Láska prochází žaludkem, oslavte Valentýna gastronomickým zážitkem, který vás vystřelí do nebes

Svátek svatého Valentýna lidi v České republice odpradávna rozděluje na dva tábory. Na ty, kteří jej slaví a nedají na něj dopustit a na ty, kteří jej považují za americký nesmyslný svátek. Jak to ale s tímto svátkem je doopravdy? Pokud patříte do první skupiny, máme pro vás nápad. Co takhle svou lásku oslavit jedinečným gastro zážitkem?
Článek

Kde uspořádat firemní večírek, oslavu či párty?

Najít vhodný prostor pro oslavu narozenin, společenskou událost či firemní večírek je někdy pěkně náročné. Přinášíme vám velký přehled toho, kde firemní večírek, oslavu, teambulding či párty můžete uspořádat. Najděte ten nejvhodnější podnik právě pro vás.
Článek

Novoroční zvyky u nás i ve světě.

Starý rok 2023 se pomalu blíží ke konci a všichni s napětím vyhlížíme ten nový. Bude lepší? Budeme my lepší? Podaří se nám konečně zhubnout nebo ušetřit víc peněz? Pojďme si na tento magický přerod posvítit a podívat na vše detailně. 
Článek

Kde letos oslavíte Silvestr a přivítáte nový rok?

Patříte snad k těm, kteří si stěžují na hluk petard, rachejtlí, ohňostrojů, řvoucích davů a hlasité hudby? A nebo si ten jeden den v roce chcete naplno užít a přivítat nový rok s tou parádou, která k tomu už prostě tradičně patří, i když s vámi pak sousedé týden nepromluví? Zábava s přáteli, popíjení drinků, odpočítávání před půlnocí, wow momenty při pohledu na ohňostroje různých barev, a vítání…
Článek

Kde pro vás s láskou upečou vánoční cukroví a připraví štědrovečerní večeři?

Vánoce, Vánoce přicházejí... Už teď vás při představě Vánoc a pečení vánočního cukroví bolí hlava? Soutěž o to, kdo upeče nejvíc druhů, probdělé noci, zvuk plechů a o sebe cinkající vánoční tvořítka, mouka po celé kuchyni, "vůně" připáleného lineckého, všechno ulepené od marmelády. Klidný štědrý den si pamatujete už jen z dětství, kdy se o večeři a pohodovou atmosféru postarali rodiče? To ale…
Článek

Kde si v Praze vychutnat šneky

Přístup ke šnekům coby pokrmu se různí. Pro některého jsou lahůdkou, pro jiného spíše výstředností. Pokud rádi zkoušíte nové chutě a chtěli byste vyzkoušet tento vracející se trend, pak vám nabízíme vybrané možnosti, kam na šneky vyrazit. 
Článek

Vánoční tip: dárkový voucher do oblíbené restaurace či podniku

Říká se, že nejlepší dárek je zážitek. A co si budeme povídat, dnešní doba nahrává hromadění věcí, které už kolikrát ani nemáme, kam dávat. A kdo má pořád ty hmotné dárky pro rodinu nebo přátele vymýšlet. My jsme to vymysleli za vás! Přinášíme tipy na restaurace, do kterých můžete svým blízkým koupit voucher neboli poukaz, řečeno hezky česky. Uděláte radost, obdarovaný si užije úžasné jídlo a…
Článek

Pražské zahrádky volají a pivo se chladí...

Velký přehled restauračních zahrádek v Praze – 2023. Tak neseďte doma a přijďte si vychutnat dobrou baštu, nebo skvěle vychlazené pivko na některou z pražských zahrádek.
Článek

Kde se letos budou slavit Velikonoce?

Velikonoce jsou jeden z nejkrásnějších svátků, které navíc přináší spoustu velikonočních dobrot. Které restaurace si pro vás připravily velikonoční hody. Račte nakouknout. 
Článek

Mušle zaplaví Prahu

Mušle jsou populární pokrm hlavně v Holandsku, Belgii a Francii. Cestu si ale našly i na české a moravské talíře. Důkazem je i už čtvrtý ročník festivalu Prague mussel week, do kterého se zapojilo mnoho pražských i mimopražských podníků. 
Článek

Dárek na poslední chvíli

Narozeniny, výročí, Vánoce, svátek, Valentýn, svatba, a pak ty ostatní někdy i bezvýznamné oslavy "čehosi" - to všechno jsou příležitosti k tomu, abyste se zase nechali úplně vystresovat. Jaký dárek máte koupit? A i když to jde řešit s předstihem, protože všechny příležitosti mají datum o kterém víte hodně dopředu, tak vy to necháváte na poslední chvíli. Jde o nějaký sport nebo výzvu?
Článek

Které restaurace mají výdejní okno a které vám dovezou jídlo až k vašim dveřím?

.
Článek

#tourvydejniokna 9 - centrum Prahy, gastro nebe a pivní rochnění

Slunce se ve středu 17.2. umoudřilo a provázelo nás celou naší #tourvydejniokna. Tentokrát 9. v pořadí. Nevěřili byste, ale obrovsky se to odrazilo nejen na náladě naší, ale i na náladě restauratérů, které jsme ten den navštívily.
Článek

Voucher na kapra? I takovou změnu přinesla dnešní doba

Péct cukroví, shánět kapra, usmažit kapra, udělat salát, nazdobit dům, zabalit dárky, ba né to, dělá Ježíšek. Také vám v tom všem utíká kouzlo Vánoc? Vraťte vaším Vánocům tu nezapomenutelnou atmosféru a nechte starosti o občerstvení, kapra, cukroví, delikatesy na profících. Připravili jsme pro vás článek s tipy na koho se obrátit. 
Článek