Co se děje
Článek

Kde v Praze oslavit HALLOWEEN?

Halloween se nezadržitelně blíží a my vám přinášíme přehled podniků, kde se tento svátek bude bujaře slavit.

Halloweenský brunch v Restauraci Esprit

Přijměte pozvání od restaurace Esprit a vychutnejte si s rodinou a přáteli exkluzivní gastronomický zážitek. Začíná přesně ve 12 hodin a věřte, že místa se rychle plní, tak neváhejte a rezervujte si stůl co nejdříve. Těšit se můžete na bohatý bufet plný masových specialit, ryb, sushi a na sladký závěr sweet bar. K tomu všemu nabízí neomezenou konzumaci vybraných vín, piva a nealkoholických nápojů. Pro nejmenší mají připraven dětský koutek s hosteskou. A aby toho nebylo málo, můžete se těšit na slosování o atraktivní ceny. Akce probíhá 5. listopadu 2023 od 12 do 15 hodin, cena za osobu činí 1390 CZK, děti od 7 do 12 let za 590 CZK a ti nejmenší do 6 let jsou zváni zdarma. Hrůzostrašné masky vítány! 

The Monkey Bar, Opletalova 1402/21, Praha 1

Oslavte barevný svátek Dia De Muertos v úžasné atmosféře. Už 2. listopadu od 18:00 se můžete těšit na energické rytmy od DJ Theresie, která získala 2. místo v soutěži Desperado DJ No.1 na @ockotv. Její hudba vytvoří dokonalý zážitek a atmosféru pro tento speciální večer. Barmani budou míchat širokou škálu signature koktejlů s Mezcalem a Tequilou, včetně návratu oblíbené Cilantro Margarity, která bude k dispozici jen na tento jeden večer. Nebudete ochuzeni ani o výběr lahodných mexických tapas.

Yokohama lounge, Smetanovo nábřeží 203/24, Praha 1

HALLOWEEN PARTY by Yokohama! Přijďte 28.10.2023 a připravte se na nezapomenutelnou noc! Všichni hosté, kteří dorazí v kostýmu, obdrží jeden drink zdarma na uvítanou. 

Osika Restaurant, Osiková 2882/4, Praha 3

Co byste řekli na speciální Hallowenské menu. V Osice ho budou podávat od 30.11. do 5.10. Pro děti mají přichystané i překvapení!

Bistro Bobovka, Prosecká 34b, Praha 8

Přijďte se na Prosek zahřát dýňovou polévkou nebo si pochutnat na dýňovém nebo perníkovém latté. Kdo rád něco vyrábí, může si také říznout do dýně a vyrobit si tu pravou halloweenskou.

Moonclub, Dlouhá 26, Praha 1

Přijďte oslavit dávnou tradici Dušiček v moderním hávu. Představte si tajemný a kouzelný interiér, obsluhu v tematických kostýmech, úchvatné taneční vystoupení a hlavní performance večera, včetně výjimečné dekorace, hlavního vystoupení, taneční show a mnohem více. Vstup je do 23:00 zdarma, poté za 200 Kč. Nechte se unést atmosférou Dušiček v jedinečném stylu, jaký nabízí pouze Moonclub.

The Mozart Prague, Karoliny Světlé 34, Praha 1

Přijďte 31. října 2023 od 18:00 do hotelové kavárny The Mozart Prague a buďte součástí halloweenského večera! Užijete si živou hudbu od DJ Laika Toriyama, vychutnáte si speciální koktejly za 180 Kč a zapojíte se do soutěže o nejlepší kostým s možností vyhrát hodnotnou cenu. Vstup je zdarma. 

Mama Shelter, Veletržní 20, Praha 7

Mama už se nemůže dočkat všech malých i velkých návštěvníků, kteří dorazí na speciální halloweenský brunch. Připravte se na strašidelně zábavnou oslavu Halloweenu, kde nebude chybět speciální program! Připravili jsme pro vás malování na obličej, karikaturistu, DJ, halloweenské dětské kino a halloweenský dětský koutek, abyste si užili den plný zábavy a smíchu. Nenechte si ujít ani speciální Halloweenské Electro Boggie představení, které vás jistě nadchne! A máme tu i něco extra: každý, kdo přijde v kostýmu, dostane speciální halloweenský alko či nealko drink na uvítanou! Cena vstupenek je stanovena na 1090 Kč pro dospělé, 545 Kč pro děti ve věku 4-10 let a pro ty nejmenší, děti od 0 do 4 let, je vstup zdarma. Těšíme se na vaši návštěvu a připravte se na nezapomenutelný zážitek!

Pub Na Plech, Bořivojova 25, Praha 3¨

V Pub Na Plech si můžete vychutnat vaše oblíbené výborné dýňové menu. V Bar Na Plech na vás čeká pořádná party. Kdo dorazí v kostýmu, dostane welcome drink zdarma.

Kdy? od 26. do 28. října 2023

Počernicky Halloween v Počernickém pivovaru

Přijďte si užít Halloween do pivovaru, bude na vás čekat zábava, děsivé menu, krvavé pivo a v sobotu 4.11. vezměte děti na stezku odvahy, která se bude konat ve sládkově sklepě! 

Halloween v Botanické

Přijďte slavit Halloween v Botanické zahradě, kde na vás čeká stovky unikátních dýní. Na konci Dýňové výstavy vás čeká workshop tvorby lampionů z papíru s elektrickým svítilným zdrojem, zdobení perníčků, řezbářské aktivity a mnohem více! Užijte si chvíle u táboráku, upražte si špekáčky, vychutnejte si hudební vystoupení a zúčastněte se nočního průvodu temnou zahradou. Pro nejmenší jsou připraveny soutěže a zábavné výzvy až do setmění. Strašidelné masky jsou vítány. 

Kdy: 31. října od 14 do 19 hodin

Kde: Botanická zahrada Praha

Papas Bar - Dia de los muertos 

Přijďte oslavit svátek všech mrtvých skvělou mexickou žranicí: Chili con carne, Cochinita pibil (trhané vepřové maso v pibil salse) a Guacamole. Kdo přijde v masce má 30%slevu na Tequilu. Užijte si Dia de los muertos.

Kdy a kde?

2.11.2023 od 18:00, Papas bar


Proběhlé akce:

Moonclub, Dlouhá 26, Praha 1

Prague Halloween Festival jsou tři party ve 3 klubech. Určitě si nenechte ujít zahajovací party na Dlouhé ulici ve skvělém Moonclubu.

Kdy? čtvrtek 27. 10. 2022

 

Radost FX, Bělehradská 120, Praha 2

FX Halloween 2022 @Radost FX je název další legendární halloweenské párty. Letos je téma "Tarantino special". Ale i ostatním maskám a kostýmům bude samozřejmě vstup povolen. Všichni v maskách  a kostýmech z filmů od Tarantina mají ale VSTUP ZDARMA. A to se vyplatí.

Kdy? pátek 28. října 2022 od 23 hodin

 

Osika, Osiková 4, Praha 3

Proč by nemohl být státní svátek dnem zahájení Halloweenského menu? Osika Restaurant je připravena a čeká je na vás. Stavte se i s dětmi, protože v pátek a sobotu se bude v Osice navíc podávat dětská halloweenská pizzu margherita zdarma k hlavnímu chodu rodiče.

Kdy? od 28. do 31. září 2022

 

 

 

Sasy.re, Hubičkova 2, Praha 4 

Parádní dýňové menu si můžete dát také v restauraci Sasy.re, a to od 29. do 31. října. Navíc hororové rizoto si jinde prostě nedáte.

Plzeňský Restaurant Kamera, Tilleho náměstí 2, Praha 5 

Bu-bu-budete se bát? A co vaše dětičky? Pozvěte vaše malé bubáčky na tradiční rej masek s děsivým programem. Těšit se můžou na loutkové představení "Příběhy malé Lupitiny González", zdobení tradičních cukrových lebek, výrobu kapesního divadélka z krabičky od sirek i sestavování malých smrťáků. Cena je 249 Kč za dítě. Dospělí mají vstup zdarma. Raději si ale rezervujte místo předem na tel. 777 850 202 nebo e-mailu: info@restauracekamera.cz, ať místo toho, abyste se báli, nepláčete. 

Kdy? pondělí 31. října 2022 od 17 hodin

 

Bejzment, Na Bělidle 31, Praha 5

Ve smíchovském Bejzmentu je většina akcí o pořádných žranicích a nejinak tomu bude bude i na halloweenský víkend. Ale co taky čekat od této burgerové svatyně.

Kdy? od pátku až do neděle, viz plakátek

 

La Fuente, Národní obrany 13, Praha 6

Blíží se strašidelná HALLOWEEN párty a abyste se po ní mohli hezky vyspinkat, naplánovali ji v La Fuente hezky na pátek. Společně si užijete noc plnou děsivých masek, kostýmů, stylových drinků a především noc plnou skvělé zábavy. Hudbu zajistí Doktor Buben a DJ TOM. Vstup je zdarma a od 21:00 můžete využít HAPPY HOURS na 1+1 drink grátis!

Techtle Mechtle, Vinohradská 47, Praha 2 - rezervace ZDE.

Přijďte si užít náš hororově vyzdobený klub

Do 22 h vám dáme 1+1 na koktejly a shoty‼

Akční drinky | Bottle service s 1l nealka za 1500,-

Věřte tomu, že z vás taky bude ráno chodící mrtvola

Těšit se na vás budou:

Polotuhý barmanky Petra a Pájka
Připečený barmani Komár, Racek, Slůně
A stále ještě dejchající servírka Deina🇭🇺

Halloween

TOBACO Music Club, Podoslká 33, Praha 4 - rezervace ZDE.

Halloween

Žluté lázně, Podolské nábř., Praha 4

Čeká na vás program plný soutěží, her a zábavy. Uvidíte ukázky vyřezávání halloweenských dýní a jejich výzdobu, které si můžete následně sami vyzkoušet. Můžete si vyrobit MASKU, nechat si namalovat na obličej různé motivy dle vlastního výběru, vyfotografovat se v bláznivých kloboucích, parukách a mnoho dalšího. Co pro Vás chystáme dál?

• Strašidelná show na pódiu (umístění v krytém stanu 30x10m) – interaktivní show plná zábavných strašidelných soutěží a efektů pro děti.
• Strašidelná stezka odvahy skrz celý areál (děti na začátku stezky obdrží herní knížku, se kterou budou plnit jednotlivé úkoly. Na konci stezky dostane každé dítě malý dárek.)
• Výtvarné dílničky
• Soutěže o ceny
• Malování na obličej
• Dlabání dýní
• Dětský koutek pro nejmenší (vybavený certifikovanými herními prvky)
• Zábavné pouťové atrakce
• Opékání buřtíků
• Strašidelné tržiště (cukrovinky, balónky, hračky, upomínkové předměty atd.)

Web akce

Halloween

Restaurace U Perónu, Nádražní 40, Praha 5

Rezervace ZDE.

Halloween

Dům dětí a mládeže Praha 9, Měšická 720, Praha 9

Na Halloween se zahrady DDM Praha 9 na Proseku, v Čakovicích a na Černém Mostě promění ve strašidelnou cestu plnou nástrah a úkolů.

30.10. ČAKOVICE
Vydejte se s námi do světa strašidel a duchů a zkuste s odvahou projít všechna místa, kde strašidla přečkávají. Je pro vás připraveno šest stanovišť, kde si něco vyrobíte, potrápíte mozkové závity, ale i potrénujete svoji šikovnost a to vše se strašidelnou tématikou. Za projití strašidelné cesty na vás čeká sladká odměna a budete se moci proměnit v ducha či strašidlo. Na akci zveme všechny malé i větší děti, které se chtějí krásně bát a poznat něco nového. Nezapomeňte doma odvahu, chuť na vyrábění a poznávání a hlavně dobrou náladu! Na všechny se budeme těšit v budově Domu dětí a mládeže Prahy 9 v Čakovicích. Svíčky a různá světélka nepřehlédnete.

Čas: 16:00 - 18:00
Věk: 3 – 15 let
Cena: 50 Kč

31.10. PROSEK
Na Halloween se zahrada DDM Praha 9 promění ve strašidelnou cestu plnou nástrah a úkolů. Než se na ni vypravíš, čeká na tebe menší tvořeníčko s halloweenskou tématikou. Na trase vás tentokrát čekají strašidelné bytosti z Prahy. Ty po vás budou chtít splnění úkolu, bez kterého nebudete moci pokračovat v cestě a zachránit se, popřípadě získat i nějakou odměnu. Přijďte se s námi trochu bát a ukázat ostatním svou statečnost!

Čas posledního startu trasy v 18:30!

Čas: 17:00 - 19:00
Věk: 7 – 14 let
Cena: 60 Kč

1.11. ČERNÝ MOST
Máš odvahu setkat se s čarodějnicí v její sluji? Nebojíš se hejkala? Utečeš našemu obřímu pavoukovi? Zveme k nám tedy právě tebe! Vydej se s námi za strašidelným dobrodružstvím a plň všechny zapeklité úkoly našich strašidel. Přijď ve strašidelném kostýmu, prožij s námi zábavný dušičkový večer a dokaž, že jsi pravý nebojsa! Na každého odvážlivce čeká část z pokladu bezhlavého rytíře.

Čas: 17:00 - 19:00
Věk: 5 – 15 let
Cena: 40 Kč

Oficiální web akce

Halloween

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také