Test redakce

Nejlepší hamburger - rej test redakce

Rej test redakce je nezávislý test, který má jasná pravidla a postupy. Ochutnáváme při něm vždy jedno jídlo v několika podnicích a dle přísných pravidel vybereme ten nejlepší. Každé jídlo degustujeme v několika základních kolech a v mnoha podnicích a finále TESTU REDAKCE bude porovnání všech podniků, kteří se umístily v základních kolech na 1. místě.
Článek

test redakce - vejce benedikt

Vejce Benedikt jsou nejčastější snídaňovou nabídkou restaurací, proto, když padl návrh na test redakce s vejci Benedikt neváhaly jsme ani chvilku. Vytipovaly jsme podniky, daly  anketu na Instagram, abyste nám poradily, kam na ně zajít a vyrazily jsme. Přečtěte si, jak celé testování probíhá a které podniky postoupily do finále? 
Článek

NEJLEPŠÍ SMAŽÁK - REJ TEST REDAKCE

Test redakce je nezávislý test, který má jasná pravidla a postupy. Ochutnáváme při něm vždy jedno jídlo v několika podnicích a dle přísných pravidel vybereme ten nejlepší. Každé jídlo degustujeme v několika kolech a finále REJ TESTU REDAKCE bude porovnání všech podniků, kteří se umístily v základních kolech na 1. místě.
Článek

Test redakce - Žebra, kam na ně zajít a kam určitě ne?

Ono se řekne pečená žebra a pivo, ale to byste se divili, jaké rozdíly v chutích, vůních, jemnosti, servisu u takových pečených žeber jsou.
Článek

NEJLEPŠÍ TATARÁK - REJ TEST REDAKCE

Test redakce je nezávislý test, který má jasná pravidla a postupy. Ochutnáváme při něm vždy jedno jídlo v několika podnicích a dle přísných pravidel vybereme ten nejlepší. Každé jídlo degustujeme v několika kolech a finále TESTU REDAKCE bude porovnání všech podniků, kteří se umístily v základních kolech na 1. místě.
Článek

Nejlepší RAMEN v Praze - rej test redakce 2

Daly jsme na vaše prosby, rady, komentáře a rej test redakce jsme začaly jezdit na více kol! Podívejte se, jak dopadlo 2. kolo rej testu redakce na polévky RAMEN.
Článek

Jak jsme testovaly žebra

My za to nemůžeme, ale náš Rej DILKOVSKEJ FIAT 500 se začal nervózně pohupovat v Pernerce, co pohupovat, doslova poskakovat. Že prej ho máme vzít na nějakou prýma jízdu. A néé jak Rej DILKA Lucka, která ho bere jen na samé pracovní jízdy. Jako jo, plní plány, ale FIATA to dost nebaví. Prej, teda. Dívíme se, proč FIAT tak výrazně na sebe upozorňuje. No proč asi. Je tu další pátek. A to znamená co?…
Článek

Jak jsme testovaly RAMEN

Ramen jsme si nevybraly náhodou, tato japonská polévka začíná být čím dál tím víc populární a čím dál více se objevuje nejen ve specializovaných podnicích, ale i v běžných restauracích, které jím zpestřují svou nabídku. Začaly jsme se o něm v redakci často bavit a padla otázka, zda může v Čechách získat stejnou popularitu, jako například polévka Pho Bo. 
Článek

Nejlepší RAMEN v Praze - test redakce

Polévka RAMEN si začíná vydobývat své místo na gastro slunci. V Praze postupně vzniká několik podniků specializujících se čistě jen na japonskou polévku RAMEN a divili byste se, ale jsou časy, kdy si nesednete a musíte jít o dům, restauraci dál. A jak se něco takového objeví, je to ložený! Musíme to s Rejdilkama pořádně prorejdit. 
Článek

Nejlepší větrník v Praze - slepá Rej degustace redakce

‚‚Mám nejlepší větrníky v Praze!" Zaznělo v jedné karlínské kavárně, hmm tak na to bychom se podívali. Pojďte se podívat s námi.
Článek