Co se děje
Článek

Mama vás zve na karneval

Co si představíte, když se řekne karneval? Dětský karneval? Masopust? Rio de Janeiro? A co takhle portugalský karneval. Že nevíte, o co jde? To jste tady správně, hotel a restaurace Mama Shelter v Praze vám to ukáže!

Už v pátek 25. března ožije Veletržní ulice pravým nefalšovaným portugalským karnevalem. Čeká vás DJ set i živá hudba, barevné kostýmy, tanečníci samby a dekorace v karnevalovém stylu. Chybět samozřejmě nebude portugalské jídlo, skvělé koktejly a litry sangríe. Navíc, kdo dorazí v kostýmu, dostane sangríi zdarma.

Na zobání si pro vás v hotelové restauraci připravili různé dobroty, například variaci smažených tapas, kroketky z tresky Bacalhau, taštičky se selečím masem, masové kroketky Alheira, marinované černé olivy, kuřecí žaludky nebo chobotnici.
Dále můžete ochutnat flambované chorizo s Cachaçou, bramborový krém s kadeřávkem a slávky “Bulhão Pato”. Jako hlavní chod můžete vyzkoušet gratinovanou tresku na smetaně nebo portugalskou variaci na croque monsieur Francesinha.

A sladká tečka na závěr? Samozřejmě Pasteis de Nata neboli košíčky z listového těsta plněné žloutkovým krémem.

Nenechte si ujít akci plnou hudby a skvělé portugalské gastronomie pod taktovkou Mama Shelter. A nezapomeňte na rezervaci na čísle 225 117 689 nebo na webu. Startuje se v pátek od 18 hodin.

 

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také