Co se děje
Článek

Hudební večery aneb kam za živou hudbou

Máte rádi hudbu? A chcete zažít tu atmosféru naživo? Máme pro vás skvělý tip na hudební večery. Užijte si příjemný večer s živou hudbou napříč podniky.

Každý pátek můžete za živou muzikou vyrazit i na Šeberov. Restaurace Šeberák pořádá každý pátek klavírní večer, u kterého si můžete dát třeba večeři nebo jen skleničku vína, která se k jazzu, popu či coverům písniček hodí skvěle. 

Co byste řekli na večer s muzikou a KAPELOU 5K v BeerCheckpoint LETŇANY? Energičtí hudebníci zde zahrají 24.11. v pátek od 19:30! První koncert přinesl úspěch a tak se domluvili na pravidelné spolupráci a muzice pro Beercheckpointí hosty. Saxofon doplněný o kytary, basu a kachon, vše spojeno nadšeným zpěvákem. Muzika, pivo a jídla v jednom balení v BeerCheckpoint LETŇANY!

Papas bar pořádá pravidelně své hudební akce. Jednou je to flamenco, jindy třeba Varhan jam session. A na co se můžete těšit?

  • 3.11. proběhne od 19:00 dvojkoncert, kde zahraje jako předkapela ryze ženské uspkupení Stillknox. Následně to rozbalí Los Cules (neboli česky zadky/zadnice). Pokud máte rádi fúzi rocku a latino music, máte se na co těšit. Vstupné je 220Kč.
  • 10.11. si můžete přijít užít klasickou Flamenco party. Startuje se v 19:00.
  • 16.11. začne živá hudba od 19:30, tentokrát v podání kapely Crewpěj, vstupné 200Kč

Pohupovat se na vlnách Vltava i jazzu najednou. My víme kde. Přijďte si poslechnout prvotřídní české jazzmeny na jedinečném plovoucím jazzovém pódiu, obdivujte noční osvětlenou Prahu z neobvyklé perspektivy a vychutnejte si romantickou večeři na hladině. Boat Albatros II se už na vás těší. Vyplouvá se denně ve 20:30.

Pivovar Bohemia Goose ve Vodičkové ulici by se dal skoro nazvat hudebním pivovarem, protože nabízí širokou škálu živých vystoupení. V úterý a ve středu se rozezní harmonika, čtvrtek patří cimbál triu a v pátek a v sobotu se můžete zaposlouchat do cimbálu, houslí a k tomu vám zazpívá zpěvačka. Tu v sobotu doplní i tanečnice. Takže potěcha nejen pro uši ale i oči. K tomu pivo a je to.

Bricks Prague vás srdečně zve na nezapomenutelné hudební večery plné živé hudby a lahodného jídla. Každou sobotu od 18:30 hodin si můžete užívat jedinečný zážitek "živé" saxofonové hudby. Očekávejte nádhernou atmosféru plnou POP, NU POP a SMOOTH JAZZ rytmů. Při pochutnávání na vynikajících pokrmech italské kuchyně a degustaci nápojů připravených s láskou, jako jsou lahodné koktejly, vynikající šampaňské a světová vína, se ponořte do kouzelné atmosféry přímo v srdci Prahy s nezapomenutelným výhledem na Karlův most.

 

Každý čtvrtek se živá hudba rozezní také ve staroměstském podniku CP1 Cafe & Wine Bar. Slyšet naživo můžete třeba Davideho Messanyho či jiné umělce. Přijďte si pravidelně užít báječný večer plný hudby a zážitků. Navíc výborná vína, čepované pivo Bernard, lahodné speciality na grilu a spoustu dalších dobrot. 

Kdo si potrpí spíše na jazzovou hudbu, bude nadšený programem v Jazz Clubu U staré paní. Můžete se zaposlouchat do piana Jiřího Polydora nebo do krásných hlasů Mirky Novak a Kristiny Barty. Na své si ovšem přijdou i taneční nadšenci. S podtitulem "Stará paní swinguje" se zde konají pravidelné swingové tančírny s tanečním studiem Zig-Zag. Vstup na ně (a i na některé další akce) je navíc zdarma.

Jsou vám blízké španělské rytmy ideálně v kombinaci s prosluněnými tapas delikatesami? Nenechte si ujít pátky v tapas baru La Boca, protože zde kromě skvělého jídla najdete i Raulíta s jeho španělskou kytarou.  A to je úplně jiný prožitek.

Každý čtvrtek můžete za písničkou i do vršovického Parku R. Tento podnik se zaměřuje na poskytování autentických gastronomických služeb a nabízí romantickou a uvolněnou atmosféru pro hosty, kteří si chtějí užít každý okamžik svého života. Restaurace se navíc zaměřuje na ochranu životního prostředí a nabízí také speciální akce pro různé příležitosti. A ke všemu pořádá živé koncerty. Střídají se zde různí umělci a začíná se vždy v 19:00 hodin. A vždy samozřejmě živě.

Živou hudbou je také nabitá Restaurace U Vodárny na Praza 3. Kromě skvělých českých jídel se vyznačuje také hudebním klubem, kde si přijdou na své hlavně milovníci country, folku a rocknrollu. Koncerty se zde konají skoro denně a kapely se sem pravidelně vracejí. 

Víte, co mají společného podniky Yokohama Lounge, La Fuente, Radost FXPubNaPlech? Nebudeme vás napínat. Pravidelně (i nepravidelně) tam hrají DJové. Takže podmínku hudebního večera za nás splňují. O všech těchto akcích pravidelně informuje v naší týdenní rubrice Kam v Praze


Proběhlé akce:

Za tou pravou Itálií nemusíte cestovat nikam daleko. Přijďte si užít v týdnu od 7. do 13. srpna 2023 ústřice, prosecco i skvělou živou italskou hudbu do Dolních Počernic do Pizza a Pasta Restaurantu Al Mulino. Lahve už se chladí a Roberto Caporali už se na vás těší.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také