Co se děje
Článek

Whisky Life! Prague 2023: Slavnost, kterou nesmíte propásnout!

Máte rádi whisky? Ať už jste její vášniví znalci nebo jen občasní degustátoři, v listopadu má Praha pro vás něco velmi speciálního. Představujeme vám Whisky Life! Prague - největší český festival zaměřený na whisky. 

Kdy a kde se koná?

Zapište si do kalendáře pátek 3. listopadu a sobotu 4. listopadu 2023. Historické prostory Novoměstské radnice se promění v ráj pro všechny milovníky whisky.

Na festivalu vás čeká bohatý výběr více než 200 druhů whisky, včetně vzácných a neznámých značek, exkluzivní masterclassy a semináře vedené odborníky, soutěže a desková hra The Whisky Game. Atmosféru dokreslí živá skotská hudba, doutníky a výborné jídlo. Pro ty, kteří přijdou ve skotském kiltu, je připravený zdarma panák whisky. Každý návštěvník získá svou vlastní degustační sklenku a památeční dárek. Rezervujte si své místo on-line, pokud máte zájem o účast v Masterclass. Některé jsou zdarma, ale stále vyžadují rezervaci.

Festival Whisky Life! Prague nabídne nezapomenutelný zážitek plný ochutnávek, vzdělání a zábavy. Ať už jste zarytým milovníkem whisky nebo jen začátečníkem, tento festival vám nabídne jedinečnou příležitost prozkoumat tento nápoj v celé jeho šíři a hloubce. Team Whisky Life! Prague se těší na vaši návštěvu.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také