Co se děje
Článek

Nebuďte "ledňáček" a stravujte se smysluplně s Fit & Tasty po celý rok

Dali jste si novoroční předsevzetí, že si budete poctivě vařit a začnete jíst zdravě? K Vánocům jste si nadělili novou kuchařku s chutnými recepty, která vás motivuje k tomu si jídlo připravovat doma, a snad vám i pomůže při počítání správného počtu kalorií?

Chcete se stravovat pravidelně a smysluplně?

Máte motivaci, odhodlání, teorii byste mohli přednášet ve škole, a nic vás tentokrát od zdravého životního stylu neodradí.

Sepsali jste si nákupní seznam, v obchodu nechali výplatu, dřeli se s těžkými taškami, vařili několik hodin, poctivě vážili ingredience, umyli horu špinavého nádobí, chystali jídla do krabiček a večer jste padli do postele unavení. A tak několik dalších dnů. Na jiná předsevzetí nemáte ani myšlenky, ale to nevadí, protože jíst zdravě a chutně je pro vás teď nejdůležitější.

A pak nastává první problém, na kterém to všechno padá jako domeček z karet. Chybí vám čas. Nestíháte nakoupit, a už vůbec ne vařit a chystat si jídlo do krabiček. Napadlo vás, že si připravíte jídlo hned na 3-4 dny, ale už ten druhý den nechcete jíst znovu to samé.

Jak splnit své novoroční předsevzetí a neztratit přitom zbytečně čas?

Fit & Tasty může být vaším osobním kuchařem. Zajistí vám zdravé a chutné stravování, a budete zase o krok blíž kvalitnímu životnímu stylu. Fit & Tasty není obyčejná “krabičkovka”. Jídla připravuje profesionální tým, který si vyslechne vaše potřeby a všechna jídla upraví podle zadaných požadavků.

Nemusíte plýtvat svým časem. Přípravu chutných pokrmů pro vás s radostí zajistí Fit & Tasty, a vy se můžete věnovat své rodině, svým koníčkům a nebo plnit svá další předsevzetí.

Ať už se chcete zhubnout a dostat se tak na svou vysněnou váhu, nebo trávíte ve fitku víc času než doma a potřebujete kvalitní a vydatná jídla. Z programů Fit & Tasty si jistě vybere každý.

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také