Článek

Nejlepší hamburger - rej test redakce

Rej test redakce je nezávislý test, který má jasná pravidla a postupy. Ochutnáváme při něm vždy jedno jídlo v několika podnicích a dle přísných pravidel vybereme ten nejlepší. Každé jídlo degustujeme v několika základních kolech a v mnoha podnicích a finále TESTU REDAKCE bude porovnání všech podniků, kteří se umístily v základních kolech na 1. místě.

V každé kategorii #REJTESTREDAKCE (tatarak, žebra, smažák, hamburger, ramen, vejce benedikt) mohou být uděleny divoké karty. O udělení divoké karty rozhoduje porota, která testovala v základních kolech. Zároveň můžete psát své tipy na to, kde máme hamburger i ostatní kategorie ochutnat na info@rejdilky.cz

Do velkého finále o nejlepší hamburger postoupily podniky Meat and greet, Želva beers and burgers, Be Silly, Meat & Greet Burgerhouse, Bar-B-Q restaurace by BejkBuu a Cafe Palanda.

Vítěze jsme vyhlásily na velkém večeru REJTESTESTREDAKCE, který se konal ve čtvrtek 26. září 2024 v krásném prostředí Prague Louka

Chci vědět, kdo vyhrál!

Hodnotíme: vzhled, chuť, vůni, plnost (množství), poměr cena výkon, celkový dojem (podnik, obsluha).

Hodnotící škála je 1-9, kde: 1 = výjimečné, 2 = mimořádně dobré, 3 = velmi dobré, 4 = dobré, 5 = průměrné, 6 = špatné, 7 = velmi špatné, 8 = mimořádně špatné, 9 = odporné.

Výsledky 1. kola Rej testu redakce zde, výsledky 2. kola zde, výsledky 3. kola zde, výsledky 4. kola zde.

Rej test redakce - žebra 5. kolo

Navštívily jsme 5 podniků Cafe Palanda, The Tavern, Loki Burgers, HQ Pipi gril, Burger Pub Na Hubálce.

První místo získal podnik Cafe Palanda (76 bodů). Gratulujeme k postupu do finále o nejlepší hamburger.

Druhé místo získal podnik Burger Pub Na Hubálce (84 bodů).

Třetí místo získal podnik HQ Pipi gril (89 bodů).

Čtvrté místo získal podnik Loki Burgers (94 bodů).

Páté místo získal podnik The Tavern (107 bodů).

Rej test redakce - žebra 4. kolo

Navštívily jsme 5 podniků U Fleka, Cihelna Burger Bar Restaurace, Bejzment, Bar-B-Q restaurace by BejkBuu a Hoxton Burgers

První místo získal podnik Bar-B-Q restaurace by BejkBuu (58 bodů). Gratulujeme k postupu do finále o nejlepší hamburger.

Druhé místo získal podnik Bejzment (68 bodů).

Třetí místo získal podnik Hoxton Burgers (76 bodů).

Čtvrté místo získal podnik U Fleka (84 bodů).

Páté místo získal podnik Cihelna Burger Bar Restaurace (85 bodů).

Rej test redakce hamburger 3. kolo proběhl pátek 8.12.2023 od 13:00

Jednička ani devítka uděleny nebyly.

Navštívily jsme 5 podniků Burgrárna, El Gaucho, Fat Cat - diskvalifikováni zapomněli na objednávku, Meat and greet, Burger Service

1. místo (84 bodů) získal podnik Meat and greet - Gratulujeme k postupu do finále o nejlepší hamburger

2. místo (88 bodů) získal podnik  El Gaucho

3. místo (97 bodů) získal podnik Burgrárna

4. místo (101 bodů) získal podnik Burger Service (omlouváme se za kvalitu fotky, je vystřižená z videa. Videa jsou dole pod článkem.)

5. místo (nehodnoceno, nedodali objednávku) podnik Fat Cat

Rej test redakce hamburger 2. kolo proběhl pátek 24.11.2023 od 12:00

Jednička udělena při hodnocení byla, devítka udělena nebyla.

Navštívily jsme 5 podniků.  Domyno Burger, Burger station, Želva beers and burgers, Burgerman, Peters pub

1. místo (61 bodů) získal podnik  Želva beers and burgers - Gratulujeme k postupu do finále o nejlepší hamburger

2. místo (74 bodů) získal podnik Burger station

3. místo (80 bodů) získal podnik Domyno Burger

4. místo (101 bodů) získal podnik Burgerman

5. místo (103 bodů) získal podnik Peters pub

Rej test redakce hamburger 1. kolo proběhl pátek 10.11.2023 od 14:00

Navštívily jsme 5 podniků. Dish, Butch's burger, The Street, Be Silly, Let's meat

1. místo (58 bodů) získal podnik Be Silly - Gratulujeme k postupu do finále o nejlepší hamburger