Co se děje
Článek

Hospodský kvíz

Někdy vám partner vyčítá, že chodíte do hospody jen vysedávat? "Jdu na dvě," už není fráze, která by zůstala bez odezvy? Konečně máte perfektní alibi - hospodský kvíz.

HOSPODSKÝ KVÍZ nebo PUB QUIZ je týmová vědomostní soutěž probíhající v desítkách podniků v ČR.

Otázky jsou někdy zapeklité, ale většinou jde o všeobecný přehled, a nebo o to co si pamatujete ze školních lavic.

Jestli jste si mysleli, že "chození za školu" se na vás nepodepíše, tak možná právě teď zjistíte, že kvůli pár zameškaným hodinám přicházíte o vítězství v hospodském kvízu. A jak to napravit? Je to jako s luštěním křížovek nebo sudoku, chce to trénink. A možná s celou svojí partou oslavíte vítězství hned po prvním hospodském kvízu, kdo ví.

Hospodským kvízem vás bude provázet moderátor, který se postará nejen o spravedlivou hru, ale také o zábavu.

Přihlaste svůj tým, otestujte své znalosti a bavte se.

Máme tip na hospodský kvíz v Praze.

Praha

Bistro Bobovka, Prosecká 906/34b, Praha 9

5 kol l 10 témat l 51 otázek, to jsou Kvízové středy na Bobovce. Hlavní cena pro vítěze je jízda na bobové dráze. Sestavte tým a přijďte poměřit síly do Bistra Bobovka. O zábavu se postará PUB Quiz o drinky a jídlo se postará bistro Bobovka.

Kdy? od 27. 3. od 19:00 a pak 1 × za 14 dní každou středu

Na Kotlářce, Na Kocínce 210/3, Praha 6

Otestujte své znalosti na PubQuiz večeru na Kotlářce! Rezervujte si místo 26. března od 19:00 a ukažte, co ve vás je. Čeká vás 5 kol plných otázek z 10 různých témat. Sestavte tým svých přátel nebo přijďte sami a najdete si parťáky. Kdo bude mít nejvíce správných odpovědí?

Bar-B-Q Restaurace by Bejk Buu, Komořanská 2229/49, Praha 4

Pijte s rozumem na Hospodském kvízu v Bar-B-Q restauraci v Modřanech! Každý týden nové otázky, každý týden odměňujeme nejúspěšnější týmy. Sestavte tým (2-8 hráčů), vymyslete pro něj originální název a přihlaste se. Startovné za hráče je 80 Kč.

 

Turnovská pivnice Brumlovka, Vyskočilova 1561/4a, Praha 4

Pivo a kvízy se k sobě hodí, ne nadarmo se jim říká hospodské kvízy. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se rozjedou i v Turnovské pivnici. Začínají 4.3. v 18:00 a potom každé pondělí. Tak nažhavte mozkové závity a dorazte!

 

La Fuente, Národní obrany 13, Praha 6

Do kvízů se zapojil i nově zrekonstruovaný music a cocktail bar, který se nachází blízko metra Dejvická. Rádi vás přivítají každé úterý, kdy si můžete zahrát tradiční kvíz a následně si užit i pořádnou párty s největšími hity od 80. let po současnost až do pozdních nočních hodin. Tak neváhej a zaregistruj svůj tým na nejbližší kvíz.

 

Radegastovna Kolbenka, Kolbenova 659/16, Praha 9

Skvělá zpráva pro vás! V Radegastovně Kolbenka se každé úterý odehrává Hospodský Kvíz. Pokud toužíte po něčem víc než po obvyklém pokeci u piva, zavítejte k nám v úterý 3. října a užijte si večer plný smíchu, zábavy a vědomostí. Vytáhněte s kamarády své šedé buňky do boje a pojďme zjistit, kdo z vás se stane králem Hospodského Kvízu!

 

Be Silly, Korunní 1251/48, Praha 2

Každé pondělí se bude kvízovat i v Be Silly. Quizy dělají na styl seasons (season má 2 měsíce, týmům se sčítají body a na konci sezóny dostane vítězný tým velkou cenu). Zatím se všechny kvízy parádně vyvedly. Kdo by řekl, že se dá kombinovat pití piva a používání šedé kůry mozkové. Přidejte se příště i vy, ať už jste pivní géniové nebo jen milovníci zábavy. 

 

Pub Na Plech, Bořivojova 503/25, Praha 3

Pub Na Plech připravuje hospodský kvíz každé úterý i čtvrtek od 19 hodin.

Čeká vás 51 otázek a 10 témat. A jaké jsou připravené ceny pro nejlepší týmy? 

  • vítězný tým dostane poukaz v hodnotě 400 Kč
  • 2. tým vyhraje poukaz v hodnotě 200 Kč na konzumaci na Plechu
  • tým, který správně odpoví na bonusovou otázku, dostane na stůl panáky Božkov republika

Startovné za hráče je 60 Kč.

Rezervujte si svůj stůl a přihlašte svůj tým do hospodského kvízu.

 

 

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také