Co se děje
Článek

Bistro Hezky Česky podruhé

Čerstvé suroviny, skvělý šéfkuchař, domácí atmosféra, to je kombinace, kterou se pyšní Bistro Hezky Česky. A teď se tím pochlubí rovnou dvakrát, podniku totiž vyrostl další sourozenec. Což je pro každou rodinnou restauraci sen.

Začněme ale od začátku. Před necelými čtyřmi roky vzniklo na Praze 2 v Anglické ulici Bistro Hezky Česky. A majitelé si splnili sen o rodinné restauraci, kde se budou hosté cítit jako doma. Už proto, že tam můžou přijít hned ráno (otevírají už v 8 hodin), klidně zůstat na oběd a vybrat si z poledního menu za super ceny. Anebo vydržet třeba i do večera, dát si večeři, sklenku prosecca, anebo si počkat na nějakou prima degustaci. A jako správná podpůrná rodina vám pomohou třeba zorganizovat firemní večírek nebo jakoukoliv jinou akci. A co se jídla týče, to má pod palcem šéfkuchař Tomáš Muha a ten prostě a jednoduše umí.

No a ani jsme se nenadáli a Hezky Česky vol. 2, familiérně se tomuto bistru říká Dvojka, je na světě. Narodilo se pro změnu na Praze 1. (Jo, Bistro č. 1 najdete na Praze 2 a Dvojku na Praze 1, ale chybu neuděláte ani v jednom případě.) A navíc možná náhoda tomu chtěla, že majitel Bister se jmenuje Vlado a Hezky Česky vol.2 najdete ve Vladislavově ulici.

Každopádně ať už jste na libovolné Praze, určitě se zastavte. Bohaté snídaňové, výhodné polední i delikátní večerní menu totiž stojí za to! 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také