Co se děje
Článek

Mezinárodní den těstovin: Víme, kam v Praze na dokonalé těstoviny!

Mezinárodní den těstovin není jen dnem, kdy lidé po celém světě oslavují dobře uvařené nudle. Cílem tohoto významného dne je především vylepšit reputaci tohoto jednoduchého, ale nutričně velmi hodnotného pokrmu. A nutno podotknout, že v pražském A postu se jim tohle opravdu daří. 

Tuhle restauraci totiž dělá výjimečnou především propojení tradiční a moderní gastronomie, jejímž výsledkem jsou jednoduchá, ale dokonale vychucená jídla složená jen z těch nejlepších surovin. Restaurace si zakládá na pravých italských pokrmech, ke kterým těstoviny neodmyslitelně patří. Kombinují je zde se zeleninou, mořskými plody, bylinkami a radost udělají i všem milovníkům masa.

Dokonalé pokrmy s těstovinami zde můžete ochutnat každý den. A jsou součástí také týdenního poledního menu. Vyzkoušet tak můžete těstoviny všech možných tvarů, velikostí i druhů. Jsou však vždy pečlivě vybírány v souladu s recepty tak, aby tvořily dokonalou vizuální i chuťovou harmonii s celým pokrmem. 

A jako bonus můžete v A postu nahlédnout dokonce pod ruce pravých italských kuchařů a prohlédnout si, jak váš pokrm vzniká. A posto má totiž jako jedna z mála restaurací otevřenou kuchyň, díky níž můžete poodkrýt tajemství přípravy jídel.

Ať už jste tedy nadšeným milovníkem těstovin nebo pouze občasným návštěvníkem italských restaurací, nenechte si návštěvu v italské trattorii A posto ujít. Přesvědčíte se, jak se z jednoduchého pokrmu může stát malý zázrak na talíři.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také