Co se děje
Článek

Gastronomické akce v týdnu 27. 7. až 2. 8. napříč republikou

Máte rádi jídlo a zážitky? Chcete si udělat i výlet? Připravili jsme pro vás přehled možností, během kterých si můžete rozšířit své gurmánské obzory..

Vratislavice 30. 7.

Staňte se mistry v grilování během workshopu Weber grill academy. Za 2 000 Kč se naučíte ty nejlepší recepty a vyzkoušíte si práci s kvalitními grily.

Dětenice 1. 8.

V areálu parku zámku Dětenice vás čeká Food market. Můžete se těšit na jídlo známé i neznámé, alkohol typický i podivný a nebude chybět ani spousta zábavy.

Nymburk 1. 8.

Jestliže chcete zkusit americké, mexické, asijské, české či středomořské chuti, vyrazte na zdejší Street food festival.

Šardice a okolí 1. 8.

Milovníci vína by měli zbystřit, protože Šardice otevírají své vinné sklepy. Za 600 Kč máte možnost ochutnávat vína až ze 17 sklípků.

Valtice 1. 8.

Ve Vinařské stodole ve Valticích můžete zažít naprosto neobvyklé mistrovství. Mistrovství v sekání sektů spojené s největší možnou degustací šumivých vín v České republice. Vstupenka stojí 700 Kč.

Žamberk 1. 8.

Ve zdejší bývalé Vonwillerově továrně proběhně už počtvrté wine & food festival. Můžete se těšit na výborná místní piva, víno i jídlo.

Ať už budete ve kterékoliv části České republiky, dopřejte si návštěvu něktré gastronomické akce. Jistě vám zpříjemní den.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také