Co se děje
Článek

Letní osvěžení v Bo District: Objevte nové super drinky

Hledáte nové gastronomické zážitky a letní období je pro vás tou nejlepší příležitostí na prozkoumání nových chutí a osvěžujících nápojů? Pak nechte své chuťové pohárky unést do světa asijské kuchyně restaurace Bo District. Ale jídlo není vše, naopak, jejích letní drinková nabídka právě přichází.

  • Pink Tonic: Pro milovníky ginu je toto osvěžující a svěží spojení ginu a toniku pravým letním zázrakem. Kvalitní růžový gin se perfektně snoubí s chladivým tonikem a vytvářející osvěžující chuť.
  • Italiano Spritz: Pokud jste fanoušky klasického aperol spritzu, pak si nenechte ujít novinku, kterou přináší Bo District. Italiano Spritz je moderní a osvěžující variací tohoto klasického koktejlu. Směs campari, prosecca a brusinkového džusu přináší zcela nový rozměr chuti.
  • Almonds-Orange-white rum: Připravte se na dobrodružství chutí s tímto exotickým nápojem. Tento drink vytvořený ze zázvorového piva s příchutí mandlí, máty a jedlých květů, vám přinese výjimečný zážitek plný harmonie a svěžesti.
  • Passion Fruit-Herbs-Bubbles: Vychutnejte si explozi tropických chutí v tomto dokonalém koktejlu. Kombinace passion fruit likéru, prosecca a jedlých květů vytváří neodolatelnou chuťovou symfonii, která vás přenese na pláže exotických ostrovů.

Co dělá tyto nové letní drinky v Bo District tak zvláštními je nejen jejich chuť, ale také pečlivá péče, kterou do jejich přípravy vkládají lidé z Bo. Všechny drinky jsou připraveny s láskou, aby skvěle vypadaly a ještě lépe chutnaly. A na závěr máme tajný tip. Nejlépe chutnají na jejich malebné lavičce před bistrem. 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také