Co se děje
Článek

Kam v Praze za vínem a dobrým jídlem

Praha, nádherná perla střední Evropy známá svou bohatou historií, nádhernou architekturou a úžasnou multikulturní kuchyní, vám nyní na podzim odkrývá svůj další poklad. Místní italskou trattorii A posto nejspíše nemusíme představovat. Nyní si však pro vás tato oblíbená restaurace připravila dvě báječné novinky spojující neodolatelnou italskou kuchyni a vynikající jižanské víno. Pokud je to pro vás lákavá kombinace, čtěte dále.

Itálie je zemí bohatou na skvělé vinařské oblasti. Tradice vinohradnictví zde sahá tisíce let zpátky. A právě tohle tradiční italské řemeslo a výsledky tvrdé práce místních vinařů vám A posto trattoria chce zprostředkovat přímo v Praze. 

Již od 13. října si proto v restauraci můžete rezervovat degustaci italských vín přesně podle svých představ. Můžete volit mezi různými odrůdami, oblastmi i vinaři. Výběr je jen na vás. Cílem restaurace je nabídnout vám nezapomenutelný zážitek. Proto zde nenajdete degustace formou předem připravených „balíčků“, ale degustace pouze na míru. 

Degustaci si můžete objednat kdykoliv na tel. čísle +420 775 129 841 .

Tím ale novinky v této restauraci rozhodně nekončí! Už od 14. října můžete v A postu ochutnat dokonce zbrusu nové menu vonící po lanýžích, poctivých italských těstovinách či sýrech. Aby byl váš zážitek naprosto dokonalý ochutnejte jejich dezerty a vynikající italskou kávu.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také