Co se děje
Článek

Večírek na poslední chvíli? Víme, kde mají ještě poslední volné termíny.

Vánoce se blíží a vánoční večírky jsou v plném proudu. Kde uspořádat firemní vánoční večírek bývá velké dilema. Nemáte ještě termín  a zoufáte, kde party udělat, když už je skoro všechno obsazené? Nebojte, i pro opozdilce se najde řešení. V tomto článku vám představíme  skvělé podniky, které jsou jako stvořené pro večírek plánovaný na poslední chvíli.

Proč je těžké najít místo na poslední chvíli?

Během vánoční sezóny jsou oblíbené restaurace a sály rychle plné. Spousta firem plánuje své večírky měsíce dopředu. Ale co když jste se z nějakého důvodu opozdili s organizací? Řešením bývá večírek v lednu, kdy jsou kapacity o poznání volnější a výběr je větší. Pokud je ale zadání jasné a večírek musí být ještě letos, čtěte dál. 

I na poslední chvíli lze najít místa, která nabízejí nejen skvělou atmosféru a vynikající jídlo, ale také jsou připravena vyhovět vašim specifickým požadavkům. Tady jsou. 

Bistro Bobovka, Prosecká 906/34b, Praha 9

Kapacita: 50 uvnitř

Vybavení + specialita na večírky: jízda na bobové dráze, kterou zakončíte lahodným rautem u dobré hudby, zajistí kompletní catering, degustace všeho druhu, alkoholická laboratoř, DJ 

Navíc: 

  • prostor pouze pro vás od 20:00
  • fantastický výhled na Prahu
  • po domluvě soukromé jízdy na bobové dráze
  • od 25. 12. do 1. 1. 2024 3 jízdy za 100 Kč
  • 31.12. od 12 hod 1 jízda za 20 Kč, dětský punč zdarma, od 18:00 silvestrovský ohňostroj

Volné termíny: 25. 12. – 31. 12. 2023

Switch to Wine, Rohanské nábřeží 657/7, Praha 8

Kapacita: 48 osob

Speciality pro večírek:  Víno je jazyk, kterému rozumí snad všichni. A v tomhle baru najdete úžasná vína, prosecca nebo cavy ale také drinky a nejrůznější delikatesy z Evropy. Když k tomu dodáte stylové prostředí, každý bude na tento večírek vzpomínat.

Občanská plovárna, U plovárny 337/1, Praha 1

Kapacita: restaurace s kapacitou 100 osob, prosklená galerie s kapacitou 50 osob, eventový sál s kapacitou 250 osob

Speciality pro večírek: Večírek ve stylu? To jste tady správně. Občanská plovárna slouží jako event gallery a rádi vám vytvoří event vašich snů. Skvělá je také lokalita v blízkosti Malé Strany a úžasný výhled na Vltavu, který vás očaruje. 

Restaurace Sezóna, Na Chvalské tvrzi 858/1, Praha 9

Kapacita: až 150 osob

Speciality pro večírek: doprovodný program na míru, dlouhá otevírací doba, parkování přímo u nás zdarma, perfektní dostupnost MHD, skvělá dostupnost autem (sjezdy na Mladoboleslavskou a Hradeckou dálnici), ubytování přímo součástí, krásný areál bývalého statku

Bar-B-Q Restaurace by Bejk Buu, Komořanská 2229/49, Praha 4

Kapacita: 60 osob

Vybavení + specialita na večírky: restaurace na tenisových kurtech, takže o zábavu je postaráno. Možnost mít celou restauraci pro vaši společnost. Rauty a občerstvení jsou na dohodě. Nejste omezeni 22:00, nikoho zde nerušíte. Možnost zajistit DJ i zábavu.

 

Restaurant & Bar Adele, náměstí Republiky 660/6, Praha 1

Kapacita: 200

Vybavení + specialita na večírky:  Lokalita na náměstí Republiky, možnost využití oddělených salónků, Majesty lounge baru, konferenčních místností, vyhřívané terasy či přímo prostor restaurace. Restaurace je součástí hotelu je tedy možné ubytovat vaše hosty. Závaba na večírky i rauty jsou na dohodě dle vašich požadavků. 

Volné termíny: 11.,12.,15.,18.12. 2023

Bistro Le Camille, Štefánikova 316/8, Praha 5

Vybavení + specialita na večírky: Prostor bistra Le Camille může být vyhrazen jen pro vaši akci. Tahle parta má bohaté zkušenosti s přípravou nejrůznějších akcí i cateringu mimo podnik. Sdělte jim své přání, rádi vám vyjdou vstříc.

 

Brasserie The Julius, Senovážné náměstí 993/3, Praha 1

Vybavení + specialita na večírky: cateringový tým, 119 m2 flexibilních konferenčních místností na jednom patře, vestavěné AV vybavení (laserový projektor, bezrámová obrazovka 3 x 1,9 m, reproduktory a ozvučení)

 

Opatovské terasy, Opatovská 1754/14, Praha 4

Kapacita: k sezení uvnitř 150 míst, salonek 30 míst, jídelna má 82 míst k sezení. Všechny prostory lze propojit, tudíž se dostáváme na číslo 262 sedících osob. 

Vybavení + specialita na večírky: Hlavní restaurace má samostatný bar včetně samoobslužné pípy. Zajistí pro vás živou hudbu, kouzelníka, DJ, párování jídla s vínem, degustace rumů a přirozeně catering. Jak jídelna tak i restaurace disponují terasou. K dispozici je i širokým mobiliář a projekční technika. 

Volné termíny: 14, 18, 21, 22, 23, 28, 29, 30.12. 2023

 

Restaurace Obecní dům, Náměstí Republiky 5, Praha 1

Kapacita: 310 osob na servírovanou večeři a 250 osob na buffet/koktejl

Speciality na večírek: podium pro doprovodný program, zajištění AV, zajištění doprovodného programu, zajištění květinové výzdoby, inventář, živá klavírní hudba, prostřeno v bílých ubrusech, šatna u vchodu, klavír, galerie/balkon nad restaurací s pohledem na restauraci (ideální prostor mimo hlavní prostor restaurace, kapacita 60 osob), vyvýšené podium pro 40 osob (ideální prostor mimo hlavní prostor restaurace), postranní boxy pro 4 osoby s výhledem na Náměstí republiky

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také