Co se děje
Článek

Znovu otevření podniků se musí pořádně oslavit

Nemoc Covid-19 ustupuje a tak se postupně uvolňují opatření, která byla v této souvislosti přjata. Pojďme se podívat, co si pro vás pražské podniky připravily.

V Enjoy restauraci s 20% slevou!

Pokud jste milovníci asijské kuchyně, tak přijďte do Enjoy restaurace v Karlíně. Restaurace opět otevírá a má pro vás připravenu slevu 20% na skvělá asijská jídla, jako např. Sushi, Bún bò nam bộ, Kungpao, Kari, nebo polévku Phở.

Více informací a rezervace ZDE.

Enjoy restaurace

The PUB Praha 13 vám dá pivo zdarma

V pondělí 25. května přijďte oslavit znovuotevření restaurace. Pro prvních 200 pivařů bude pivko zdarma.

The Pub Praha 13

V JumpParku nyní AKCE 1+1

15. května se JumpPark opět otevírá! A hned nabídne akci 1+1 vstup ZDARMA. A nemusíte se ničeho bát, celý park se pravidelně dezinfikuje. Tak vemte kamaráda a hurá na trampolínu!

Více informací a rezervace ZDE.

JumpPark

U prince Miroslava se bude konečně hrát

Tak konečně se bude U prince Miroslava hrát NA ŽIVO! 25. 5. 2020 zahraje kapela A.S.P.M. Celý koncert je v rámci cyklu "Zachraňme svojí hospodu".Začátek je stanoven na 20 hodin.

Více infoemací a rezervace ZDE.

Kapela A.S.P.M.

Peach Pit s novou akcí 2 + 1 ZDARMA

Klub Peach PIT konečně otevírá a přivítá vás skvělou akcí 2 + 1 ZDARMA na cokoli. Přijďte si vychutnat skvělý koktejl a poslechnbout si dobrou hudbu. Otevírá se 25. 5. 2020.

Více informací a rezervace ZDE.

Pech Pit

V Castle Residence se budou prohánět čarodějnice

30. května od 14 hodin začně v Castle Residence pořádný čarodějnický rej! Přijďte opožděně oslavit tento svátek. Čeká na vás 5 druhů piv za báječnou cenu 30 Kč, vychutnáte si i chutný špekáček a k tomu všemu vám zahrají harmonikáři. Součástí oslavy je i otevření nové zahrady pod kaštany.

Více informací a rezervace ZDE.

Castle Residence

V První Pivní Tramwayi se budou "pálit roušky"

V neděli, 31. 5. 2020 od 17 hodin se koná v Tramu velká sláva! Venku, před hospodou se bude grilovat, pát a poslouchat skvělá muzika. Kdo přijde v roušce a spálí jí, dostane zdarma jedno Tramway ALE pivko. Tak dobrou náladu s sebou a určitě si tento zážitek nenechte ujít!

Více informací a rezervace ZDE.

První pivní Tramway

V klubu U Staré paní opět živé koncerty

Od 25. května můžete opět zajím do klubu U Staré paní, kde si opět vychutnáte živou muziku! Neváhejte a vyberte si v programu koncert, který vám vyhovuje a určitě přijďte.

Více informací a rezervace ZDE.

Klub U Staré paní

V Rest.Artu bude velká párty!

V baru Rest.Art (dříve Tobaco) se bude konat v pátek 29. května velká znovuotevírací párty, která odstartuje přerušenou sezónu. Bude se pít i tančit, hostům zahraje DJ a točit se bude ZELENÉ PIVKO! Vše vypukne ve 20 hodin.

Více informací a rezervace ZDE.

Rest.Art

Rest.Art

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také