Kde uspořádat firemní večírek, oslavu či párty?

Najít vhodný prostor pro oslavu narozenin, společenskou událost či firemní večírek je někdy pěkně náročné. Přinášíme vám velký přehled toho, kde firemní večírek, oslavu, teambulding či párty můžete uspořádat. Najděte ten nejvhodnější podnik právě pro vás.
Článek

Kam na zvěřinové hody?

Na zvěřinových specialitách si někde můžete pochutnat sice během celého roku, ale právě teď je nejlepší čas. Kam můžete zajít na zvěřinové hody?
Článek

Už jste letos grilovali

K TEPLÝM SLUNEČNÍM DNŮM PATŘÍ TAKÉ GRILOVÁNÍGriluje se na zahradách, terasách i miniaturních balkonech. S rostoucí venkovní teplotou se úměrně zvyšuje spotřeba masa připraveného na roštu. Vepřová či hovězí žebra se stávají nedostatkovým, podpultovým zbožím!
Článek

Zvěřinové menu

Kam zajít na zvěřinové menu v Praze? 
Článek

Červnové gastro dny: Objevte svět chutí

Měsíc červen je teplý a plný života. Přináší také další gastro zážitky. My jsme ze široké nabídky vybraly Světový den tapas, Den cibulových kroužků a Den jablečného štrůdlu. Pojďme se ponořit do těchto svátků chutí a objevit místa, kde si můžete tyto lahodné speciality vychutnat. 
Článek

Hamburgerova cesta, aneb fascinující dějiny mletého masa + tipy, kam na hamburger zajít

Hamburger buď milujete, nebo ne - nic mezi tím není. Historie slavné masové placičky ale sahá mnoho set let zpátky a o skutečném místě vzniku se vede nespočet diskuzí.
Článek

Kde bude na Vánoce otevřeno? Víme!

Vánoce jsou svátky klidu, a tak by je každý měl trávit přesně tak, jak chce. S nejbližšími nebo naopak se širokou rodinou či přáteli, doma nebo venku. Pokud pátráte, kam na Vánoce zajít na něco dobrého nebo nevíte, kde tyto zimní svátky strávit, čtěte. Tento článek je pro vás.
Článek

Které restaurace mají výdejní okno a které vám dovezou jídlo až k vašim dveřím?

.
Článek

Voucher na kapra? I takovou změnu přinesla dnešní doba

Péct cukroví, shánět kapra, usmažit kapra, udělat salát, nazdobit dům, zabalit dárky, ba né to, dělá Ježíšek. Také vám v tom všem utíká kouzlo Vánoc? Vraťte vaším Vánocům tu nezapomenutelnou atmosféru a nechte starosti o občerstvení, kapra, cukroví, delikatesy na profících. Připravili jsme pro vás článek s tipy na koho se obrátit. 
Článek

#tourgastro 3 - oběd na lodi, veggie burger a restaurace v obchoďáku

#tourgastro je celoroční seriál, který vás provede po pražských gastro podnicích. Ve třetím díle se podíváme do Botelu Albatros, restaurace The PUB Praha 11 a do Kolkovny DOCK.
Článek