Co se děje
Článek

Večírek plný zážitků

Charleston není jen rychlý a energický tanec, který se objevil v oblasti Jižní Karolíny v 20. letech 20. století a brzy se stal velmi populární po celých Spojených státech a Evropě. Charleston je i mimořádná karlínská restaurace připomínající období 30. let. Tohle období po konci První světové války charakterizuje veselost, optimismus a liberální přístup k životu. To se projevilo i v hudbě a oblékání, kdy si i ženy začaly více užívat svobody a nosit kratší sukně a odhalená ramena.

Přijměte tedy naše pozvání do legendárního Restaurantu Charleston na nezapomenutelný čtvrteční večírek plný zážitků, jídla a drinků. Akce se koná ve spodní části restaurace a součástí bude také bohatý raut. Celý večer bude doprovázet hrou na piano zkušený pianista, který hraje moderní i tradiční skladby.

Co se týče jídla, těšit se můžete na sýrové, salámové a zeleninové mísy, šunku od kosti, mini řízečky a guláš. Zapíjet můžete kvalitním červeným a bílým vínem, čepovaným Pilsnerem Urquellem a nealko nápoji (coca-cola, džus, káva, čaj).

Kdy? 26.1.2023 od 18 hodin

Kde? Restaurant Charleston, Křižíkova 55, Praha 8

Rezervace: přímo tady

Cena: 590 Kč/ osoba 

 

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také