Co se děje
Článek

Stylový večírek v jazzovém klubu

Uspořádejte tu Vaší akci právě u nás, v nově zrekonstruovaném, stylovém, reprezentativním a zároveň útulném prostoru Jazz&Cocktail Clubu U Staré Paní.

Zakládáme si na profesionálním servisu a špičkové kvalitě nejen pití, ale i jídla. Na našem baru naleznete přes 150 druhů prémiových destilátů, nabídku koktejlů dle našich vlastních receptur, výborné pivo z Vinohradského pivovaru, francouzská vína a nechybí ani Champagne či prosecco.
Zajistíme kompletní catering, nápojové balíčky neomezeně po celou dobu akce, obsah dle vašeho výběru, teplý i studený raut, welcome drink, dezerty...

Samozřejmostí je i nabídka hudební produkce, převážně jazzového žánru a poskytnutí služeb zvukaře i pro Vaše vlastní kapely či DJe. 

Jsme schopni zajistit různou nabídku programů, vyloučeno u nás není nic. Dámy se mohou bavit lekcí tance, pánové degustací prémiových destilátů. Zajistíme vystoupení Burlesque tanečnic a možná přijde i kouzelník! Anebo byste si raději zazpívali karaoke? Zahráli fotbálek? Vytvořili si skvělé fotografie ve fotokoutku? Není problém, sdělte nám Vaše přání.

Prostor Vám rádi upravíme dle Vašich přání, k tanci či sezení.

U nás je vše možné, Vaši hosté se rozhodně nudit nebudou!

Neváhejte nás kontaktovat, uděláme vše proto, aby právě tento Váš večírek byl bezkonkurenčně nejlepším!
 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také