Co se děje
Článek

Uspořádejte oslavu v Hostinci U Váhy, který bude celý pro vaši akci

Prožijte nezapomenutelné momenty v měšťanském hostinci U Váhy, kde se tradice snoubí se skvělou českou poctivou kuchyní. Tento unikátní prostor nabízí nejen vyhlášené jídlo a pivo, ale i možnost uspořádat zde narozeninové oslavy, firemní večírky, večeře s klienty nebo třeba maturitní večírky, vše v duchu prvorepublikové elegance bez nutnosti pronájmu.

Měšťanský hostinec U Váhy na pražském Smíchově vás vrátí do starých časů a nabídne pravou českou pohostinnost. Vnuk původního majitele, spolu s manželkou, obnovil jeho zašlou slávu do podoby, která vás mile překvapí. Tento butikový hostinec nabízí dechberoucí atmosféru, kde se prolínají prvorepublikové prvky s tradičním servisem a špičkovou kuchyní. Zvenčí možná nenápadný malý domeček na Smíchově, uvnitř však naprosto okouzlí svými prostory ve třech patrech. Interiér je navíc doplněný zajímavými dobovými detaily. A teď může být na jeden večer jenom váš. Nebo třeba na dva.

A vaši hosté na tuto akci jen tak nezapomenou. Majitelé to totiž vyzkoušeli za vás. Paní majitelka Andělka pro svého muže Petra zorganizovala tajnou narozeninovou oslavu s dortem, fotokoutkem a atmosférou divokého západu. A totéž může udělat i pro vás. A ani nemusí být ani tajná nebo tematická.

Můžete využít oddělené salonky s vlastní pípou a uspořádat tu celodenní oslavy, konference, firemní večírky nebo večeře s klienty anebo pro vás klidně zavřou celý podnik bez nutnosti platby pronájmu

O hladu vaše hosty samozřejmě U Váhy nenechají. Menu přináší vynikající pokrmy a pochoutky jako například staropražské smažené grundle z Podskalí nebo klasický ovar s křenem. Milovníci tradičních chutí si mohou pochutnat třeba na butrbrótu s olomouckými syrečky, guláši nebo klasickém tataráku s topinkami. A sladká tečka na závěr: jsou tu oblíbené fialkové bonbony císařovny Sissi, které krásně ladí s domácí zmrzlinou.

A co zábava? Nápadům se meze nekladou. Za nás Rej DILKY doporučujeme hru VRAŽDA U BATI, kterou jsme si zde vyzkoušeli a musíme říct, že jsme se dlouho takto nepobavili. 

Rezervace jsou možné na webu nebo e-mailem. Pro více informací neváhejte kontaktovat hostinec na telefonu +420 606 880 885 nebo se rovnou stavte  na adrese Nádražní 46/88, Praha 5.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také