Co se děje
v Praze jinde všude

Kam vyrazit v Praze?

Praha je město plné gastronomických možnosti, kulturních akcí a zážitků, o kterých vás budeme pravidelně informovat. Co se děje v pondělí? Kam vyrazit ve čtvrtek? A co s víkendem? Pražskej Rej to ví a poradí.
Článek

Pražské zahrádky volají a pivo se chladí...

Velký přehled restauračních zahrádek v Praze – 2023. Tak neseďte doma a přijďte si vychutnat dobrou baštu, nebo skvěle vychlazené pivko na některou z pražských zahrádek.
Článek

Hudební večery aneb kam za živou hudbou

Máte rádi hudbu? A chcete zažít tu atmosféru naživo? Máme pro vás skvělý tip na hudební večery. Užijte si příjemný večer s živou hudbou napříč podniky.
Článek

Hospodský kvíz

Někdy vám partner vyčítá, že chodíte do hospody jen vysedávat? "Jdu na dvě," už není fráze, která by zůstala bez odezvy? Konečně máte perfektní alibi - hospodský kvíz.
Článek

Nově otevřené podniky (nejen) v Praze

Inspirace není nikdy dost a platí to i pro oblast gastro. Pojďte se s námi podívat na nově otevřené podniky a rovnou je zajděte otestovat. Protože otevřít si bistro, restauraci či kavárnu v dnešní době vyžaduje i trochu odvahy. A my všem odvážným tleskáme.
Článek

Pivní slavnosti - kde si pochutnáte na nejlepším pivu?

Máte rádi dobré pivko? Tak neváhejte a vyberte si jednu z námi nabízených pivních akcí.
Článek

Kde se v Praze koná DEN DĚTÍ?

I děti mají svůj svátek, tak neváhejte a potěšte je návštěvou Dětského dne
Článek

Každé párování má svá pravidla, říká zkušený sommeliér Karel Böhm

Máte rádi zajímavosti ze světa vín nebo raději příběhy sommeliérů? Přinášíme obojí. Připravte se na rozhovor s mistrem vína a vinařským guru, Karlem Böhmem, který svou vášní a znalostmi o víně dokáže zažehnout zájem všech milovníku tohoto lahodného nápoje. Karel je nejen zkušený sommeliér, ale také provozní restaurace Festina Lente dish & shop a má rozhodně co nabídnout a říct. Tak se pohodlně…
Článek

5 zlatých tipů jak se neztratit při výběru restaurace v cizím městě

Připravili jsme pro vás tipy, kterými se řídímě v redakci
Článek

Letní osvěžení v Bo District: Objevte nové super drinky

Hledáte nové gastronomické zážitky a letní období je pro vás tou nejlepší příležitostí na prozkoumání nových chutí a osvěžujících nápojů? Pak nechte své chuťové pohárky unést do světa asijské kuchyně restaurace Bo District. Ale jídlo není vše, naopak, jejích letní drinková nabídka právě přichází.
Článek