Co se děje

#TOURGASTRO - SVAŘÁK ZA 60 KČ NA NEJKRÁSNĚJŠÍM MÍSTĚ V PRAZE

V minulém týdnu nám štěbetající holubi, které máme nasazené po celé Praze, pošeptali do ouška, že na Pražském hradě, pod katedrálou Svatého Víta je podnik, který by neměl uniknout naší pozornosti. Štěbetali něco jako, parádní svařák, místo s neobyčejnou atmosférou a moc fajn provozní.  
Článek

#tourgastro - Morava v Praze vítejte ve Folklore Garden

V dalším díle #tourgastro vás tentokrát vezme na Moravu v Praze. Skutečně, čtete správně. Tentokrát vás vezmeme s naší reportáží do Folklore Garden, skrytého skvostu v Praze 5. Když jsme se o tomto podniku dozvěděly panovaly u nás mírné obavy z toho, jak může být Morava, její atmosféra, zvyky a tradice převezeny do Prahy? Nebude to jen pověstná past na turisty, která s pravým folklorem nemá nic…
Článek

#tourgastro Do rohlíku a do pusy

V pondělí přilítla, celá říčná, do kanceláře Lucka a už od dveří volá. ‚‚Holkyyy, to musíte vidět, ochutnat, zažít, prostě tam musíme zajet" Kam?
Článek

#tourvydejniokna 11 - Španělsko, Itálie a Vinohrady! Pojďte si s námi užít další gastro jízdu

Dovolená v nedohlednu a vy už si jen matně vzpomínáte, jak skvělé bylo tapas ve Španělsku, kalamáry v Itálii či sklenka vína na pláži? Nesmutněte a pojďte s námi na další #tourvydejniokna.
Článek

#tourvydejniokna 10 - trdelníky, Švihlý krám, kokosové lattéčko

Milá Praho, další díl oblíbeného seriálu #tourvydejniokna je tu. Tentokrát vás po pražských výdejnícho okénkách provedeme už po desáté. Pojďte se s námi podívat co je nového v Hotelu u Prince, ve Švihlém krámu a jestli umí dobrou kávu v Baklava coffee.
Článek

#tourvydejniokna 9 - centrum Prahy, gastro nebe a pivní rochnění

Slunce se ve středu 17.2. umoudřilo a provázelo nás celou naší #tourvydejniokna. Tentokrát 9. v pořadí. Nevěřili byste, ale obrovsky se to odrazilo nejen na náladě naší, ale i na náladě restauratérů, které jsme ten den navštívily.
Článek

#tourvydejniokna 8 - odtáhli nám káru, ochutnaly jsme Indii a dojaly se k slzám

Když jsme koncem jara #tourvydejniokna měnily na #tourgastro, netušily jsme, že do #tourvydejniokna naskočíme zpět a na tak dlouhou dobu. Ale co už, jsme holky šikovný a proč si to neužít, že ano. Když nám to tak pěkně jde. 
Článek

#tourgastro 7 - Bramborák, jako pádlo, pivo jako křen a koláč od paní domácí

V 7. dílu #tourgastro spolu s námi ochutnáte bramborák velký jako pádlo, pivo jako křen a koláč od paní domácí. Hmm, už jen při vzpomínce máme chuť do Restaurace Zanklovka  a Restaurace Čertousy vrátit. 
Článek

#tourgastro 6 - Jídelna s kvalitou restaurace, Food truck, který jste v ČR ještě neviděli a fusion restaurace

Vítejte u 6. dílu #tourgastro. Společně se podíváme do Food Craft restaurace v parku Krtkův svět, objevíme Food Truck, který jste v ČR ještě neviděli a podíváme se pod pokličku fusion restauraci Sanduga.
Článek

#tourgastro 5 - pivovar v Karlíně, ryba pečená v pizza peci, výčep nejen pro vegany a pořádná porce pastrami

Vítejte u 5. dílu celoročního seriálu #tourgastro, který vám představuje gastro podniky v celé jejich kráse. Inspirujte se kam zajít na jídlo, kam na pivo, či víno, jaké mají novinky a na co si dát pozor. NOVINKA na konci reportáže na vás čeká soutěž.
Článek