Co se děje
Článek

Hudební večery aneb kam za živou hudbou

Máte rádi hudbu? A chcete zažít tu atmosféru naživo? Máme pro vás skvělý tip na hudební večery. Užijte si příjemný večer s živou hudbou napříč podniky.

V nově otevřené pizzerii Omnibus se mohou návštěvníci těšit na italské speciality v útulném a přátelském prostředí. Pizzerie, otevřená od pondělí do pátku od 11 do 22 hodin, každý pátek ožívá živou hudbou, která přidává večerům zvláštní atmosféru. Prostor je pohodlně zařízený, což zajišťuje, že posezení v Ombibus bude vždy příjemným zážitkem. 

K jídlu hudba patří, i proto probíhá každý měsíc zahájení festivalu italských chutí v Liandra Pasta Ristorante s živou hudbou. Tak dobrou chuť a skvělý poslech.

Každý pátek můžete za živou muzikou vyrazit na Šeberov. Restaurace Šeberák pořádá každý pátek klavírní večer, u kterého si můžete dát třeba večeři nebo jen skleničku vína, která se k jazzu, popu či coverům písniček hodí skvěle. 

Papas bar pořádá pravidelně své hudební akce. Jednou je to flamenco, jindy třeba Varhan jam session. 

Pivovar Bohemia Goose ve Vodičkové ulici by se dal skoro nazvat hudebním pivovarem, protože nabízí širokou škálu živých vystoupení. V úterý a ve středu se rozezní harmonika, čtvrtek patří cimbál triu a v pátek a v sobotu se můžete zaposlouchat do cimbálu, houslí a k tomu vám zazpívá zpěvačka. Tu v sobotu doplní i tanečnice. Takže potěcha nejen pro uši ale i oči. K tomu pivo a je to.

Bricks Prague vás srdečně zve na nezapomenutelné hudební večery plné živé hudby a lahodného jídla. Každou sobotu od 18:30 hodin si můžete užívat jedinečný zážitek "živé" saxofonové hudby. Očekávejte nádhernou atmosféru plnou POP, NU POP a SMOOTH JAZZ rytmů. Při pochutnávání na vynikajících pokrmech italské kuchyně a degustaci nápojů připravených s láskou, jako jsou lahodné koktejly, vynikající šampaňské a světová vína, se ponořte do kouzelné atmosféry přímo v srdci Prahy s nezapomenutelným výhledem na Karlův most.

 

Každý čtvrtek se živá hudba rozezní také ve staroměstském podniku CP1 Cafe & Wine Bar. Slyšet naživo můžete třeba Davideho Messanyho či jiné umělce. Přijďte si pravidelně užít báječný večer plný hudby a zážitků. Navíc výborná vína, čepované pivo Bernard, lahodné speciality na grilu a spoustu dalších dobrot. 

Kdo si potrpí spíše na jazzovou hudbu, bude nadšený programem v Jazz Clubu U staré paní. Můžete se zaposlouchat do piana Jiřího Polydora nebo do krásných hlasů Mirky Novak a Kristiny Barty. Na své si ovšem přijdou i taneční nadšenci. S podtitulem "Stará paní swinguje" se zde konají pravidelné swingové tančírny s tanečním studiem Zig-Zag. Vstup na ně (a i na některé další akce) je navíc zdarma.

Jsou vám blízké španělské rytmy ideálně v kombinaci s prosluněnými tapas delikatesami? Nenechte si ujít pátky v tapas baru La Boca, protože zde kromě skvělého jídla najdete i Raulíta s jeho španělskou kytarou.  A to je úplně jiný prožitek.

Každý čtvrtek můžete za písničkou i do vršovického Parku R. Tento podnik se zaměřuje na poskytování autentických gastronomických služeb a nabízí romantickou a uvolněnou atmosféru pro hosty, kteří si chtějí užít každý okamžik svého života. Restaurace se navíc zaměřuje na ochranu životního prostředí a nabízí také speciální akce pro různé příležitosti. A ke všemu pořádá živé koncerty. Střídají se zde různí umělci a začíná se vždy v 19:00 hodin. A vždy samozřejmě živě.

Živou hudbou je také nabitá Restaurace U Vodárny na Praza 3. Kromě skvělých českých jídel se vyznačuje také hudebním klubem, kde si přijdou na své hlavně milovníci country, folku a rocknrollu. Koncerty se zde konají skoro denně a kapely se sem pravidelně vracejí. 

Restauraci Admira je místem plným hudby a chutí. Každý týden zde vystupují různé hudební skupiny, od country kapel až po dechové orchestry, které dodávají každému večeru jedinečnou atmosféru. Každý týden se můžete těšit na živé vystoupení různých kapel a sólových umělců, kteří se postarají o skvělou atmosféru.


 

Víte, co mají společného podniky Yokohama Lounge, La Fuente, Radost FX, Buddha Bar RestaurantPubNaPlech? Nebudeme vás napínat. Pravidelně (i nepravidelně) tam hrají DJové. Takže podmínku hudebního večera za nás splňují. O všech těchto akcích pravidelně informuje v naší týdenní rubrice Kam v Praze


Proběhlé akce:

Živou hudbu si ve spojeni s italskou kuchyní můžete vychutnat i v Ristorante Fabiano. Mrkněte na jejich skvělou nabídku. 

Co byste řekli na večer s muzikou a KAPELOU 5K v BeerCheckpoint LETŇANY? Energičtí hudebníci zde zahrají 24.11. v pátek od 19:30! První koncert přinesl úspěch a tak se domluvili na pravidelné spolupráci a muzice pro Beercheckpointí hosty. Saxofon doplněný o kytary, basu a kachon, vše spojeno nadšeným zpěvákem. Muzika, pivo a jídla v jednom balení v BeerCheckpoint LETŇANY!

Za tou pravou Itálií nemusíte cestovat nikam daleko. Přijďte si užít v týdnu od 7. do 13. srpna 2023 ústřice, prosecco i skvělou živou italskou hudbu do Dolních Počernic do Pizza a Pasta Restaurantu Al Mulino. Lahve už se chladí a Roberto Caporali už se na vás těší.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také