Co se děje
Článek

Otevřené sklepy 2020 Nový Šaldorf

Všichni milovníci dobrého vína jsou srdečně zváni do Modrých sklepů Nového Šaldorfa

Na třetí lednovou sobotu pro vás vinaři Modrých sklepů otevírají vinné sklepy k ochutnávce vín. Znovu po roce se můžete zúčastnit recesistické soutěže tříčlenných družstev v kopání písku v podzemních chodbách.

Vinné sklepy budou otevřeny v době od 10 do 18 hod. Úhrada za ochutnávku vzorků bude formou bločků, které si můžete zakoupit v Infocentru i u jednotlivých vinařů ve sklepech. Každý návštěvník obdrží skleničku a degustační kartu, kterou předloží v každém otevřeném sklepě k potvrzení razítkem. Jen karty se všemi razítky budou slosovány o zajímavé ceny! I letos vám budou hrát k dobré náladě živé hudební kapely.

Nebude chybět ani večerní zábava s živou hudbou k poslechu a tanci v Obecním sále. Dopřát si budete moci teplé občerstvení a novošaldorfská vína. Večer také proběhne losování o zajímavé ceny pro návštěvníky otevřených sklepů.

Kdy a kde?

18.1.2020 od 10.00 hod., Nový Šaldorf 134

Vstupné:

300 Kč - Ve vstupném je sklenička, návštěvní karta, taštička na skleničku a tolary, účast v soutěži o víkendové ubytování zdarma pro dvě osoby v Novém Šaldorfě a 30 tolarů pro úhradu degustovaných vín. Šaldorfské tolary lze dokoupit v Infocentru i u jednotlivých vinařů. Vstupné se hradí v den konání akce v Infocentru.

Našli jste chybu v článku? Napište nám na info@prazskejrej.cz. Odměníme se vám.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také