Co se děje
Článek

A co děti, mají si kde hrát?

Kdo by neznal úryvek z kultovní písničky kapely Katapult. A my odpovídáme: “Ano, mají”. Mít dětský koutek nebo prostor pro děti je pro každou restauraci nutnost, pokud cílí na mámy/táty s dětmi nebo celé rodiny. Proto jsme dali dohromady místa, kde si vaše ratolesti pohrají a vy si dáte v klidu jídlo nebo vychutnáte dobrou kávu.

Mercuria laser game Holešovice, Jankovcova 1569/2c, Praha 7

Hledáte ideální místo pro dětské oslavy, školní výlety nebo víkendové aktivity s dětmi? Laser game arény Mercurie nabízejí perfektní řešení pro zábavu a aktivní vyžití.  Ať už je to oslava narozenin, školní výlet nebo pravidelný kroužek, laser game je zárukou adrenalinové zábavy, která baví děti všech věkových kategorií. Pro ty, kteří chtějí dát oslavenci opravdu nevšední dárek, je možné zakoupit voucher na hru v laser game, což je zážitek, na který se jen tak nezapomíná.

Restaurace Gutovka, Gutova 1987/39, Praha 10

Park Gutovka je rájem pro všechny děti. Kromě dětského sportovního vyžití nabízí Restaurace Gutovka i možnost pořádání narozeninových nebo jiných oslav. A nemusíte se starat absolutně o nic. Připraví vám jídlo, výzdobu i doprovodný program. Vše podle vašeho přání.

SOU100 Žižkov, Štítného 11/625, Praha 3 

Co byste řekli na dětský koutek s bonusem. Přesně to totiž nabízí žižkovské SOU100. Každý měsíc totiž navíc pořádají dětské kreativní odpoledne. Nicméně malý dětský koutek na zabavení vašich ratolestí najdete v zadní místnosti denně.

BEERCHECKPOINT U PŘÍVOZU, Roztocká 45/37, Praha 6

Už jste byli v BeerCheckPointu? Čeká na vás spoustu pohodlného posezení, kde si můžete vychutnat šálek kávy, skleničku vína, půllitr piva, nebo něco k zakousnutí z výborné kuchyně. No a navíc rádi přivítají i dětské návštěvníky! Mají pro ně totiž vyhrazenou celou jednu místnost s dětským koutkem, kde se rozhodně nudit nebudou. Prostě žádný koutek ale pořádný kout.

Plzeňský Restaurant Kamera, Tilleho náměstí 792/2, Praha 5

Nově si pro nejmenší hosty připravili speciální dětský koutek s ještě speciálnější podlahou, po které se dobře leze v punčocháčích, i v Kameře. Vaše děti si tu můžou pohrát v kuchyňce nebo si zajezdit třeba s vláčkodráhou. A protože je koutek oplocený, můžete si dát v klidu kafíčko a jen ostřížím zrakem sledovat, jestli se děti stále dobře baví.

La BocaTruhlářská 1114/10, Praha 1

Stylový španělsko-argentinský tapas bar v centru Prahy rozhodně myslí na rodiče s dětmi. Kromě dětských jídel nabízí i dětský koutek, který je stejně barevný jako cela La Boca a děti si ho zamilují.

Castle Residence Restaurant, Květinářská 755, Praha 8

Tahle "zámecká" restaurace je vyloženě prorodinná. Kromě prímového dětského koutku vám totiž rádi také uspořádají oslavu narozenin pro vašeho potomka. A vy už nemusíte řešit vůbec nic. Neomezená hra bowlingu, dětský koutek, prostor restaurace, hudba z reprobedny, vhodné občerstvení, stylová výzdoba nebo dort. O to všechno se postarají. 

Léta Páně, Národních hrdinů 3, Praha 9 

Jsou dětské koutky a pak jsou doslova kouty, kde najdete třeba skákací hrad. Zní to jako sen dítěte? Je to tak! Prostor pro vaše ratolesti i se skákacím hradem a spoustou dalších hraček najdete v restauraci Léta Páně v Dolních Počernicích. 

Skvělé tipy na léto:

Pivovar Spojovna, U Kunratického lesa 1801, Praha 4

Dětský koutek je fajn, ale dětské hřiště na zahradě je lepší. Hřiště je krásné dřevěné a navíc jsou jeho součástí tunely vybudované ve svahu, ze kterých budete děti jen těžko dostávat. Na druhou stranu u venkovního výčepu vám nic chybět nebude. 

Opatovské terasy, Opatovská 14, Praha 4

Podobně jako ve Spojovně najdete i zde dětské hřiště. Děti si pohrají a vy si zatím můžete dát pár piv v prostorné restauraci nebo na venkovní terase, kterou Opatovské terasy disponují. 

Hotel Golf, Plzeňská 103, Praha 5

A další dětské hřiště, tentokrát na Praze 5 u Hotelu Golf. Ten je prý vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi a my mu dáváme za pravdu.

Pivovar Hostivar, Hornoměcholupská 115, Praha 10

Pokud máte děti a taky třeba chuť na pivo, doporučujeme navštívit Pivovar Hostivar poblíž Hostivařské přehrady. Obří zahrádka (defacto zahrada) totiž nabízí krásné dřevěné hřiště s pískovištěm a prolézačkami a taky různé fatboye a polštáře. Prostě pohoda!

Červený mlýn, Konětopská 3, Praha

Podle personálu ďáblického Červeného Mlýna si rodiče zaslouží posezení v oáze klidu. A proto si takovou oázu pro své hosty připravili. Děti se totiž zabaví na "pláži" a rodiče si zatím dají něco dobrého.

Hostivický statek,  Husovo náměstí 10, Hostivice

V Hostivickým statku mají nejen klasický dětský koutek, ale také zahradu s hradem a pískovištěm. Zastavte se s ratolestmi. Vy si dáte skvělé jídlo ze stálého menu nebo obědového meníčka a vaše děti si pohrají. Jdelníček je navíc konzultován s přední českou krasobruslařkou Blankou Kolářovou, takže nešlápnete vedle.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také