Co se děje
Článek

Víme, kde v Praze uspořádat večírek, na který se nezapomíná

Čas vánočních a firemních večírků se neúprosně blíží. Plánujete-li pro své zaměstnance, kamarády či rodinu tentokrát uspořádat jedinečný večer plný úžasných jídel, vína či drinků, máme pro vás tip na restauraci, která pro vás dokáže připravit večírek, na který se jednoduše nezapomíná.

V pražské trattorii A Posto si totiž můžete užít gurmánský večer v pravém italském duchu a ochutnat ty nejlepší italské pokrmy i vína.

V této restauraci jsou vám schopni připravit téměř jakýkoliv večírek přesně podle vašich představ i finančních možností.

  • Hosté si zde obvykle volí raut či variantu à la carte. Raut nabízí ve třech cenových kategoriích. Ale jsou velmi flexibilní a otevřeni všem vašim nápadům!
  • K večírkům neodmyslitelně patří kromě jídla také vhodně zvolená vína či jiné alkoholické nápoje. V A Postu nejčastěji pro své hosty připravují řízené degustace vína, případně vám rádi k vašemu výběru jídel vhodné typy vín vyberou. Ve spolupráci s dodavateli jsou navíc schopni připravit i degustaci jiných alkoholických nápojů nebo vám přímo před vašimi zraky uspořádat večer plný míchaných koktejlů.

Kapacita restaurace je 50 hostů. A své plány i představy s nimi můžete probrat osobně, na jejich telefonním čísle +420 775 129 841 nebo na e-mailu manager@aposto.cz. Vězte, že pro vás rádi připraví jakýkoliv večírek přesně podle vašich představ.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také