Co se děje
Článek

Sportovní přenosy u belgického piva

Praha je město, kde se nachází spousta barů a hospod. Ne všude lze ale sledovat sportovní přenosy. A málokde si můžete vybrat, na co byste se chtěli dívat. Pokud si rádi vybíráte, navíc chcete být v unikátním prostředí a milujete originální belgické pivo, určitě byste měli zavítat do baru Be Silly. Tento beer bar nabízí nejen bohatou nabídku piv, ale také možnost sledovat sportovní přenosy na velké obrazovce.

Be Silly se nachází na Vinohradech v Praze 2 a od svého otevření v březnu 2023 se rychle stal oblíbeným místem pro milovníky piva a sportu. Bar nabízí téměř 20 druhů piva nejen z pivovaru Silly. K pivu si můžete objednat i tradiční belgické hranolky nebo jiné lahodné street food pokrmy z jejich bohatého menu.

Co se týče sportovních přenosů, ani v této sféře Be Silly nezůstává pozadu. Podle aktuální nabídky můžete sledovat nejlepší fotbalové soutěže jako je Liga mistrů, Evropská liga, Evropská konferenční liga nebo různé evropské ligy jako jsou Premier League, LaLiga, Bundesliga, Ligue 1 a Pro League. Fanoušci basketbalu si mohou aktuálně přijít na své při sledování NBA play off nebo se těšit mistrovství světa v basketbale, které proběhne na přelomu srpna a září v Japonsku a na Filipínách. A pro fanoušky ledního hokeje bude možnost sledovat živé přenosy letošního mistrovství světa.

Sledování sportovních přenosů v baru Be Silly má mnoho výhod. Především můžete zažít neopakovatelnou atmosféru, kterou doma nezažijete. V kombinaci s chutným pivem a street foodem to bude zážitek vedle zážitku. Navíc nemusíte řešit kde se zápas hraje, nebo kde ho sledovat, stačí přijít do baru a užít si sportovní zážitek v plné parádě.

Be Silly nabízí možnost sledovat tisíce světových sportovních kanálů, takže pokud máte své oblíbené sporty, nebo zápasy, které si nechcete nechat ujít, není problém se domluvit na jejich přenosu. Tak už dost řečí a vyražte do baru Be Silly Prague. A sportu zdar!


 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také