Co se děje
Článek

Kam zajít v Praze fandit naším hokejistům? MS v hokeji 2024!

Fandíte hokeji? Těšíte se na letošní domácí mistrovství? Řekneme vám kdo kdy hraje a navíc přinášíme přehled podniků, kde se budou promítat zápasy letošního MS v hokeji.

Mistrovství světa v hokeji 2024 se koná v České republice, přesněji v Praze a Ostravě, od 10. do 26. května. Praha hostí zápasy skupiny A, ve které hrají týmy Kanady, Finska, Švýcarska, Dánska, Norska, Rakouska, Velké Británie a samozřejmě také domácí tým. V Praze se uskuteční také čtvrtfinále, semifinále a zápasy o medaile. Ostrava pak přivítá skupinu B s týmy USA, Německa, Švédska, Slovenska, Lotyšska, Kazachstánu, Francie a Polska a také dva čtvrtfinálové zápasy​​​​​​.

Pokud jde o lístky, jednotlivé vstupenky jsou k dostání přes oficiální webové stránky a prodejce jako Ticketportal a Ticketmaster. Ceny lístků se pohybují od 190 Kč do 8990 Kč s možností zakoupení rodinných vstupenek nebo lístků pro osoby se zdravotním postižením za zvýhodněné ceny. Třeba vstupenky na český tým pořídíte od 2 080 korun za denní balíček.

Už víte, kde budete hokej sledovat? Doma nebo venku? Připravili jsme pro vás několik tipů, proč vyrazit do víru velkoměsta.

  1. Atmosféra: Sledování hokeje s ostatními fanoušky vám umožní zažít atmosféru plnou vášně a nadšení, kterou nemůžete zažít, když sedíte sami doma. S ostatními fanoušky si můžete sdílet emoce, křičet na branky a oslavovat vítězství.
  2. Výběr jídla a pití: V restauraci nebo baru máte k dispozici mnohem širší výběr jídla a pití než doma. Můžete si objednat oblíbenou pizzu, sendvič nebo burger a dát si pivko nebo koktejl.
  3. Žádné starosti s úklidem: Pokud sledujete hokej doma, musíte po sobě uklízet a umývat nádobí. Když jdete do restaurace nebo baru, nemusíte se o nic takového starat.
  4. Kvalitní obrazovky: Restaurace a bary mají obvykle velké obrazovky s kvalitním obrazem, který zlepší vaše zážitky ze sledování hokeje. Navíc, pokud doma nemáte velkou televizi, může to být lepší alternativa.
  5. Sociální interakce: Sledování hokeje s ostatními lidmi může být skvělou příležitostí k navázání nových přátelství. Můžete si popovídat s ostatními fanoušky, kteří sdílejí vaši lásku k hokeji, a možná najdete nové kamarády, s nimiž můžete chodit sledovat další zápasy.

 

Kdy se hraje?

  • 23. 5. od 16:20, Praha: Kanada vs. Slovensko
  • 23. 5. od 16:20, Ostrava: Švýcarsko vs. Německo
  • 23. 5. od 20:20, Praha: USA vs. Česko
  • 23. 5. od 20:20, Ostrava: Švédsko vs. Finsko

A kde se bude hokej vysílat? 

Opět přidáme několik našich prověřených tipů. Zajímá mě Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10. Zajímá mě sekce "Rejdilky doporučují".

KAM NA HOKEJ?

Rejdilky doporučují

Pivovar Hostivar H2

Pivovar Hostivar fandí mistrovskému pivu, jídlu i hokeji. Proto zvou všechny sousedy, přátele a fanoušky znovu ke společnému sledování zápasů českého národního týmu. Vysílání proběhne na zahradě jako každý rok včetně tipovací soutěže. Přijďte do pivovaru H2 fandit a třeba i tipovat výsledky. Na zdraví! A na zlato!

Restaurace Šeberák

Pojďte fandit našim hokejistům na Šeberák! Všechny zápasy si budete moct vychutnat na plátně uvnitř restaurace a v případě zájmu bude možné sledovat boje na ledě i venku. Vše záleží na počasí a zájmu hostů.

 

Další podniky

Praha 1

Pivnice Obecní dům

Po celou dobu mistrovství světa v hokeji budou v Pivnici Obecní dům vysílat přímé přenosy všech zápasů.

Malostranská Beseda

V Besedě fandí sportu a hokej není výjimkou. Protože sportovní utkání a pivo je láska. A taky Malá Strana.

Papas bar

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 se rozehraje i v Papas baru. Velká obrazovka, pivo, panáky a něco dobrého ke svačině! Startujeme se v sobotu 11. května ve 20:20, kdy se utkají týmy Norska a Česka. A další zápasy českého týmu budou následovat. A pozor, pivo bude po dobu promítání za 50Kč.

Fat Cat

Přijďte se podívat na Mistrovství světa v hokeji do Fat Cat! Čeká na vás hned několik obrazovek, díky kterým nezmeškáte ani sekundu vzrušujícího dění na ledě. Kromě skvělého sportovního zážitku vám nabídnou široký výběr craftových piv a výjimečnou atmosféru, která dělá z každého zápasu nezapomenutelný večer. Přijďte fandit oblíbeným týmům a užít si nejen hru, ale i skvělou společnost. 

Praha 2

Restart Pub

Ani nově zrekonstruovaný podnik Restart Pub na Ostrčilově náměstí si MS v hokeji nenechá ujít. Přijďte omrknout jejich obrazovky.

Be Silly

Večery plné hokejové euforie můžete zažít v Be Silly. Pro hosty jsou připraveny speciální Silly Bites: lahodné belgické hranolky, pivní sýrové krokety, cibulové kroužky a dvě omáčky dle výběru. Navíc, během každého zápasu je vylosováno šťastné číslo stolu, které získá tuto chutnou svačinu zdarma. Tato akce nabízí fanouškům nejen sledování napínavých zápasů, ale i možnost ochutnat skvělé pochoutky a užít si atmosféru plnou nadšených fanoušků a vynikajícího belgického piva. V Be Silly se každý gól a každá vteřina napětí stávají součástí nezapomenutelných hokejových večerů.

Restaurace Sladovna

Pivovarská restaurace nabízí nejen vlastní řemeslné tankové pivo, které se vyrábí dle tradičních postupů v severočeském Pivovaru Cvikov. Taky zde najdete moderně vybavenou kuchyni, kde doslova kraluje šéfkuchař Jiří Král. A ke všemu mají televizi. A nebudou se ji bát zapnout. Protože kdo nefandí s námi, fandí proti nám! 

Praha 3

Pub Na Plech

Pub Na Plech, nacházející se v Praze na Žižkově, je ideálním místem pro sledování mistrovství světa v hokeji. Tento podnik nabízí nejen skvělou atmosféru pro fanoušky, ale také lahodné občerstvení, které zaručeně potěší každého hokejového nadšence. Na jejich menu najdete různé variace kanapek, jako je česneková pomazánka s vyzrálým sýrem, cottage s čerstvým křenem a uzenou kýtou nebo pomazánka ze sušených rajčátek s prosciuttem a olivami. Pro milovníky smaženého jsou k dispozici cibulové kroužky a jalapeños plněné sýrem, podávané s BBQ omáčkou. Grilovaná farmářská klobása s čerstvým křenem, hořčicí, nakládanou zeleninou a kváskovým chlebem pak dodá té pravé hokejové atmosféře ten správný šmrnc. Nezapomeňte také sledovat jejich instagram, kde můžete tipovat výsledky zápasů a vyhrát zajímavé ceny. Tak se sejdeme Na Plechu a užijme si společně každý gól a vítězství našich hokejistů!

Sou100 Žižkov

Dobrá zpráva pro všechny sportovní fanoušky! V SOU100 nyní mají novou velkoplošnou obrazovku a na nabitý sportovní rok 2024 jsou dobře připraveni. A MS v Hokeji nebude výjimkou. Fanděte v SOU100!

Turnovská pivnice Churchill

K dobrému jídlu patří vlastní tankové pivo Turnov a hodně gólů, ideálně ne vlastních. Turnovské pivnice budou na televizích vysílat všechny přenosy českého národního týmu + většinu dalších utkání. V případě zájmu a přízni počasí bude v některých případech možné vytáhnout televizi i na restaurační zahrádku. 

Praha 4

Restaurace Šeberák

Pojďte fandit našim hokejistům na Šeberák! Všechny zápasy si budete moct vychutnat na plátně uvnitř restaurace a v případě zájmu bude možné sledovat boje na ledě i venku. Vše záleží na počasí a zájmu hostů.

 

Mattes Restaurant

Pohybujete se v Krči? Pak si určitě nenechte ujít promítání v místní restauraci Mattes. Fandí celá Krč!

První pivní Tramway

Hokej a První Pivní Tramwayi k sobě patří již od roku 1997 a nejinak tomu bude i letos. Šéf Jirka Stehlíček si připravil i speciální akci, kterou zde ocitujeme: “Koštněte aspoň 4 různá pifka z naší nabítky, tak pokud nevyhrají naši, tak můžete aspoň vyhrát vy na našem Kole Štěstí”. Tak zkuste štěstí a taky přijďte zafandit.

Opatovské terasy

Zápasy českého nároďáku si nenechají ujít ani na Opatově, kde pro sledování hokejových zápasů vyhradili salonek s novým projektorem a plátnem. A jaké pivo se nejlépe hodí k fandění? Nabídka je široká, z tanku Březňák 11, Žatecký poloraný červeňák, Birra Moretti, Žatecký nefiltr 12, speciál rotující pípy, Zlatý Bažant 12, Polotmavý Beránek, Rádler, Březňák hořký.

Turnovská pivnice Brumlovka

K dobrému jídlu patří vlastní tankové pivo Turnov a hodně gólů, ideálně ne vlastních. Turnovské pivnice budou na televizích vysílat všechny přenosy českého národního týmu + většinu dalších utkání. V případě zájmu a přízni počasí bude v některých případech možné vytáhnout televizi i na restaurační zahrádku. 

Bar-B-Q Restaurace a Bejk Buu Kantynabar a řeznictví

Nemáte lístky na zápasy? Bejk Buu se rozhodl do hokeje pořádně zatnout brusli a v obou restauracích budou pouštět všechny zápasy České republiky a na přání ty ostatní, které si vyberete. Na čepu bude klasicky Pilsner Urquell a k němu budou podávat speciální hokejové prkno (prkno plné dobrot řízečky, cibulové kroužky, dipy, feferony, atd). Super atmosféra už bude na vás. 

Praha 5

Turnovská pivnice Waltrovka

K dobrému jídlu patří vlastní tankové pivo Turnov a hodně gólů, ideálně ne vlastních. Turnovské pivnice budou na televizích vysílat všechny přenosy českého národního týmu + většinu dalších utkání. V případě zájmu a přízni počasí bude v některých případech možné vytáhnout televizi i na restaurační zahrádku. 

Praha 6

Staročeská krčma

Když se hraje hokej, můžete fandit v baru Fontána, kde běží živě přenosy z hokejového Mistrovství světa! 

Pivovar Bubeneč

Dorazte na promítání do této pivovarské restaurace a užijte si spojení skvělého piva, národního sportu a speciálního hokejového snack menu.

Restaurace U Veverky

Sledujte hokej, pijte Plzeň a tipujte. A třeba něco vyhrajete!

Kulaťák - Pilsner Urquell Original Restaurant 

Pilsner Urquell je oficiálním partnerem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Takže Plzeň, hokej a Kulaťák je ideální volba. 

Praha 7

Ztracený ráj

Speciálně na MS v hokeji si pro vás připravili promítací plátno, na kterém budou promítat všechny zápasy české reprezentace. Na všechny zápasy budou připraveny akce s možností výhry.

Mama Shelter

Nechcete přijít o atmosféru zápasů na MS v hokeji a vyskytujete se na Praze 7? Žádný problém! V Mamě budou promítat všechny zápasy, a to jak uvnitř, tak venku na terase.

Praha 8

Restaurace Admira 

Ani Admira nebude při MS chybět. Nabízí přenosy z široké škály sportů. Tady se můžete ponořit do atmosféry každého zápasu a fandit spolu s ostatními nadšenými fanoušky. Přijďte si užít sport v plné parádě do Admiry, kde pravý fanoušek nikdy nefandí sám!

Praha 9

Beercheckpoint LETŇANY

Pivo k hokeji, hokej k pivu, jak říkají v BeerCheckpointu “pivnice nemusí být jen omšelá hospoda” a “PIVU ZDAR, ŽÍZNI ZMAR!” A my dodáváme: HOKEJI ZDAR!

Bistro Bobovka

Bistro Bobovka se připojuje k hokejovému šílenství a nabízí svým hostům nezapomenutelný zážitek. Před každým zápasem v O2 aréně je možné zavítat do bistra, které se nachází pouhých 20 minut pěšky od arény. 

Během celého hokejového mistrovství budete mít jedinečnou šanci zapojit se do soutěže. Stačí vhodit účet z návštěvy bistra s vaším telefonním číslem nebo emailem do kouzelné BEDNY umístěné přímo v bistru. Po skončení mistrovství proběhne losování a jeden šťastný výherce získá nejen sud piva Bakalář 12°, ale i jízdu na bobové dráze pro sebe a deset přátel zdarma. Nezapomeňte, každá návštěva zvyšuje vaše šance na výhru!

Restaurace Sezóna

Fandění venku? Proč ne. Restaurace Sezóna si připravila velkoplošné plátno na jejich skvělé zahrádce v areálu Chvalské tvrze. Skvěle načepovaný Plzeňský Prazdroj poteče proudem a výborné jídlo k tomu je samozřejmostí. Přijďte, promítá se po celou dobu, pokud bude pršet, schováte se dovnitř.

Počernický pivovar

V Počernicích budou při mistrovství rozdávat pivo zdarma za správný tip výsledku zápasu. A navíc se můžete dostat do soutěže o vouchery.

Pivovar Kilián

Když jste blízko O2 arény, tak je zapojení skoro povinností. Pivovar Kilián bude mít u metra Českomoravská stánek se street foodem, čepované pivo z jejich pivovaru a limo.

Pivovar Kolčavka 

Máte rádi hokej ve velkém? V Pivovaru Kolčavka budou promítat všechny hokejové zápasy na plátně.

Dvůr Čertousy 

Nechce se vám hokej sledovat doma nebo uvnitř v hospodě? Dvůr Čertousy si pro vás připravil televizi na venkovní terase. Tak přijďte fandit na čerstvém vzduchu.

Praha 10

Pivovar Hostivar H2

Pivovar Hostivar fandí mistrovskému pivu, jídlu i hokeji. Proto zvou všechny sousedy, přátele a fanoušky znovu ke společnému sledování zápasů českého národního týmu. Vysílání proběhne na zahradě jako každý rok včetně tipovací soutěže. Přijďte do pivovaru H2 fandit a třeba i tipovat výsledky. Na zdraví! A na zlato!

Turnovská pivnice Vršovice

K dobrému jídlu patří vlastní tankové pivo Turnov a hodně gólů, ideálně ne vlastních. Turnovské pivnice budou na televizích vysílat všechny přenosy českého národního týmu + většinu dalších utkání. V případě zájmu a přízni počasí bude v některých případech možné vytáhnout televizi i na restaurační zahrádku. 

 

 

 

 

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také