Co se děje
Článek

Pátek 13. jako šťastný den? Víme, jak na to!

Pátek 13. sužují nejrůznější pověry a pomluvy. Přitom je to skvělý den, jen si musíte správně vybrat program. Co byste řekli na nádherné místo plné dokonalých koktejlů, senzační asijské kuchyně, hudby podle vašeho gusta, to celé zakouřené voňavou vodní dýmkou? Už vás máme? Tak poslouchejte dál a nechte se pozvat na skvělou akci.

Kam? Do Yokohama Lounge, Smetanovo nábř. 24, 110 00 Staré Město

Co tam bude? Neskutečné koktejly jejich mixology baru, skutečné sushi od sushi mistrů, zábavné shishy a ještě zábavnější DJ, který zahraje prakticky cokoliv.

Kdy? V pátek 13. ledna a pak všechny další pátky a taky soboty.

Proč? Protože u téhle akce nemůžete chybět. A taky protože si ten "nešťastný den" chcete pořádně užít!

Slovo "lounge" má hned několik významů, ale rozhodně by ve vás mělo vzbudit pozitivní konotaci. Často se jedná o místnost nebo prostor v baru nebo klubu, kde se mohou lidé setkat a popíjet, případně o oddychový prostor. A "Yokohama Lounge" splňuje vše výše uvedené. Navíc se tu senzačně najíte. My jsme vyzkoušeli sushi, které vypadá jako umělecké dílo a ještě lépe chutné a naprosto nás nadchly jejich gyozy, což jsou japonské knedlíčky plněné masem či zeleninou. Na své si ale přijdou i milovníci poké bowlů nebo asijských polévek. No a jejich mixology bar vás pozve do úžasného světa nápojů. Mixologie je totiž umění a věda přípravy koktejlů. Jde o profesi, která se zabývá přípravou, designem a prezentací nápojů. Mixologové se zaměřují na kvalitu a chuť nápojů, stejně jako na jejich vzhled a prezentaci. Takže zapomeňte na rum s colou, vodku s džusem a beton. Tohle je jiná liga.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také