, Rosette all prosciuto cotto, bramborové pyré s pečenými paprikami, listový špenát na másle a česneku, variace domácího pečiva, trio focaccia

Vybrat si můžete ze základní nabídky za 990,-/osoba včetně 0,15l Prosecco Spumante D.O.C.Millesimato Serenssima a karafy vody nebo z kompletní nabídky za 1490,-/osoba včetně 0,75 l Prosecco Spumante D.O.C.Millesimato Serenssima, karafy vody, kávy a dezerů.

Kdy a kde?

23. listopadu, od 18 hodin, Aroma Quadrio

Čtvrtek 24. listopadu

Humrobraní 

Jemné maso z těla a zejména z klepet dělá z tohoto korýše luxusní lahůdku, kterou u nás budete moci ochutnat. Al Mulino si připravilo speciální humři menu, které stojí za to! Vybraná vína k této pochoutce jsou samozřejmostí. Neváhejte a udělejte si rezervaci na telefonním čísle: +420 725 596 234.

Kdy a kde?

24.- 27. listopadu, Al Mulino

Den díkuvzdání

Kde jinde oslavit tento americký svátek než v americké Burgrárně na Smíchově? A jak jinak něž skvělým menu?

Kdy a kde?

24. listopadu, Bejzment

Toskánská večeře s nejlepšími Chianti - Castello di Ama, Badia a Coltibuono

Přijďte na další čtvrteční večeři v RESTu, tentokrát zavítáte do Toskánska a ochutnáte nejlepší Chianti dvou špičkových vinařství Badia a Coltibuono a Castello di Ama. Krásné toskánské menu připraví šéfkuchař RESTu Michal Paulik.

 • Vermentino Toscana I.G.T., Cultusboni, Badia a Coltibuono – welcome drink
 • Tapenade di olive (olivová tapenáda s ančovičkami, rajčaty, sušenou šunkou, kapary a mozzarellou na domácí focaccie) k tomuto předkrmu bude podáváno vynikající růžové Purple Rose, Toscana I.G.T., Castello di Ama
 • Tortellini al ragu di cervo (jelení ragů s tortellinou s bramborami a parmazánem) spolu s pěkným základním Chianti Classico D.O.C.G., z vinařství Badia a Coltibuono
 • Controfiletto di manzo (vcelku pečená hovězí svíčková s pyré z pečených brambor a omáčkou z aceta balsamica s glazovanou mrkví) a k tomu se bude krásně snoubit Chianti Classico San Lorenzo D.O.C.G., Castello di Ama
 • Lombata di daino (dančí hřbet s kaštanovým krémem, čokoládovou omáčkou a kapustičkami) k hlavnímu chodu bude podáváno skvělé Sangioveto, Toscana Rosso I.G.T., Badia a Coltibuono
 • Torta di castagne (kaštanový koláč s piniemi a s višňovým sorbetem) spolu s excelentním Vin Santo del Chianti Classico D.O.C., Badia a Coltibuono

Cena celé večeře i s degustační skleničkou vína (0,1 l) ke každému chodu a 0,05 l k dezertu je 2.190, - Kč, včetně vody i kávy. Kapacita je limitovaná, doporučujeme si zarezervovat místo co nejdříve, nejlépe mailem na adrese chovan@chovan.cz, nebo telefonicky na 241 431 424. 

Kdy a kde?

24. listopadu od 18 hodin, Rest sním či Jím

Pátek 25. listopadu

Koncert Eleny Sonenshine

Skvělá jazzová zpěvačka Elena Sonenshine vystoupí v La Casse. Zaposlouchejte se do sametového hlasu a perfektního frázování potěší v rytmu moderního jazzu. 

Kdy a kde?

25. listopadu od 19:30, La Cassa

Jazzový večer

Nechte se zlákat jazzovými tóny a přitančete do Hostince V Holi. Hrát Vám bude jazzový kvintet Spinus Q ve složení Hana Váchová, Václav Květoň, Jakub Čížek, Štěpán Váňa a Martin Kout. Během večera si můžete dát  české speciality se skvělými čepovanými pivy a moravskými víny. Zarezervujte si včas stůl na 775 381 387.

Kdy a kde?

25. listopadu od 19:30, Hostinec V Holi

Wellness pro ženy

Sauna jen pro ženy? A nejen pro všechny Kateřina, které mají dneska svátek. Akce je od 17:00 – 22:00, vstup stojí 500 Kč a dostanete wellcome drink, drobné občerstvení, masáže rukou od firmy Gernétic, saunové ceremoniály, příjemné prostředí a pohodu. Zakupte si vstupenku už teď tady.

Kdy a kde?

25. listopadu od 17 do 22 hodin, Sportovní Centrum Řepy

Víkend 26.-27. listopadu

Adventní brunch

Zahajte advent stylově a chutně v Restauraci Sezóna. Cena brunche je 990 Kč a zahrnuje welcome drink a další nápoje místní výroby. Rezervace stolu na tel. +420 281 020 307 nebo fbmanager@chvalskatvrz.cz

Kdy a kde?

neděle 27. listopadu od 11:00 do 15:00, Restaurace Sezóna

Pondělí 14. listopadu

Zvěřinové hody

Podzim to není jen halloween a svatý Martin, ale spousta restaurací nabízí skvělé zvěřinové menu. A abyste to neměli složité, sepsali jsme pro vás tipy, kam na nějakého toho daňka či jelena vyrazit. Čtěte!

Úterý 15. listopadu

FARMÁŘSKÝ TRH KUBÁŇ

Trhy na Kubáni jsou ideální místo pro ranní kávu, dopolední nákupy nebo rychlý oběd. Nabídka se mění v závislosti na sezoně i podle dnů v týdnu. Zastavte se, nebudete litovat. Atmosféra je totiž vždycky jedinečná Zelenina, bylinky, květiny, ovoce, maso a mléčné výrobky z prověřených českých farem, domácí pečivo, čerstvá káva, piva z malých pivovarů a jiné zboží od prověřených prodejců. 

Kdy a kde?

každé úterý, čtvrtek od 8 do 16 hodin a soboty od 8 do 14 hod, Kubánské náměstí neboli na Kubáni

Středa 16. listopadu

UV LIGHT PARTY @ Radost FX

Exkluzivní UV light party je tady. 1000 svítících tyčinek zdarma, UV painting na tělo a tvář, pivo za 65 Kč, koktejly od 130, prvních 50 lístků vstup za stovku. A nezapomeňte na bílé nebo svítivé oblečení.

Kdy a kde?

středa 16. listopadu 2022 od 23:00, Radost FX

Čtvrtek 17. listopadu

Pátek 18. listopadu

Jazz Piano Michal Doležal

V pátek dostanete možnost užít si jedinečnou atmosféru koktejlového baru s jazzovým doprovodem k výborným koktejlům. Zahraje vám Michal Doležal sólo jazzové skladby na klavír.

Kdy a kde?

pátek 18. listopadu 2022 od 20:00, Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Víkend 19.-20. listopadu

ALL YOU CAN EAT Pizza Brunch!

Mama vás zve na vypečený ALL YOU CAN EAT Pizza brunch! Což je super hlavně pro lidi, kteří si neumí vybrat jen jednu pizzu. Přijďte a vyzkoušejte jich co nejvíc! Můžete se těšit na 20-30 různých pizz na různých těstech. A děti si navíc můžou navrhnout vlastní pizzu. Cena All you can eat pizza formou bufetu + welcome drink je 459 Kč (děti 6-12 295 Kč, děti do 6 let zdarma). Mamma mia, to bude akce!

Kdy a kde?

sobota 19. listopadu 2022 od 12:00 do 15:00, Mama Shelter Prague

 

Pondělí 7. listopadu

Novinky v Kiliánu

Přijďte se seznámit s novinkami v oblíbeném pivovaru. Vaše oblíbená piva nechali stočit do stylových lahví o obsahu 0.75l, abyste si je mohli užít i doma. Ochutnat můžete také mladá vína z vinařství Botur. Ideální příležitost jak se připravit na svatého Martina!

Kdy a kde?

teď, Pivovar Kilián

Úterý 8. listopadu

Koncert Bran

Díky setkáním bretonských a českých muzikantů v roce 1999 vznikl Bran. Bran znamená havran, tak zvaný posel z keltských legend. Ten, který přinesl na svých křídlech do střední Evropy keltskou hudbu. A do Jazz Clubu U Staré Paní ji přinese právě skupina Bran ve složení Robert Fischmann – zpěv, příčná flétna, whistle, klávesy, Vojtěch Jindra – ak. kytara, Tomáš Görtler – akordeon, zpěv, Petr Mikeš – baskytara a Vítězslav Patočka – bicí.

Kdy a kde?

8. listopadu od 20 hodin, Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Středa 9. listopadu

Degustace Rum + čokoláda Valrhona 

Rum a čokoláda, to je oč tu běží. V rámci degustace ochutnáte 10 unikátních kombinací rumů s různými druhy čokolád, připravených ve spolupráci se značkou Valrhona. Ochutnejte maximální propojení světa čokolády a rumu se vší osobitostí jim vlastní. Cena vstupenky je 590 Kč (v degustaci bude 10 vzorků rumů i čokolády).

Kdy a kde?

9. listopad od 18:30, Monarch 

Čtvrtek 10. listopadu

Big Band Trumpets

Orchestr Big Band Trumpets (BBT) je jediným orchestrem na světě, který stabilně vystupuje ve složení trumpetová sekce, podložená rytmikou (piano, bass, bicí) a doplněná ženským vokálem. Hrají mnoho známých skladeb, ale slyšet to samé pouze v trumpetách je prý ohromující. Zkusíte to?

Kdy a kde?

10. listopadu od 19 hodin,  Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Pátek 11. listopadu

SVATOMARTINSKÁ DEGUSTACE WHISKY MARTIN'S BARREL

Svatý Martin nemusí být jen o víně. Přijďte ochutnat unikátní single malt nakouřenou whisky z Blatné pod vedením ambassadora Premier Wines & Spirits Pavlem Weissem.

Kdy a kde?

11.11.2022 od 19 hodin, Mr. Brut!

Svatý Martin!!!

Na tenhle den určitě čekají všichni milovníci husiček a mladého vína. A na své si přijdete na mnoha místech hlavního města i mimo něj. Mrkněte do našeho velkého husího speciálu, kde najdete tipy co, kam a jak.

Kdy a kde?

od pátku 11. listopadu, všude možně

Víkend 12.-13. listopadu

Vypečená husa a svatomartinská vína na Heřmaňáku

Přijďte si smlsnout na pečené huse a vychutnat svatomartinské víno na farmářský trh Heřmaňák. Trh bude v provozu jako obvykle.

Kdy a kde?

sobota 12. 11. 2022, od 9 do 13 hodin, Farmářské tržiště Heřmaňák, Praha 7

 

Vypečená husa a svatomartinská vína na Kubáni

Přivítejte svatého Martina pečenou husou a svatomartinským mladým vínem na farmářském tržišti Kubáň. Trh bude v provozu jako obvykle.

Kdy a kde?

sobota 12.11. 2022, od 8 do 14 hodin, Farmářské tržiště Kubáň, Praha 10

Svatomartinský brunch

Nedělní Svatomartinský brunch plný nejen husích specialit od šéfkuchaře Petra Řepáska je tady. Těšit se samozřejmě můžete i na sklenku Svatomartinského vína! Vouchery k prodeji zde.

 • husí paštika s karamelizovanými jablky
 • do růžova pečený roastbeef s grilovanou zeleninou a hořčičnou majonézou
 • výběr sýrů se sušenými fíky, ořechy a levandulovým medem
 • pečená telecí plec s omáčkou z divokého pepře a sýrovými nočky
 • konfitované husí stehno či prso s červeným vinným zelím, bramborovými šiškami a mandlovou nádivkou nebo šouletem
 • lokše s jablečnými povidly
 • moravské Frgály s mákem, tvarohem a povidly
 • a mnoho dalších dobrot

Kdy a kde?

 13. listopadu od 11:11 do 15:30, Restaurace Obecní dům

Pivní liga

Pivní liga je bowlingová soutěž pro tříčlenné týmy, která se hraje pravidelně v neděli jednou za 14 dní. Přijďte si zahrát.

Kdy a kde?

neděle 13. listopadu od 18 hodin, Bowling Radava

Pondělí 31. října

Halloween po mexicku 

Bu-bu-budete se bát? A co vaše dětičky? Pozvěte vaše malé bubáčky na tradiční rej masek s děsivým programem. Těšit se můžou na loutkové představení "Příběhy malé Lupitiny González", zdobení tradičních cukrových lebek, výrobu kapesního divadélka z krabičky od sirek i sestavování malých smrťáků. Cena je 249 Kč za dítě. Dospělí mají vstup zdarma. Raději si ale rezervujte místo předem na tel. 777 850 202 nebo e-mailu: info@restauracekamera.cz, ať místo toho, abyste se báli, nepláčete. 

Kdy a kde?

pondělí 31. října 2022 od 17 hodin, Plzeňský Restaurant Kamera

Úterý 1. listopadu

KAREL KAHOVEC a VIKTOR SODOMA George and Beatovens

Věděli jste, že Restaurace u Vodárny má také hudební klub, kde se prakticky denně střídají nejrůznější country, rock 'n' roll, blues nebo folklové koncerty? K tomu skvělé pivo a super večer je na světě.

Kdy a kde?

úterý 1.listopadu od 19:30, U Vodárny

Středa 2. listopadu

Čtvrtek 3. listopadu

FARMÁŘSKÝ TRH KUBÁŇ

Trhy na Kubáni jsou skvělé místo pro ranní kávu, dopolední nákupy nebo rychlý oběd. Nabídka se mění v závislosti na sezoně, i podle dnů v týdnu. Zastavte se, nebudete litovat.

Kdy a kde?

každé úterý, čtvrtek od 8 do 16 hodin a soboty od 8 do 14 hod, Kubánské náměstí neboli na Kubáni

Pátek 4. listopadu

Jack Friday

První pátek v měsíci patří v Pubu na Plech whiskey Jack Daniel's. Když říkáme patří, znamená to, že panák je za půlku ceny, tj. 38 Kč. Začíná se už v 11:00. Můžete se těšit také na tématické americké menu po celý. Americe Na Plechu "ZDAR" !

Kdy a kde?

pátek 4. listopadu, Pub Na Plech

Víkend 5.-6. listopadu

Milan Svoboda Quartet + Big Band KJJ

Další jazzový koncert je tady a tentokrát bude věnovaný Milanovi Svobodovi. Od 18:00 si můžete poslechnout Big Band Konzervatoře Jaroslava Ježka pod taktovkou M. Svobody a poté proběhne koncert autorského quartetu Milana Svobody. Vstupné je zdarma.

Kdy a kde?

sobota 5. listopadu od 18:00, Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Mama nedělní brunch

V neděli se nedělá. Jídlo se mezi "dělání" ale nepočítá, pokud vám ho připraví Mama. A nemyslíme vaši mámu. Mama Shelter Prague vás totiž zve na nedělní brunch. Za cenu 790 Kč získáte welcome drink, all you can eat bufet a nealkoholické nápoje z bufetové nabídky (džusy, voda, domácí limonády, domácí ice-tea). 

Kdy a kde?

neděle, 6. listopadu od 12 do 15 hodin, Mama Shelter Prague

Halloweenský brunch

Nestihli jste halloweenské oslavy a teď vás to mrzí? Nemusí. Botanica totiž pořádá tématický HALLOWEENSKÝ BRUNCH. Pochutnáte si na strašidelných pokrmech nebo si vydlabete s dětmi dýni, kterou si budete moci vzít domů. Cena brunche je 590 Kč, děti od 6 do 12 let 260 Kč.

Kdy a kde?

neděle 6. listopadu od 12 hodin, Botanica

Pondělí 24. října

Snídaně v KAFE•DAMU

Skvělá snídaně za super cenu v centru Prahy? Navštivte kavárnu Kafe Damu. Připraví vám míchaná vajíčka s toasty, bylinkovým máslem a zeleninou a sami si může zvolit, jestli byste rádi slaninu, sýr nebo obojí. Dostanete je pouze za 110 Kč. No není to lákavá nabídka?

Kdy a kde?

od pondělí do pátku od 9 do 11 hodin, Kafe•Damu

Švestkové knedlíky s mákem podle T. G. M.

Při příležitosti oslav vzniku samostatného československého státu si Restaurace Obecní dům přípravila oblíbený dezert prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka.

Kdy a kde?

v týdnu 24. - 30. října 2022, Restaurace Obecní dům

Speciální menu v Pivnici Obecního domu

1/4 pečené kachny na staročeský způsob s bramborovým i houskovým knedlíkem a červeným zelím společně s Pilsner Urquell nefiltrovaný za 375 Kč a nebo hovězí svíčková na smetaně s brusinkami a houskovým knedlíkem spolu s Pilsner Urquell nefiltrovaný za 275 Kč, to je speciální nabídka, kterou musíte vyzkoušet.

Kdy a kde?

v týdnu 24. - 30. října 2022, Restaurace Obecní dům

Úterý 25. října

FARMÁŘSKÝ TRH KUBÁŇ

Zelenina, bylinky, květiny, ovoce, maso a mléčné výrobky z prověřených českých farem, domácí pečivo, čerstvá káva, piva z malých pivovarů a jiné zboží od prověřených prodejců. Nabídka se mění v závislosti na sezoně, i podle dnů v týdnu.

Kdy a kde?

každé úterý, čtvrtek od 8 do 16 hodin a soboty od 8 do 14 hod, Kubánské náměstí neboli na Kubáni

Středa 26. října

Degustace Il Poggione

Co byste řekli na ochutnávku vín z nového vinařství z italského Toskánska – Tenuta Il Poggione. Nejdůležitější zásadou je maximální péče o vinnou révu. Tajemství výroby skvělých červených vín totiž spočívá v dokonalé péči o vinice. Hrozny jsou navíc vždy sklízeny ručně a výroba probíhá především tradičními metodami. 

Ochutnáte

Moscadello di Montalcino DOC Frizzante 2021
Toscana Rosso IGT 2020
Rosso di Montalcino DOC 2020
Brunello di Montalcino DOCG 2017
Brunello di Montalcino Riserva DOCG 2016
Brunello di Montalcino Riserva DOCG 2015

Kdy a kde? 

26.října 2022 od 18:30, Monarch

Čtvrtek 27. října

Dýňové menu

Dýňové speciality se opět blíží a abyste si je pořádně užili, můžete je ochutnat už od čtvrtka. Krém, rizoto, pyré, omáčka i cheesecake. Dýně kam se podíváš.

Kdy a kde?

od 27. do 31. října, Pub Na Plech

Cyrille Oswald & Jiří Levíček in duo

Duo Cyrille Oswald a Jiří Levíček to skvěle jazzově ladí. Přijďte si zpříjemnit čtvrtek a naladit se na pohodovou notu. Vstupné zdarma.

Kdy a kde?

čtvrtek 27. října od 20:00, Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Prague Halloween Festival

Pro všechny monstra, skeletony, zombíky a další halloweenské nadšence se už teď chystají skvělé párty. Nezapomeňte na kostýmy, protože se bude soutěžit o Nejlepší Halloween kostým. Budou připraveny také děsivé halloweenské dekorace, tématické show a make-up artists / Thematic shows & makeup artists a obrovský pytel sladkostí.

Kdy a kde?

čtvrtek 27.10. Moonclub
sobota 29.10. Radost FX

Pátek 28. října

Halloween v Bejzmentu

V Bejzmentu je většina akcí o pořádných žranicích a nejinak tomu bude bude i na halloweenský víkend.

Kdy a kde?

od pátku do neděle, Bejzment

FX Halloween 2022 @Radost FX

Další legendární halloweenská párty, letos s tématem  "Tarantino special", ale i ostatním maskám a kostýmům bude samozřejmě vstup povolen. Všichni v maskách  a kostýmech z filmů od Tarantina mají VSTUP ZDARMA.

Kdy a kde?

pátek 28. října od 23 hodin, Radost FX

Víkend 29.-30. října

Zabijačka u Janka

Zabijačkové speciality si na tento víkend připravili U Janka. Naší (respektive jejich) 10° dostanete za 29,- Kč. K tomu všemu špejlování a výroba jaternic, tlačenek, ovar a prdelačka ze 160kg prasátka. Je na co se těšit.

Kdy a kde?

sobota a neděle, Pivovar Malý Janek z Jinec

Sobotní brunch v podzimním styl

Kolik chodů si dáte? Odpověď zní: Kolik chcete. Rautové stoly se pod dobrým jídlem budou jen prohýbat. Tentokrát se těšte na zvěřinu, dýně, med a další sezónní suroviny. V rámci brunche můžete využít i hlídání s animačním programem. Vstupné pro jednu osobu: 890 Kč, děti vě věku 6–10 let: 250 Kč, děti do 6 let jedí zdarma. Využijte také zvýhodněné rodiné vstupné 1980 Kč. Vstupné zahrnuje: welcome drink, rauty ve stylu all you can eat, 50% slevu na bowling a možnost využití animačního programu pro děti. Kapacita akce je omezená. Rezervaci proveďte alespoň 48 hodin předem na tel. 777 850 202 nebo přes rezervační formulář.

Kdy a kde?

sobota 29. října od 10.30 do 14.30 h, Plzeňský restaurant Kamera

Urban Menu w/ Fadaa /FR/, Emsa, DJ Scarface...

Znáte Urban Menu? Jedná se o nový koncept Radosti FX. Město má spoustu zvuků - skoro jako džungle, takže se stačí jen zaposlouchat a můžete je zaslechnout.

Kdy a kde? 

29. října od 21 hodin, Radost FX

 

FARMÁŘSKÝ TRH HEŘMAŇÁK

Farmářský trh není jen o nákupech, ale může mít i společensko kulturní přesah. A co víc i ekologický. Budeme rádi, když dorazíte bez igelitek. Vítány jsou i vlastní nádoby a obaly. Jako bonus za přinesení vlastního keep cupu (hrnku) dostanete slevu 10 Kč z ceny kávy. Navštívit můžete přes 20 stánků. Místo má navíc mimořádného genia loci. 

Kdy a kde?

otevřeno každou sobotu od 8:00 - 14:00, Řezáčovo náměstí 1088/4, Praha 7

Saturday Halloween Party

Mama miluje párty! A nejlépe tu v kostýmech! Strašidelná sobota se blíží a Mama si připravila skvělý program a speciální výzdobu. Welcome drink zdarma pro všechny hosty v kostýmech.

DJ (20:00 – 00:00)

Halloween electro boogie tanec (21:00 – 21:20)

Halloweenský karikaturista (20:00 – 00:00)

Speciální halloweenské koktejlové menu (169 Kč/koktejl)

Kdy a kde?

sobota 29. října ve 20 hodin, Mama Shelter Prague

 

Pondělí 17. října

Specialita měsíce října

V Salutu pokračují speciality z brambor a domácích uzenin neboli speciality měsíce října. Tak si jejich sezónní menu nenechte ujít.

Kdy a kde?

po celý říjen, Salut Restaurant

Úterý 18. října

N2N | Fire & Ice Party

Studentské party Nation2Nation jsou oblíbené mezi zahraničními i domácími studenty. A další se blíží. Tentokrát s konceptem Fire & Ice  Přijďte zapařit se studenty z celého světa?

Kdy a kde?

18. října od 22 hodin, Radost FX

Počernický Octoberfest

Pozor pozor, Octoberfest v Počernickém pivovaru potrvá až do 22. října. Takže si můžete užít ještě víc speciálních piv a bavorských dobrot.

Kdy a kde?

od 11.-22. října, Počernický pivovar

Středa 19. října

1+1 koktejl zdarma

Akce platí denně od 18 do 22 hodin. Je k tomu potřeba dodávat víc? Přijďte popít do La Trattorie Turbanti.

Kdy a kde?

od teď do odvolání, La Trattoria Turbanti

Jiří Polydor Sextet + Eva Emingerová

Známý jazzový pianista Jiří Polydor se svou skupinou hrají klasický swing, inspirovaný zlatou érou 30. a 40. let, hudbou Teddy Wilsona, Fats Wallera, Lestera Younga nebo Colemana Hawkinse. V repertoáru ale mají i méně známé skladby z dílny Wardella Graye či Leonarda Feathera. Skupinu tvoří zkušení sólisté a skvělá zpěvačka Eva Emingerová.

Kdy a kde?

středa 19. října od 20:00, Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Čtvrtek 20. října

Večeře pod Vesuvem s víny z Mastroberardina

I když už je říjen, vy se můžete přesunout do stále ještě vyhřáté jižní Itálie a díky jídlu a vínu si užít večeři pod Vesuvem. A přitom budete spíš pod Vyšehradem, konkrétně v restauraci Rest.

Kdy a kde?

20. října od 18 hodin, Rest

Pátek 21. října

Wine tasting at bar GINGER vol. 2 (Degustace italského vína)

Přijďte na další italskou degustaci. Představí se vám 6 skvělých italských vín - 3 bílé, 3 červené - a výběr italských chuťovek, jako jsou třeba crostini Misti se třemi různými vegetariánskými pomazánkami, grilovaná sladkokyselá dýně nebo sýr Pecorino s hruškou, medem a marmeládou. Cena za osobu je 575 Kč.

Kdy a kde?

pátek 21. října 18:30, Ginger Bar

Radio Spin Vibes (Rap Edition)

Akce s moderátory Rádia Spin jsou v Radosti populární. Tentokrát zahraje klasik DJ Poeta (českejrap.cz) a jako speciální host DJ Lil Rowa  Vstup je 100kč! 

Kdy a kde?

pátek 21. října od 23 hodin, Radost FX

Víkend 22.-23. října

ALL YOU CAN EAT PIZZA Brunch

Kdy a kde?

sobota, 22. října od 12:00 do 15:00, Mama Shelter

ČESKO SE HÝBE VE ŠKOLÁCH & SOUTĚŽNÍ AEROBIC MASTER CLASS 2022

Už tento víkend se ve Sportovním centru Řepy uskuteční hned dva závody, které pořádá Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz. V sobotu se bude konat Mistrovství České republiky aerobik team show a v neděli soutěžní aerobic master class. Vstupné je 200 Kč.

Kdy a kde?

22.-24. 10., Sportovní centrum Řepy

FX Saturdays - Ladies night w/ Vallkom, LuMichel

Radost FX se vrací k osvědčenému konceptu vlastních pravidelných sobotních nocí. Využijte vstup zdarma do půlnoci a nabídku zvýhodněných drinků.

Kdy a kde?

sobota 22. října od 23 hodin, Radost FX

Pondělí 10. října

Specialita měsíce října

Co si představujete jako ideální podzimní jídlo? Pro nás to je rozhodně něco z brambor a výborná domácí uzenina . Říjen se v naší restauraci ponese v duchu výborné sezonní kuchyně.

Kdy a kde?

po celý říjen, Salut Restaurant

Úterý 11. října

Zabijačkové hody

Kdo říká, že zabijačka musí být v lednu nebo v únoru. Přijďte si pochutnat na zabijačkových specialitách k Havlíčkům. Všechno bude domácí a co nebude domácí, to bude od řezníka. Takže krása střídá nádheru.

Kdy a kde?

od úterý 11. října do soboty 15. října, U Havlíčků

Počernický Octoberfest

První Oktoberfest se v Mnichově konal již roku 1810. Pokud zrovna nemůžete vyrazit do Mnichova, Oktoberfest se bude konat jako každý rok v Počernickém Pivovaru od 11. do 22. října. Můžete se těšit nejen na speciální piva ale i bavorské dobroty, které se hodí k pivu. Dáte si vepřové koleno, klobásy, preclíky nebo eintopf?

Kdy a kde?

od 11.-22. října, Počernický pivovar

Středa 12. října

Degustace Riesling Kruger-Rumpf 

Další z řady skvělých degustací v Monarchu se blíží, tentokrát vás vezmou do Německa na rieslingy a představí známé rodinné vinařství. Ochutnáte krásná, elegantní a minerální vína a s nimi i širokou paletou vůní i chutí. Cena vstupenky je 590 Kč a v ceně degustace je 6 vzorků.

Kdy a kde

12. října od 18:30, Monarch

Jan Spálený & ASPM

Skvělý koncert muzikanta a vypravěče Jana Spáleného a Amatérského sdružení profesionálních muzikantů ASPM už tuto středu v Jazz&Coctail Clubu U Staré Paní. Užijte si hudbu na pomezí žánrů blues, jazz, gumbo, folk a jejich vzájemným dotýkání se.

Kdy a kde?

středa 12. října od 20 hodin, Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Čtvrtek 13. října

Hudební čtvrtek ve Farm - La Calle

Nechcte se z Letné přenést do Latinské Ameriky, Španělska, ale i z Balkánu. Nenechte si ujít vystoupení ethnic fusion kapely La Calle. Vstupné je zdarma.

Kdy a kde?

13. října od 19 hodin, The Farm Letná

Jana Koubková Quartet

Jana Koubková patří k velkým osobnostem českého jazzu. Zpívá už roky ve vokálních skupinách i sólově a prošla si mnoha stylovými seskupeními, od blues, swingu, mainstreamu přes bebop, latin, free až po world-ethno a fusion. Slyšet ji můžete také ve jejích pořadech v rozhlase a tento čtvrtek žive (a zdatma) v Jazz&Coctail Clubu U Staré Paní.

Kdy a kde?

čtvrtek 13. října od 20 hodin, Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Pátek 14. října

ČokoFest 2022

ČokoFest je největší sladká událost v Česku a letos nabídne čokoládu široké veřejnosti v 17 městech. Letos už podesáté.

Kdy a kde?

14 až 16. října, Galerie Harfa

Žebírkobraní

Smažákobraní se povedlo nad očekávání. Překonají žebírka vysoko nastavenou laťku?

Kdy a kde?

14.-16. října, Opatovské terasy

Allison Wheeler Quartet

Allison Wheeler je mladá jazzová zpěvačka, pedagožka a skladatelka z kalifornského Monterey (USA). V pátek vystoupí s Danielem Bulatkinem, Maxem Makagonovem a Petrem Nohavicou.

Kdy a kde?

pátek 14. října od 20 hodin, Jazz&Coctail Club U Staré Paní

Víkend 15.-16. října

Kotlíkobraní v Kameře

Přiložte ruku k dílu a pár polínek pod kotlík – a uvařte guláš, jaký svět neviděl. Plzeňský restaurant Kamera pořádá kotlíkobraní, kde na věku, pohlaví ani zkušenostech nezáleží. Dodájí vám přenosné ohniště, topivo, prkénko na krájení, naběračku a jednorázové nádobí. Vy si přineste libovolné suroviny a ohromte je svým nejvymazlenějším receptem. Utká se max. 10 kuchařských týmů. 1 tým = 2–4 kuchaři. Hodotit bude odborná porota i veřejnost. Startovné: 799 za tým. Přihlášky se jménem týmu podávejte přímo výčepnímu v restauraci nebo na e-mailu info@restauracekamera.cz.

Kdy a kde?

sobota 15. října, Plzeňský restaurant Kamera

Pondělí 3. října

Na Kvíz do Kamery 

Pojďte si lehce zavařit mozkové závity u oblíbeného hospodského kvízu a vezměte i své přátele. Vždy v pondělí se proti sobě v Kameře utká několik týmů, které otestují své znalosti z nejrůznějších oborů. A hraje se navíc o parádní ceny. Vstupné je 100 Kč.

Máte rádi hospodské kvízy? Mrkněte na náš speciální článek, kam na ně zajít.

Kdy a kde?

pondělí 3. října od 19 hodin, Plzeňský restaurant Kamera

Úterý 4. října

Nové pivo ve Spojovně

Bohdalecký Briťák 11 – English Strong Bitter dorazí do Prahy přesně v úterý. Repektive v úterý se narazí na čep v Pivovaru Spojovna. Tak si ho nenechte ujít.

Kdy a kde?

od 4. října, Pivovar Spojovna

Středa 5. října

Čtvrtek 6. října

Tony Rose at Farm Letná

Co by to byl za čtvrtek, kdyby se na Letné nekonal v The Farm nějaký parádní koncert. Tento týden opět vystoupí téměř domácí Tony Rose, kytarový trubadůr ze Skotského Glasgow. Nezapomeňte si rezervovat místa. Vstup je zdarma.

Kdy a kde?

čtvrtek 6. října od 19 hodin, The Farm

Funk Corporation / FREE ENTRY / VSTUP ZDARMA

Stará paní už dlouho nebyla funky, takže je čas to napravit. Hudebníci ze skvelých pražských jazzových skupin přibrali frontmana Tomáše Drahoňovského a rozhodli se představit svůj vlastní pohled na soulovou klasiku, hip soudobý funk. Nenechte si ujít parádní hudební zážitek včetně předkapely Johna Scofielda a Jacoba Colliera.

Kdy a kde?

čtvrtek 6. října od 20 hodin, U Staré paní Jazz&Cocktail Club

Pátek 7. října

Víkend 8.-9. října

Víkendový brunch

Přemýšlíte, co s načatým víkendem? Co se odměnit za náročný pracovní týden pořádným brunchem. A kam na něj vyrazit? My doporučujeme vyzkoušet každý víkend jiný podnik. Kam zajít? Dočtete se vcnašem článku Kam v Praze na brunch.

Kdy a kde?

tento víkend, The Farm, Mama Shelter

Karlínský food truck festival

Také vás fascinují foodtrucky? Tak přijďte v neděli do Karlína. Dorazí tam totiž ty nejkrásnější food trucky a přívěsy, která vám nabídnou to nejlepší z moderního gastra a pozvednou street food na úplně jiný level. Bude to skvělá párty plná jídla a hudby v podobě DJ Hlavy a naprosto exklusivního live setu od Honzy Žampy z kapely Eddie Stoilow a Dafonic. Pro děti budou k dispozici kreativní dílny a další program.

Kdy a kde?

neděle 9. října 2022 od 11:00 do 19:00, Karlínské náměstí

Pondělí 26. září

Kachní hody

Milovníci kachních specialit, pozor! Až do konce září se v Kolkovnách podává kachní menu. Na co se můžete těšit? Kachní silný vývar s knedlíčky s portským vínem a zeleninou julienne, Kachní stehno pečené v sádle s cibulovým zelím s jablíčky a máslovými bramborovými knedlíky s křupavými škvarky, Creme Brulee z kachních jater sous-vide s pošírovanou hruškou, ořechovým chlebem a lesním ovocem a Skořicové jablíčko ze smetanového krému na čokoládové hlíně. Rezervace na +420 251 511 080 nebo olympia@kolkovna.cz.

Kdy a kde?

do 30. září, Kolkovna Olympia

Prague Mussel Week

Pozor, pozor, mušle se valí na Prahu. Ochutnejte moře v Praze a získejte voucher na 1+1 porce zdarma do vybraných pražských restauracíí. 

Kdy a kde?

26. 9. – 2. 10. 2022, Restaurace Obecní dům, La Casa Trattoria KarlínPivovar Kilian, Aroma Quadrio, Bistro Kampa, Arthurs Pub, Rest sním či Jím a další.

Úterý 27. září

Degustace vín z Nuits-Saint-Georges

Milovníci francozských vín, pozor. V Monarchu proběhne degustace šesti krásných vín z z vesničky Nuits-Saint-Georges. Tato vína bohatá, kulatá, příjemně kořenitá, s krásnou ovocnou aromatikou a velmi dobrým potenciálem ke zrání. Cena vstupenky je 1590 Kč. Počet míst omezen – rezervace na lenka.bergerova@1er.cz

Kdy a kde?

27.září 2022 od 18:30, Monarch

SALSA BACHATA TANČÍRNA NA GAUČI 2022

Salsa se dá tančit i v září. Navíc se salsou & bachata perfektně zahřejete. Čeká vás salsa openclass a následně latino tančírna od 20 hodin. Venkovní parket je prostorný zastřešený a obsahuje i plně zásobený bar s grilem, koktejly a dalšími dobrotami.

Kdy a kde?

úterý 27. září od 19 hodin, Bohemian Salseros - Gauč na Výstavišti

Středa 28. září

DISCO 80's a 90's - výzva roku

Nechte se zlákat retrem a přijďte na disco trisco párty ve stylu 80's a 90's. Zahraje vám vyhlášený DJ Doktor Buben. Během večera navíc proběhne duel mezi generacemi a každý, kdo přijde v kostýmu, dostane drink na baru zdarma. Těšte se i na klasické osmdesátkové drinky. Beton, Bavorák nebo Houba. Vstupné je zdarma.

Kdy a kde?

středa 28. září od 17 hodin, Gauč na Výstavišti

Čtvrtek 29. září

Hudební čtvrtek ve FARM LETNÁ - vstupné zdarma

Tentokrát v oblíbeném letenském podniku vystoupí Devanil Dos Santos. Hraje na kytaru, flétnu, cavaquinho a další nástroje a zpívá a hudbě se věnuje odmala. Přijďte se zaposlouchat do rytmů typických pro Brazílii - známou sambu, ale i forró, sertanejo a populární hudbu. Devanil mluví i česky a rád zapojuje posluchače do svých vystoupení. 

Kdy a kde?

29.9. od 19 hodin, The Farm Letná

Pátek 30. září

Rozloučení se zahrádkou

Letní sezóna končí, stejně tak sezóna zahrádek. V Červeném Mlýně se rozhodli, že se s tou jejich pořádně rozloučí a svým hostům nabídnou vybrané kořalky za 40 Kč. A když bude hezky, bude i grilovačka.

Kdy a kde?

pátek 30.9: od 17 hodin, Červený Mlýn

Goodbye Summer

Přijďte se rozloučit s létem stylově do oblíbeného pražského Buddha-Baru. A stylové budou také rozlučkové nápoje. Dáte si Champagne Jeeper nebo Champagne coctails?

Kdy a kde?

pátek 30. září, Buddha-Bar Prague

Carpaccio v Al Mulino

Pojmem carpaccio označujeme vše, co je nakrájeno na tenké plátky a podáváno za syrova a ochuceno nebo doplněno studenou omáčkou. Původně se jednalo o hovězí maso s majonézovou omáčkou. Carpaccio ale nemusí být jen hovězí? Dorazte do Al Mulina od 30. září a ochutnejte rybí, chobotnicové, zvěřinové, vegetariánské a mnoho dalších. Prostě carpaccio z čeho jen si vzpomenete ​​​​​.

Kdy a kde?

od 30. září, Al Mulino

Víkend 1. a 2. října

 

Pondělí 19. září

Nakvíz – hospodský kvíz pro týmy přátel

Pozvěte přátelé a pojďte si trošku zavařit mozkové závity u oblíbeného hospodského kvízu. Každé pondělí se proti sobě utká 9 týmů, které otestují své znalosti z přírodních věd, cit pro popkulturu, povědomí o současných událostech, znalosti České republiky, Evropy a celého světa. Hraje se o parádní ceny. Vstupné je 100 Kč.

Pro milovníky hospodských kvízů jsme si navíc připravili speciální článek.

Kdy a kde?

pondělí 19. září od 19 hodin, Plzeňský restaurant Kamera, Praha 5

Burger days v Osice!

I v tomto týdnu pokračují Burger Days v Osice. Restaurace Osika si pro vás připravila výběr z těch nejlepších burgerů, které zaručeně musíte ochutnat! Hovězí, kuřecí, vegetariánský nebo s krevetami? Volba už bude jen na Vás. Dopřát si je můžete třeba s „jedním" točeným na nové zahrádce, kterou mají stále otevřenou.

Kdy a kde?

od 14.9. do 25.9., Osika Restaurant

Úterý 20. září

Břichomluvecká show

Kdo by neznal  legendárního břichomluvce Zdeňka Polacha a jeho Matýska. Teď máte jedinečnou šanci vidět tohoto komika známého ze soutěže Československo má talent na zahradě H1 Pivovaru Hostivar. Vstupné je ZDARMA! 

Kdy a kde?

20. září od 17 hodin, Pivovar Hostivar

SALSA BACHATA TANČÍRNA NA GAUČI 2022

Zářijový večer a k tomu hudba vábící k tanci. Nádhera. Přijďte v úterý na open air salsa & bachata tančírnu. Těšit se můžete nejen na salsa openclass, neboli otevřenou lekci pro začátečníky za 100 Kč, ale i následnou latino tančírnu od 20 hodin. Prostorný zastřešený venkovní parket a plně zásobený bar s grilem, koktejly a dalšími dobrotami jsou samozřejmostí.

Kdy a kde?

úterý 20. září od 19 hodin, Bohemian Salseros - Gauč na Výstavišti

Středa 21. září

Holešovický Octoberfest 2022

Festival koncentrované radosti, skvělého bavorského piva čepovaného do tupláků, i stylových dobrot. Ochutnáte tradiční německá piva vařená speciálně pro Oktoberfest a typické bavorské pochoutky, jako jsou preclíky, ředkvičky, pomazánka Obatzda nebo bavorské klobásy. Stylové oblečení vítáno.

Kdy a kde?

21.-24. září, Foodtruck Point, Holešovice

Čtvrtek 22. září

Hudební večer v The Farm - písničkář Jirka Čevela

Přijďte si užít skvělý hudební večer tentokrát z "domácí kuchyně". Hostem bude totiž český písničkář Jirka Čevela. Jeho základním nástrojem je akordeon, ale rád si zahraje i na kytaru. Ve své tvorbě čerpá z mnoha žánrů, např. klezmer, pop, world music, folk, chanson nebo balkán, takže se máte na co těšit. 

Kdy a kde?

čtvrtek 22. září od 19 hodin, The Farm Letná

Pátek 23. září

BEERFEST v Opatovských terasách

Opatovské terasy disponují širokou nabídkou piv, o které už jsme psali. Není divu, že se rozhodli uspořádat také beerfest. A čepovat se bude i do tupláku!

Pivní nabídka: Tankový Březňák 11, Březňák extra hořký 11, Mušketýr 11, Beránek polotmavý 11, Hostan hradní 11, Louny 12, Zlatý Bažant 12, Radler nealko citrón
Pivní menu: Poctivá pomazánka z vyzrálého pivního sýru, rozpečený chléb mladá cibulka, Pomalu pečený marinovaný bok z chmelového prasátka na pivě, česneku a kmínu, naše hrubozrnná hořčice, nakládaná červená a bílá cibule s feferonkami a čerstvý měkounký chléb, Smažené sýrové knedlíky z vyzrálého pivního sýru s jemnou smetanovo-hříbkovou omáčkou, Langoš paní domácí s trhanou šťavnatou krkovicí v BBQ marinádě, strouhaný sýr, naše majonéza z pečeného česneku, marinovaná cibule, čerstvá rukola

Kdy a kde?

23.-25. září od 11 do 22 hodin, Opatovské terasy

Páteční party v klubu Radost FX: DJ Max Draat + Rádio Spin Vibes

Páteční večírek v FX Radosr odstartuje DJ Max Draat, následovat budou akce s moderátory a DJ Rádia Spin.

Kdy a kde?

pátek 23. září od 21:45, Radost FX

Víkend 24. a 25. září

Sunday Buddha-Bar Brunch 

Pravidelné brunche v nádherném prostředí Buddha Baru jsou zpět a první začíná už v neděli 25. září od 12 hodin. Přichystali si pro vás tradičně skvělé jídlo a jedinečnou atmosféru. Dětský koutek pro děti s animátory je samozřejmostí, takže přijďte klidně i s vašimi potomky.

Kdy a kde?

neděle 25. září od 12 do 16 hodin, Buddha-Bar Prague

Lo-fi Beat w/ beat.cut, Ešli, Mic Head & Sidzej

Další skvělá sobotní party ve vašem oblíbeném klubu.

Kdy a kde?

sobota 24. září od 21:00, Radost FX

Vinobraní na Grébovce

aneb Vinohrady –⁠ dobré vínko dáváte..

Kdy a kde?

23. září 2022, Náměstí Míru, Web akce

Vinobraní na Grébovce

aneb Vinohrady –⁠ dobré vínko dáváte..

Kdy a kde?

24. září 2022, Havlíčkovy sady, Web akce

Pondělí 12. září

Přátelák - divadlo

Fotbal a početí dítěte - to jsou nejčastější témata, kterým se postavy věnují. Leon, Bernd a Robbi jsou již léta nejlepší kamarádi a zanícení fotbaloví fanoušci, samozřejmě různých klubů, takže není nouze o debaty a hádky. Pojďte do "letního" divadla na Výstaviště a prodlužte si léto.

Kdy a kde?

pondělí 12. září, Gauč na Výstavišti

Úterý 13. září

SALSA BACHATA TANČÍRNA NA GAUČI 2022

Přijďte v úterý na open air salsa & bachata tančírnu. Těšit se můžete nejen na salsa openclass, neboli otevřenou lekci pro začátečníky za 100 Kč, ale i následnou latino tančírnu od 20 hodin. Prostorný zastřešený venkovní parket a plně zásobený bar s grilem, koktejly a dalšími dobrotami jsou samozřejmostí.

Kdy a kde?

úterý 13. září od 19 hodin, Bohemian Salseros - Gauč na Výstavišti

PubKvíz Na Plech

V září se opět rozjíždí úterní a čtvrteční kvízy v Pubu na Plech. Startuje se vždy v 19:00, tak se nezapomeňte přihlásit.

Kdy a kde?

13. září od 19 hodin, Pub Na Plech

Středa 14. září

Humpolecký Dixieland

Hudba a pivo je nejlepší kombinace. Anejlepší pozvánkou na koncert je hudební ukázka. Nalaďte se tu. Vstupné: zdarma.

Kdy a kde?

středa 14. září od 18:00 do 22:00, Pivovar Spojovna

Karaoke v září (EnjoyTeam prod.)

Oblíbené karaoke se opět vrací zpět, tentokrát v nových prostorách úžasné restaurace Glamour na Vinohradech. Přijďte ve středu 14.9. na dobrou večeři, drink a zazpívat si. Vše je dobrovolné, je jen na vás, jakým způsobem si užijete večer  Čeká vás také zvýhodněné denní menu. Vstupné je zdarma!

Kdy a kde?

středa 14. září od 18 hodin, Glamour Restaurant

 

 

 

Čtvrtek 15. září

Amatérský bowlingový turnaj v Kameře

Hrajete rádi bowling? Sestavte tým a rozjeďte to na plný koule v amatérském turnaji. Maximální počet hráčů v týmu je čtyři. Vše ostatní je na vás. Každý hráč navíc dostane na rozehřátí welcome drink. Týmy přihlaste přímo naživo v restauraci nebo prostřednictvím jednoduchého formuláře. Startovné je 499 Kč za tým. Skládá se v hotovosti nebo online, nejpozději ovšem do 13. 9. 2022.

Kdy a kde?

čtvrtek 15. září od 19 hodin, Plzeňský restaurant Kamera

Sardinské dny

Co byste řekli na sardinskéí gastronomické lahůdky spolu se skvělými víny? Tak si pojďte se po prázdninách užít především mimořádně pěkná vína z vinařství Cantina di Santadi a Agricola Punica a vynikající sardské menu šéfkuchaře Restu Michal Paulik. Cena celé večeře i s degustační skleničkou vína (0,1 l) ke každému chodu je 1.950, - Kč, včetně vody i kávy. 

Kdy a kde?

čtvrtek 15. září od 18 hodin, Rest

Pátek 16. září

Letenské Aperitivo

Konec pracovní doby ohlašuje APERITIVO. APERITIVO je italský fenomén. Jedná se o čas mezi závěrem pracovní doby a večeří, kdy se hosté, cestou z práce domů, zastaví na skleničku s lidmi, co mají rádi. Drinky bude před The Farm ve venkovním baru míchat zkušený barman Filip Jančík a celou atmosféru APERITIVA doplní stylová chill hudba.

Kdy a kde?

16. září od 16 hodin, The Farm

Slávkové dny v Al Mulino

V Evropě se ročně spotřebuje cca 100 tisíc tun slávek. Přijďte se do jejich konzumace zapojit. Můžete si je dát na několik způsobů, šéfkuchař Tomáš Zahradníček si na menu dá opravdu záležet. Nejen, že si na nich pochutnáte ale jsou taktéž napěchované vitamíny a minerály, které prospívají vašemu srdci, cévám i kloubům.

Kdy a kde?

od 16. září, Pizza a pasta restaurant Al Mulino

Glamour dinner and show - Banánová Halina & Rebecca de Lux

Přijďte zažít večer plný těžkotonážní zábavy v podání dvojice travesti komiček Banánové Haliny a Rebeccy de Lux. V příjemném prostředí Restaurace Glamour si můžete vychutnat skvělé jídlo, výborné víno a další nápoje a zabavit se show, kterou jste ještě neviděli. A to vše bez vstupného !!! Počet míst je omezený, rezervace na telefonním čísle 606 399 994.

Kdy a kde?

pátek 16. září, od 19 do 22 hodin, Glamour Restaurant

Víkend 17. a 18. září

Speciální menu v Kiliánu

Kdy a kde?

o víkendu 17. a 18. září, Pivovar Kilián

Pondělí 5. září

Benátky pod sněhem

Brilantní situační komedie o pozvání na večeři a zmatení jazyků. Jedni mají před svatbou, druzí možná před rozchodem. Společné setkání může ale všechno převrátit. Přijďte si užít divadlo pod otevřenou oblohou. Hrají Veronika Arichteva / Kristýna Janáčková, Mira Nosek, Lucie Štěpánková a Filip Cíl  v režii Zdeňka Žáka.

Kdy a Kde?

Pondělí 5. září

Benátky pod sněhem

Brilantní situační komedie o pozvání na večeři a zmatení jazyků. Jedni mají před svatbou, druzí možná před rozchodem. Společné setkání může ale všechno převrátit. Přijďte si užít divadlo pod otevřenou oblohou. Hrají Veronika Arichteva / Kristýna Janáčková, Mira Nosek, Lucie Štěpánková a Filip Cíl  v režii Zdeňka Žáka.

Kdy a Kde?

5. září od 19 hodin, Pantheon production - Gauč na Výstavišti

Úterý 6. září

Středa 7. září

Degustace: Oheň a Kouř

Pravidelné degustace whisky se pomalu vrací. Sezónu odpálí ve Whiskerii pěkně zostra. Posvítí si totiž na pět luxusních rašelinových stáčení. Za cenu 590 Kč ochutnáte pět degustačních vzorků a ochutnáte malé občerstvení.

Kdy a kde?

7. září od 19 hodin, Whiskeria

Čtvrtek 8. září

Zahradní slavnost s tuňákem

Ve čtvrtek si v Restu klasické jídlo nedáte. Rest totiž ovládne tuňák a dobroty z něj připravené a také víno. A na vás už bude jen neomezená konzumace. No nezní to skvěle?

Kdy a kde?

čtvrtek 8.9.2022, Rest, Praha 4-Kunratice

Finálový večer NaKvízového léta

Speciální finálový večer, který uzavře pražskou kvízovou sezónu. Můžete se těšit na všeobecný kvíz připravený speciálně na tento večer.

Kdy a kde?

8. září. od 19 hodin, Na Kvíz - Gauč ve Stromovce

Pátek 9. září

Vinohradské vinobraní /II

Tradiční ochutnávka vín z České republiky a Slovenska, pochutiny, hudba i zábava se letos uskuteční už po dvacáté šesté.

Kdy a kde?

9.-10. září 2022, nám. Jiřího z Poděbrad

Víkend 10.-11. září

Bavorské dny na Kolčavce 

Máte rádi bavorskou kuchyni a nechce se vám do Německa. S pivovarem Kilián je to snadné. Prostě dorazte v sobotu do LIbně a užijte si Bavorské dny. Čeká na vás skvělé menu i pivo!

Kdy a kde?

sobota 10. září od 14 do 20 hodin, Pivovar Kilián

Pondělí 29. srpna

Letní kino Kinobus - Pánský klub

Kdy a kde?

pondělí 29. srpna od 20:30, Zličín - Park na Prameništi

Úterý 30. srpna

SALSA BACHATA TANČÍRNA NA GAUČI 2022

Poslední srpnový večer, k tomu hudba vábící k tanci. Přijďte v úterý na open air salsa & bachata tančírnu. Těšit se můžete nejen na salsa openclass, neboli otevřenou lekci pro začátečníky za 100 Kč, ale i následnou latino tančírnu od 20 hodin. Prostorný zastřešený venkovní parket a plně zásobený bar s grilem, koktejly a dalšími dobrotami jsou samozřejmostí.

Kdy a kde?

úterý 30. srpna od 19 hodin, Bohemian Salseros - Gauč na Výstavišti

Středa 31. srpna

Grilování v Salut

Sezóna grilování je již v plném proudu a Salut pořádá další grilovací středu. Ochutnáte krevetový špíz, flank steak, kuřecí supreme a grilovanou panenku. Jako přílohu si můžete dát kukuřičný klas, opečené brambory, sezónní grilovanou zeleninu a náš domácí chléb. K tomu Únětické pivo a je to středa jako grilovaná.
Kdy a kde?

31. srpna od 11 do 15 hodin, Salut Restaurant

Čtvrtek 1. září

Pátek 2. září

Ústřicové dny v Al Mulino

Opravdu delikátní a pečlivé vybírané ústřice můžete od 2.9.2022 ochutnat v restauraci Al Mulino, kde tímto dnem začínají ústřicové dny. Tuto gastronomickou lahůdku si zde můžete dát hned na několik způsobů, od běžného syrového stavu až po grilované či pečené. Nejen, že si pochutnáte ale i podpoříte své zdraví, neboť ústřice v sobě obsahují velké množství živin, a to včetně vitamínů (A, B1 či B2) a minerálů. Měly by mít rovněž kladný vliv na imunitu a přisuzovány jim jsou dokonce silné afrodiziakální účinky.

Kdy a kde?

od pátku 2. září, Pizza a Pasta Al Mulino

Carneval Live Show! @Radost FX

Jedinečná tématická akce, kterou budou doprovázet speciální karnevalové hostesky, spousta dekorací, efektů, nekompromisní DJs, doprovodný program, soutěže a spoustu dalšího. Hraje TOMMASO & POLLINI and guests.

Kdy a kde?

pátek 2. září od 23 hodin do 5 do rána

​Burgerfest & Prague Harley days

Burgerfest spojený s 10. výročím Prague Harley-Days je tady a opět jej najdete na pražském Výstavišti. A bude tam všechno. Americké speciality, americké motocykly, poctivé české pivo a rocková muzika i výběr těch nejlepších atrakcí spojených s legendou jménem Harley-Davidson. Akce je určená pro celou rodinou, tak vemte děti i rodiče. Nebude chybět ani Burgeržraní, kuchařské show, spanilá jízda Prahou, kapely, Family zóna, Adrenalin zóna nebo Výstava motocyklů H-D. A samozřejmě v tom má prsty Bejzment.

Kdy a Kde?

2. 9. od 12:00 do 4. 9. 20:00, Výstaviště Praha

Víkend 3.-4. září

Víkendová nabídka Pivovaru Kilián

Thajsko dorazilo do pivovaru! A věřte, že tyhle delikatesy si s pivem skvěle rozumí. A doporučujeme si udělat rezervaci, aby vám tohle speciální menu neproklouzlo mezi prsty. 

Kdy a kde?

3.-4. září, Pivovar Kilián

Víkendový brunch

Přemýšlíte, co s načatým víkendem? Co se odměnit za náročný pracovní týden pořádným brunchem. A kam na něj vyrazit? My doporučujeme tenhle víkend The Farm a příští třeba Mama Shelter. Více se dočtete v článku Kam v Praze na brunch.

Kdy a kde?

tento víkend, The Farm, Mama Shelter

Pondělí 22. srpna

All you can eat bufet

V pondělí 22.8. budou obědy v Castle Residence trošku jiné. Čeká na vás totiž  ALL YOU CAN EAT bufet. Za cenu 180 Kč/osoba si můžete nandat salátů, polévky, třech druhů hlavního chodu a dezertu, co hrdlo ráčí. Otevřeno bude do 15 hodin.

Kdy a kde?

pondělí 20. srpna do 16 hodin, Castle Residence 

Úterý 23. srpna

SALSA BACHATA TANČÍRNA NA GAUČI 2022

Horký srpnový večer, k tomu hudba vábící k tanci. Přijďte vždy v úterý na open air salsa & bachata tančírnu. Těšit se můžete nejen na salsa openclass, neboli otevřenou lekci pro začátečníky za 100 Kč, ale i následnou latino tančírnu od 20 hodin. Prostorný zastřešený venkovní parket a plně zásobený bar s grilem, koktejly a dalšími dobrotami jsou samozřejmostí.

Kdy a kde?

úterý 23. srpna od 19 hodin, Bohemian Salseros - Gauč na Výstavišti

Středa 24. srpna

Mladí vinaři v Praze 2022

Mladí vinaři opět v Praze. V ceně vstupenky je více než 30 skvělých vín, minerální voda Krondorf, originální sklenička s logem Mladí vinaři, skvělá nálada a trocha toho housu. Na jaké další vinné akce můžete vyrazit? Mrkněte do našeho článku pro všechny milovníky vína Kam vyrazit za vínem.

Kdy a kde?

24. srpna od 18 do 22 hodin, Gabriel Loci

Letní kino ve Spojovně, Lásky jedné plavovlásky

Existuje větší romantika než kino pod hvězdnou oblohou? Pivovar Spojovna promítá každou středu a výběr filmů je stejně libový jako jejich piva. Přijďte na film a na jedno. Začátek projekce je orientační, začíná se po setmění. Začátek projekce je orientačně ve 20:30, začneme vždy po setmění.

Kdy a kde?

středa 24. srpna od 20:30, Pivovar Spojovna, Praha 4

Čtvrtek 25. srpna

Ochutnávka dobrot od řezníka

Ve čtvrtek se určitě zastavte na stezce dole v Modřanech (Vltavanů), protože Řeznictví co má koule - Bejk Buu a Bejk Buu si pro vás připravili skvělou ochutnácku dobrot přímo od řezníka. Kromě milých hostesech a skvěkých žeber dorazí i řezník Ondra. Takže přijďte ochutnat i pokecat.

Kdy a kde?

čtvrtek 18. srpna od 14 do 18 hodin, In-line stezka, Vltavanů, Praha 4

Pátek 26. srpna

Víkend 27.-28. srpna 

Ginmania na lodi
3 ginové bary s vice než 30 značkami ginů pro skvělé míchané drinky, občerstvení z Bistra Špejle a DJ NONALIS a DJ HOLLY THE BIG. Taková bude sobotní Ginmania na Lodi Hamburg. Užijte si ginové šílenství.

Kdy a kde?

sobota 27. srpna od 19 hodin, Loď Hamburg

Víkendový brunch

Přemýšlíte, co s načatým víkendem? Co se odměnit za náročný pracovní týden pořádným brunchem. A kam na něj vyrazit? My doporučujeme The Farm a Mama Shelter. Více se dočtete v článku Kam v Praze na brunch.

Kdy a kde?

tento víkend, The Farm, Mama Shelter


Pondělí 15. srpna

Boeing Boeing aneb Tři Letušky v Paříži … nyní v nové verzi

Oblíbená divadelní francouzská komedie v podání skvělých herců. Mirek Šimůnek, Barbora Mottlová, Miluše Bittnerová/ Michaela Dolinová, Lucie Vojtová, Lucie Linhartová a Jirka Chvalovský rozvibrují vaše bránice v legendárním představení tentokrát venku.

Kdy a kde?

pondělí 15. srpna od 20 hodin, Divadlo Adverte - GAUČ NA VÝSTAVIŠTI PRAHA 7 HOLEŠOVICE

Úterý 16. srpna

SALSA BACHATA TANČÍRNA NA GAUČI 2022

Horký srpnový večer, k tomu hudba vábící k tanci. Přijďte vždy v úterý na open air salsa & bachata tančírnu. Těšit se můžete nejen na salsa openclass, neboli otevřenou lekci pro začátečníky za 100 Kč, ale i následnou latino tančírnu od 20 hodin. Prostorný zastřešený venkovní parket a plně zásobený bar s grilem, koktejly a dalšími dobrotami jsou samozřejmostí.

Kdy a kde?

úterý 16. srpna od 19 hodin, Bohemian Salseros - Gauč na Výstavišti

Středa 17. srpna

Letní kino ve Spojovně, Limonádový Joe

Existuje větší romantika než kino pod hvězdnou oblohou? Pivovar Spojovna promítá každou středu a výběr filmů je stejně libový jako jejich piva. Přijďte na film a na jedno. Začátek projekce je orientační, začíná se po setmění. Začátek projekce je orientačně ve 20:30, začneme vždy po setmění.

Kdy a kde?

středa 17. srpna od 20:30, Pivovar Spojovna, Praha 4

Čtvrtek 18. srpna

Koncert v The Farm –⁠ Tony Rose 

V The Farm si na své přijdou koncertuchtiví návštěvníci každý čtvrtek. Tento týden vystoupí téměř domácí Tony Rose, kytarový trubadůr ze Skotského Glasgow. Nezapomeňte si rezervovat místa. Vstup je zdarma.

Kdy a kde?

čtvrtek 18. srpna od 19 hodin, Farm Letná

Pátek 19. srpna

Tento pátek pohostí Opatovské terasy na čepu Hostan 11, čímž se stanou jedinou restaurace od Brna na západ, která ho bude čepovat. Tak si ho přijďte dát i v Praze.

Kdy a kde?

pátek 26. srpna, Opatovské terasy a foodcraft jídelna

BBQ na terase u Mamy

Mama miluje BBQ!  A jejich letní terasa přímo volá po pořádné grilovačce. Přijďte ochutnat oblíbené pecky z grilu a zapít je skvělými koktejly. Těšit se můžete i na pravidelné DJ sety. A co bude na grilu? Kuře v pikantní marinádě chipotle, Hot dog / fat boy, Chuck roll burger nebo Pražma s gremolatou a pečený lilek. Nezapomeňte na rezervaci na 225 117 689.

Kdy a kde?

pátek 19. srpna a sbota 20. srpna od 17 do 21:30, Mama Shelter Prague

Víkend 20.-21. srpna

Grilování v Castle Residence

Terasa této sympatické restauraci je skvělá i jen tak, ale s grilováním bude ještě lepší!

Kdy a kde?

sobota 20.8., Castle Residence Restaurant

Pondělí 8. srpna

Burgrové pondělí

Pondělí jsme u nás v redakci stanovili burgrovým dnem. Pojďte do toho s námi a udělejte si s kolegy nebo rodinou hezčí pondělí. O historii této oblíbené pochoutky (i s tipy na naše oblíbené burgery) se můžete dočíst ve speciálním burgerovém článku.

Kdy a kde?

pondělí 8. srpna, Gangster Burger, Suggar Daddy by Bejzment nebo Burger Bar

Úterý 9. srpna

Továrna na zázraky - magic show

Jedinečná iluzionistická one man show v magickém prostředí. 

Kdy a kde?

9. srpna od 21:15, Gabriel Loci, Praha 5

Středa 10. srpna

Letní kino ve Spojovně, Postřižiny

Existuje větší romantika než kino pod hvězdnou oblohou? Pivovar Spojovna promítá každou středu a výběr filmů je stejně libový jako jejich piva. Přijďte na film a na jedno. Začátek projekce je orientační, začíná se po setmění. Začátek projekce je orientačně ve 20:30, začneme vždy po setmění.

Kdy a kde?

10. srpna od 20:30, Pivovar Spojovna, Praha 4

Čtvrtek 11. srpna

Mexiko Tacos Party

V pořadí druhá grill party oblíbeného podniku se ponese v duchu Mexika a oblíbených tacos. Ke každému taco se bude servírovat pasta z černých fazolí, jalapeños papričky, ředkvičky, sýr a mexický salát pico de gallo. A k mexickému jídlu samozřejmě patří i poctivá margarita. O atmosféru se postará DJ Evson. Rezervace na 257 007 681.

Kdy a kde?

11. srpna od 17:00, Restaurace Altány Kampa, Praha 1

Hip Hop Thursdays - Pop Smoke & Drill special

 Legendární párty v legendárním klubu. Přijďte si užít hip hop a rnb noc s těmi nejlepšími DJ. Do půlnoci vstup zdarma, po půlnoci až do rána vstup jen za 100,-Kč.

Kdy a kde?

 11. srpna od 23:00, Radost FX, Praha 2

Pátek 12. srpna

STREET ART TANQUERAY & DOUBLE DUTCH POP UP DAYS

Až do neděle můžete navštívit kreativní STREET ART AFTER bar v parku Riegrových sadech. Vše se ponese v duchu "ochutnej gin Tanqueray v různých podobách". Za touto pop up akcí stojí mj. Gastro Event Kdekoli G_E_K a Brand Ambassador nejprestižnější barmanské soutěže Diageo Reserve World Class, Petr Kymla.

Kdy a kde?

do 15. srpna, Park Café Riegrovy Sady

Víkend 13.-14. srpna 

Mama miluje Brunch! Bufet a koktejlů, kolik vypiješ

Každou neděli od 12:00 do 15:00) si můžete u Mamy užít parádní brunch. Balíček 1 obsahuje bufet (předkrmy a dezerty) a jídla z grilu (bez omezení), welcome drink (sklenka prosecca) za 690 Kč, balíček 2 bufet vám navíc umožní neomezenáou konzumace piva, vína, domácích limonád a 3 druhů koktejlů (Hugo, Lillet Spritz, Campari Milano). Cena je 950 Kč. Počet míst na sezení je omezen, rezervujte si svoje místo na 225 117 689.

Kdy a kde?

neděle 14. srpna od 12 hodin, Mama Shelter Prague, Praha 7

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také