Co se děje
Článek

Vítejte v academy HUB

Academy HUB se pyšní nejen příjemnou atmosférou, ale také neotřelým designem. Každý koutek byl pečlivě navržen s ohledem na pohodlí návštěvníků. Inspirativní prosklené prostory laděné do podoby kavárny umožní strávit celý den soustředěnou prací.

V academy HUB můžete pořádat meetingy, prezentace, porady, workshopy, strategické sprinty, firemní oslavy nebo degustace. Velmi oblíbené jsou prostory academy HUB u novinářů, kteří si sem zvykli chodit na tiskové konference pořádané nejrůznějšími agenturami.

Vybrat si můžete ze dvou velikostí místností. Velká místnost má kapacitu 20–30 osob, ale v sestavě „divadlo“ pojme až 50 osob. V místnosti je k dispozici dataprojektor, promítá se na zeď, dále audiovizuální technika, notebook, flipchart, klimatizace, gauč a bar s kávovarem, lednicí, vinotékou, myčkou a dalším vybavením.

Malá místnost nabízí zázemí pro komornější akce pro přibližně 15 osob. V malé místnosti najdete televizi a notebook, flipchart, gauč, kuchyňku s myčkou, lednicí, kávovarem.

Klientům k pronájmu nabízí kompletní servis. Rádi zajistí catering, pro hladký průběh akce je k dispozici asistentka, každý specifický požadavek klientů je pro academy HUB výzvou posunout své možnosti zase o kus dál.

A co o celém konceptu říká ředitel společnosti Jan Havránek?

„Koncept academy HUB jsme nepojali jako obvyklý prostor pro pořádání školení a seminářů, ale jako místo pro příjemné setkávání a trávení času. Inspiraci jsme hledali v kavárnách a HUBech po celém světě,“ říká Jan Havránek, ředitel společnosti AQE advisors a majitel academy HUB.

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také