Co se děje
Článek

Stand - up Comedy club

Další nové stand-up comedy v Sugar daddy! 

Nikola Džokič přichází. Dycky Srb, nikdy kladivo a jeho nekorektní humor. Ve čtvrtek 12. května od 8 ve sklepě Bejzmentu.

19.5. navštíví Bejzmentí sklepení Petr Vydra. Ten je nejen skvělý herec, moderátor, ale i oblíbený stand up komik. Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní bránici.


Proběhlé akce:

Že jen chlapi jsou vtipní a stand-up není pro holky? O tom vás přesvědčí duo komiček ve složení Kateřina Hašková a Lucie Macháčková. Jsou známé také jako Koko Comedy - jediná a tudíž nejlepší holčičí stand-up skupina v Česku. Holky umí být pořádně vostré a ukážou vám, zač je toho humor. Tak zajděte 28. dubna od osmi na bejzik bičiz v Bejzmentu.

Další komik je ready na svoji show v Bejzmentu. Až z Brna dorazí Pavel Tomeš se svojí TOMEŠOU neboli Best of Pavel Tomeš. Těšte se a dorazte 14. dubna od osmi.

"Předvedu vám ten nejlepší materiál na kterým teď pracuju. Jsem rád, že budeš u mýho prvního speciálu. Bude to směšný, vtipný, k smíchu a od srdce," říká o své nové show další komik Jiří Jakima. Nenechte si ujít jeho humor 31. března od osmi v Bejzmentu ve sklepě.

Vojtaano je nejen stand-up komik v pořadu "Na stojáka!", ale i herec a určitě ho znáte z vašich televizních obrazovek. A taky zpívá - možná znáte jeho velké hity "Budulínek vs. Galantní Jelen" nebo "Lavina". Vojtaana můžete na vlastní oči vidět v Bejzmentu 17. března od osmi.

Další komik, který se představí v suterénu smíchovské burgrárny, je Tomáš Měcháček. Určitě ho znáte jako "toho hodného" bankéře z reklamy na Airbank nebo doktora z Modrého kódu. Ale Tomáš je také skvělý stand-up komik a postaví se před vás face to face s cílem vás rozesmát. Prý se postará, abyste měli veselejší a radostnější život. Tak kupujte lupeny. Za 200 Kč vás čeká spousta zábavy.

Start 17.2. ve 20 hodin

Anglický stand - up! Účinkující z Ameriky, Irska, Británie a nebo z Itálie vám přišli ukázat jak se to dělá tam u nich.

Start 26.6. od 20:00.

Vstupné je 150 Kč

Podrobnější informace najdete na jejich facebooku.

Stand up s Nastym. Jeho one man show bude přiostřená beatboxem, který Nasty ovládá na jedničku. 

Ptáte se kdy? 1.7. od 20:00

Vstupné 200 Kč

Podrobnější informace najdete na jejich facebooku.

 

 

Již proběhlo


Tak jsme zaslechli, že se bude konat stand - up comedy. 

Burgerová restaurce Sugar daddy chystá comedy club " On The Rocks". O největší zábavu se postará Vojtaano a Arnošt Frauenberg

Tuto dvojici můžete znát z vysílání v rádiu, comedy clubu a nebo taky z pořadu na stojáka, ale ať už je znáte nebo ne, bude to určitě nezapomenutelná a velice zábavná událost.

No a ptáte se kdy to vlastně celé vypukne? Ve středu 16.6. od 19:00.

Cena vstupného: 250kč, ale pozor jejich kapacita je omezena.

Podrobnější informace najdete na jejich facebooku .

 


24.6. se představí Tigran & Jirka. V tomTO stand - upu se nepřestanete smát. Je to velká jízda emocí, které stojí za to. Start v 19:00.

Cena vstupného je 250 Kč

Podrobnější informace najdete na jejich facebooku.

Mrkněte i na další pražské stand-up show, třeba v The Farm Letná.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také