Co se děje
Článek

Hudební večery v The Farm Letná

Máme skvělý tip na místo, kde se o vás postarají - The Farm Letná.

The Farm Letná je kavárna s restaurací, kde můžete v klidu posedět a vychutnat si výbornou kávu. V menu si vybere každý. A když budete chtít, tak si můžete objednat pokrmy bez lepku nebo klidně bez masa. Do The Farm Letná si můžete zajít i na vydatnou snídani nebo večerní skleničku.

Už vás nebaví poslouchat hudbu jen ze svého přehrávače? Nechcete trávit čas doma přípravou večeře?

The Farm Letná pořádá hudební večery. Vstup je zdarma a čeká na vás welcome drink. A ani o prázdninách nezastavujeme!

Letní program:

 

Dejte nám vědět, jak se vám hudební večer líbil.


Proběhlé hudební večery v The Farm Letná.

2. června od 19:00 Písničkář Jirka Čevela

Přijďte si užít skvělý hudební večer tentokrát z "domácí kuchyně". Hostem bude totiž český písničkář Jirka Čevela. Jeho základním nástrojem je akordeon, ale rád si zahraje i na kytaru. Ve své tvorbě čerpá z mnoha žánrů, např. klezmer, pop, world music, folk, chanson nebo balkán, takže se máte na co těšit. 

9. června od 19:00 Kytarista Gabriel Guerreiro

Gabriel Guerreiro je brazilský umělec, kytarista a písničkář, který se oddal svému řemeslu a cestování. S Gabrielem vás čeká směs brazilských rytmů, jazzové harmonie a poezie.

16. června od 19:00 Dashi Stardust

Máte rádi soul, indiefolk nebo jazz pop? Pak si nenechte ujít zpěvačku, skladatelku a tanečnici, která si vás získá svým sametovým hlasem

23. června od 19:00 klavírista Jakub Fendrych

Dobřejte si trochu romantiky v podání klavíristy Jakuba Fendrycha. Ideálně to spojte s romantickou večeří ve dvou a Jakub vám navíc rád zahraje vaši oblíbenou píseň. Jakub hraje od svých 6 let a hudba se stala jeho koníčkem i profesí. A hraje mu to náramně.

5. května od 19:00 Zpěvačka Sabina Olijve v doprovodu kytaristy Martina Homoly

Sabina Olijve je zpěvačka s mezinárodní praxí, koncertuje po různých evropských městech. Je vokalistkou skupiny BSP, byla členkou dívčí komerční skupiny AquaBabes 2016 a zahrála si v v pražských muzikálech. Vystoupí s Martinem Homolou, který vypadá, jakoby se s kytarou narodil. 

12. května od 19:00 Latino duo Los del Barrio

Když se spojí latino styly jako jsou Cuban son, merengue electronico, reggaeton, bachata a další, vznikne z toho Los Del Barrio. Ve čtvrtek vystoupí jako duo Yosanly Carrion & Eduardo Vielma.

19. května od 19:00 Kytarový trubadúr Tony Rose

Tony Rose je hudebník původem z Glasgow, který už více než 20 let cestuje po Evropě a USA. Přijďte si užít jeho mix country, bluesu a folklových originálů.

28. dubna od 19:00 Klavírista Jakub Fendrych

21. dubna od 19:00 Ethnic fusion kapela La Calle

Chybí vám teplé počasí a divoká hudba jižních krajů? Přijďte si poslechnout kapelu La Calle, která vás nenechá v klidu. Hrají hlavně latinskoamerické, španělské a balkánské hity. Často méně známé ale rytmicky zajímavé. V The Farm vystoupí v kvartetu kytara, perkuse, charango a kontrabas.

7. dubna od 19:00 Písničkářka a multiinstrumentalistka Marley Wildthing

Rakouská zpěvačka a skladatelka žijící v Praze, to je Marley. A pokud vás baví vrstvění nástrojů, vokálů a perkusí pomocí looperu, přijdete si na své. Její hudba je směsí Indie, folku a popu - to vše Marley doplňuje svými vlastními texty.

31. března od 19:00 Pishcoth - původem songwriter a frontman indie-rockové skupiny Echonaut

Nyní Pishcoth hraje sólo své písně, které jsou zaranžovanými pro looper a akustickou kytaru. Potkat ho můžete v ulicích Prahy při buskingu, v roce 2021 absolvoval turné po Portugalsku. Ve čtvrtek 31. března ale naživo ve Farm Letná.

24. března od 19:00 Marco Micelli - zpěvák, kytarista, skladatel

Marco Micelli je australsko-italský písničkář a autor, který uspokojí vaši touhu po poctivé a dynamické lyrice i vášni. Přijďte si poslechnoout nadčasovou hudbu umělce, kterého ovlivnili umělci jako jsou Otis Redding, Marvin Gaye, D 'Angelo, Curtis Mayfield a Lauren Hill. Marco vystoupí spolu se saxofonistou Tomášem Hatalou.

10. března od 19:00 Tony Rose Solo at Farm Letna

24. února od 19:00 Zpěvačka Sabina Olijve v doprovodu kytaristy Martina Homoly

17. února od 19:00 Večer s klavíristou Jakubem Fendrychem

Jakub Fendrych od svých 6 let studoval hru na klavír u prof. Alfreda Kumpfa a pak na Pražské konzervatoři u prof. Jana Novotného.

10. února od 19:00 Saint Valentine Bachata party - DJ Daladier

Valentýn se blíží a DJ Daladier to rozjede se svou žhavou latino show. DJ Daladier je původem z Ekvádoru a rytmus má v těle. Přijďte se přesvědčit.

3. února od 19:00 Zpěvačka Nikki Madi v doprovodu saxofonisty Beto Solorzana

Úchvatné spojení česko-libanonské zpěvačky a skladatelky a saxofonisty z Peru vám naservíruje kombinaci RnB/Soul/Pop originálních písniček a coverů. Těšit se můžete i na bluesové klávesy, rytmickou kytaru a sametový hlas Nikki.


23. prosince od 19:00 Jakub Fendrych

Klavírní vystoupení, vánoční speciál.

16. prosince od 19:00 DjDaladier Yazbekc

Latino párty s DJ a vánoční tématikou, čeká vás také bachata, salsa a kizomba.

9. prosince od 19:00 Gabriel

Gabriel Guerreiro je brazilský umělec, kytarista a písničkář, který se oddal svému řemeslu a cestování. S Gabrielem vás čeká směs brazilských rytmů, jazzové harmonie a poezie.

2. prosince od 19:00 Jakub Fendrych

Jakub Fendrych studoval hru na klavír od svých 6 let. V The Farm Letná ho se na něj můžete těšit pravidelně.

 

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také