Co se děje
Článek

Voucher na kapra? I takovou změnu přinesla dnešní doba

Péct cukroví, shánět kapra, usmažit kapra, udělat salát, nazdobit dům, zabalit dárky, ba né, to dělá Ježíšek.  Také vám v tom všem utíká kouzlo Vánoc? Vraťte vaším Vánocům tu nezapomenutelnou atmosféru a nechte starosti o občerstvení, kapra, cukroví na profících. Připravili jsme pro vás článek s tipy na koho se obrátit. 

O Vánoční cukroví, které vám bude závidět i sousedka a blýsknete se s ním před tchýní se postarají v Ristorante Fabiano. Objednávky přijímají do 11.12. a vyzvednutí je možné i na dalších místech v Praze. Například v obchodě Market Fabiano, dále v Sou100 Žižkov nebo Café Empiria na Pankráci. Cena za kg je 750 Kč.

U cukoví ještě chvíli zůstaneme. Babiččino cukroví vyrobené čistě z másla a surovin, které lahodí chuti připravují v Šiklově mlýně. Vyzvednutí je možné v Asian Temple. Objednávky ještě stihnete a cena za Kg je 395 Kč. 

Malešický mirkopivovar  zve na sváteční menu, které budou podávat 21.-26.12.2020. Nebude chybět klasika jakou je rybí polévka, smažený kapr, vinná klobása, houbový kuba či svíčková. Vrcholem bude 26.12. Svatoštěpánská husička. Samozřejmostí jsou na čepu vánoční pivní speciály. Jak víte z naší #tourvydejniokna v Malešickém mikropivovaru vám porce umí zabalit i s sebou. 

Tradiční předvánoční akci dodrží i letos v Kolkovně DOCK. V termínu 10. – 20. 12. probíhá Kolkovně DOCK řízkování, kdy budete moci ochutnat nejrůznější druhy řízků v různých strouhankách. Inspirace na vaší Vánoční tabuli se určitě hodí. 

Vajčeňáááák bez něj by to nešlo! Ovoněný vanilkou a skořicí na vás bude čekat v Divadelní kavárně Studio DVA a kdo ví, třeba tam při své návštěvě potkáte oblíbeného herce, stejně jako my. 

Čokoládové pralinky, které ochutnáte jen jedenkrát za rok, právě v předvánoční čas připravují v Kolorit bistruJsou vyrobené z čokolády z jedné oblasti a vyrábí je ručně přímo v bistru. Nejsou v nich žádné přidané cukry či stabilizátory. Za nás doporučujeme určitě ochutnat malinové, ale musíte si pospíšit. Jedná se o limitku, vyrobí maximálně 1000 ks. 

Dodržujete kapří tradici, nebo dáváte přednost jiné rybě? Pokud jste zarytí dodržovači tradic o vašeho kapra na vánoční stůl se postarají v podniku REST. Objednat si voucher na kapra můžete už nyní v jejich e-shopu(pokud možnost e-shopu nevidíte, mají jej dočasně pozastavený z důvodu velkého vytížení, podívejte se prosím později)

Kde si ještě objednat vánočního kapra?

Kapřík.cz - Objednat

Přeji vám přenádherné Vánoce.

Radka 

šéfredaktorka

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také