Co se děje
Článek

Gastronomické akce v Praze 5. až 11. října

Vybrali jsme pro vás několik gurmánských akcí, které se konají v Praze v následujícím týdnu. Všechny akce by měly proběhnout i za zpřísněných podmínek a my doufáme, že se na nich s vámi potkáme

Čtvrtek 8. 10.

Pokud se řadíte mezi milovníky vína, pak určitě navštivte WINEfesto: Degustaci vína v Manifesto marketu. Vstupné činí 299 Kč za osobu. Během akce vás dva profesionální someliéři provedou degustací vín. K této degustaci bylo vybráno 7 vzorků tak, aby co nejlépe vystihovaly krásu podzimu.

Pátek 9. 10.

Konec týdne přímo láká k tomu, abyste o sebe nechali pečovat. Pokud se chcete nechat pohostit přímo královsky, pak nezbývá než navrhnout Hradní hostinu v Kuchyni. Zažijte tu pravou několikachodovou hostinu u prostřeného stolu s nádherným výhledem. Cena je pro dva stolovníky 1 918 Kč.

Neděle 11. 10.

Uklidňující víkend bude potřeba zakončit pořádným nedělním přispáním bez zbytečných starostí s vařením oběda. Pro tento skvělý záměr se můžete vypravit třeba na Nedělní Bubble & Chill brunch v Augustine restaurantu. Augustiniánská klášterní zahrada vás přivítá s náručí neomezené konzumace jídla a pití, a navíc má možností hlídání dětí. Tento skvělý brunch si můžete dopřát od 1 150 Kč za osobu.

Přejeme, ať si užijete pořádné gasro porno.

redaktorka Milada

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také