Co se děje
Článek

9 důvodů, proč uspořádat firemní večírek v lednu?

Je pravdou, že leden není pro firemní večírky nejčastějším měsícem, ale může to být skvělá příležitost oslavit začátek nového roku a poděkovat zaměstnancům za jejich práci během minulého roku. Máme pro vás 9 důvodů, proč je leden skvělým měsícem právě pro firemní akce.

  1. Oslava nového roku: Leden je prvním měsícem v novém roce a může být skvělým důvodem k oslavě a přivítání nového roku.
  2. Poděkování zaměstnancům: Firemní večírek v lednu může být skvělou příležitostí k poděkování zaměstnancům za jejich práci během minulého roku a rovnou přistoupit k výhledu do roku nového.
  3. Navázání kontaktů: Večírek po vánočních prázdninách může být skvělou příležitostí k navázání kontaktů mezi zaměstnanci a k vytvoření lepšího týmového ducha, obzvlášť po delších prázdninách nebo dovolené na konci roku. 
  4. Méně pracovních akcí: V lednu bývá obvykle méně pracovních akcí než v jiných měsících, takže může být snadnější uspořádat večírek.
  5. Méně stresu: Prosinec je pro mnoho lidí stres: vánoční přípravy, nakupování dárků, dotahování věci. Oproti tomu je leden klidný měsíc a lidé jsou po Vánocích dobře naladění a odpočatí.
  6. Změna: Firemní večírek v lednu může být příjemnou změnou po náročném vánočním období. Navíc nemusíte soupeřit s jinými večírky.
  7. Nízké ceny: Některé místa a služby mohou být v lednu levnější než v jiných měsících. A je to logické. V lednu je malá konkurence.
  8. Větší nabídka: Většina firem má večírky již za sebou, proto snadněji najdete místo či podnik, kde akci zorganizovat. Podobná situace bude i s kapelami a jiným doprovodným programem.
  9. Možnost zapojit se do novoročních předsevzetí: Firemní večírek v lednu může být skvělou příležitostí k zapojení se do novoročních předsevzetí, například připravit zdravé jídlo nebo nabídnout aktivity pro udržení dobré fyzické kondice.

Pro tipy, kde váš večírek uspořádat, pokračujte k našemu přehledu podniků. Anebo si rovnou zadejte konkrétní poptávku.

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také