Co se děje
Článek

Počernický sklípek –⁠ když je láska k vínu vidět

Když se věci dělají s láskou, poznáte to. A v Počernickém sklípku na vás dýchne nejen láska dvou Moraváků, kteří zakotvili v Praze, ale i jejich láska k dobrým surovinám a samozřejmě k vínu.

Původně chtěli v Dolních Počernicích postavit "jen" rodinný dům, ale pak se k tomu přidala chuť obnovit zapomenutou tradici vinařství nad Počernickým rybníkem. Takže začali pěstovat víno, postavili netradiční degustační sklípek a ještě čtyři útulné pokojíky určené pro ubytování návštěvníků sklípku. Což chápeme, protože komu by se po degustaci chtělo domů. A až uvidíte tu krásu, nebude se vám domů chtít vůbec.

Zní to jednoduše, skoro jako pohádka, ale věřte, že překážek potkali sympatičtí majitelé až až. Ale oni i jejich Počernický sklípek jsou důkazem, že když něčemu věříte a toužíte po tom, dosáhnete svého.

A věřte, že budete ze sklípku nadšení. Je naprosto jedinečný a originální a prozatím slouží k soukromým a firemním akcím na objednávku pro maximálně 20 osob. Takže pokud plánujete rodinnou oslavu, rozlučku se svobodou nebo třeba firemní mítink, určitě se ozvěte. Majitelé celou akci přizpůsobí vašim požadavkům a zároveň vám připraví nezapomenutelnou degustaci plnou snoubení chuti vína a jídla. V létě si navíc můžete akci rozšířit i na terasu s ohništěm Ofyr a s výhledem na největší pražský rybník

 

 

 

 

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také