Co se děje
Článek

Vánoční tip: dárkový voucher do oblíbené restaurace či podniku

Říká se, že nejlepší dárek je zážitek. A co si budeme povídat, dnešní doba nahrává hromadění věcí, které už kolikrát ani nemáme, kam dávat. A kdo má pořád ty hmotné dárky pro rodinu nebo přátele vymýšlet. My jsme to vymysleli za vás! Přinášíme tipy na restaurace a podniky, do kterých můžete svým blízkým koupit voucher neboli poukaz, řečeno hezky česky. Uděláte radost, obdarovaný si užije úžasné jídlo nebo zážitek a ještě to bude skvělá příležitost pro utužování vztahů. A ke všemu to zvládnete i na poslední chvíli. Jsou totiž online.

La Boca, Truhlářská 10, Praha 1

Dárkový voucher do restaurace v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč nebo 2000 Kč můžete zakoupit třeba do tohoto krásného tapas baru v centru Prahy. Jednoduše v jejich e-shopu.

Restaurace Obecní dům, Pivnice Obecní dům, náměstí Republiky 1090/5, Praha 1

Darujte voucher na jídlo a skvělý zážitek v Obecním domě. Voucher lze uplatnit ve všech provozech, tj. v Restauraci Obecní dům, Kavárně Obecní dům, Pivnici Obecní dům a v Americkém baru Tretter’s. Pokud budete chtít zakoupit jinou hodnotu voucheru, pošlete jim e-mail nebo zavolejte na tel: 771 275 737, rádi vám vyhoví.

BRICK'S RESTAURANT, Cihelná 102/2, Praha 1

Kupte svým drahým poukaz někam, kam by sami třeba nezavítali. BRICK'S je ideální volbou. Hodnotu voucheru si vyberete sami a obdarovaný bude nadšený. No anebo darujte Silvestrovské menu - HAPPY NEW YEAR MENU. Všechny vouchery zkoupíte zde.

Whiskeria, Jindřišská 33, Praha 1

Kvalitním alkoholem, mezi které patří i whisky z Whiskerie, nešlápnete u stromečku vedle. Anebo co takhle whisky degustace? Objednáte a nemusíte nikam chodit, protože poukaz vám doručí e-mailem.

Rest, Podolské nábřeží 34/6, Praha 4

Nejsou resty jako resty. Voucher do Restu totiž potěší. Vybírat můžete poukazy v hodnotě 500, 1000 nebo 2000 Kč. Zakoupíte jednoduše zde

FIT&TASTY, Na Úlehli 1274/3, Praha 4

Darujte zdraví! Jak? Jednoduše. Díky Fit&Tasty můžete svým blízkým darovat poukázku na libovolný program z nabídky zdravých krabiček. Objednávat můžete jednoduše zde.

Teplá Kačka, Šternberkova 19, Praha 7

Hned dva typy voucherů můžete pořídit svým blízkým v bistru Teplá Kačka v Holešovicích. Buď můžete zakoupit konzumační voucher v hodnotě  500, 1000, 1500, 2000 Kč nebo gurmánsko-naučný dárek v podobě voucheru na kurz vaření. Vybrat si můžete z Dim sum knedlíčkové kurzu, Tokyo party - street food, Soul kitchen brunch, Ramen a gyoza nebo China Town Express. Během kurzu se obdarovaný naučí několik jídel, které pak společně se sklenkou něčeho dobrého sní a odnese si samozřejmě i recepty.

Počernický pivovar, Národních hrdinů 3, Praha 9

Na den sládkem? Metr piva? Nebo prostě "jen" dárkový voucher. Vše potěší. Expres dárek na poslední chvíli. Pokud se vám nechce dávat "poukaz na pivo", doporučujeme lístky do našeho interaktivního divadla. 30.3.2023 se hraje Vražda v Počernickém Pivovaru a 20. dubna Rozparovač v Pivovaru. Divadlo kupujte zde.


 

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také