Co se děje
Článek

Vánoční tip: dárkový voucher do oblíbené restaurace či podniku

Říká se, že nejlepší dárek je zážitek. A co si budeme povídat, dnešní doba nahrává hromadění věcí, které už kolikrát ani nemáme, kam dávat. A kdo má pořád ty hmotné dárky pro rodinu nebo přátele vymýšlet. My jsme to vymysleli za vás! Přinášíme tipy na restaurace a podniky, do kterých můžete svým blízkým koupit voucher neboli poukaz, řečeno hezky česky. Uděláte radost, obdarovaný si užije úžasné jídlo nebo zážitek a ještě to bude skvělá příležitost pro utužování vztahů. A ke všemu to zvládnete i na poslední chvíli. Jsou totiž online.

Zajímá mě: Praha 1, Praha 4Praha 5Praha 7, Praha 8, Praha 9Praha 10, Praha-západ, Cheb, Jince

Praha 1

La Boca, Truhlářská 10, Praha 1

Dárkový voucher do restaurace v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč nebo 2000 Kč můžete zakoupit třeba do tohoto krásného tapas baru v centru Prahy. Jednoduše v jejich e-shopu.

Restaurace Obecní dům, Pivnice Obecní dům, náměstí Republiky 1090/5, Praha 1

Darujte voucher na jídlo a skvělý zážitek v Obecním domě. Voucher lze uplatnit ve všech provozech, tj. v Restauraci Obecní dům, Kavárně Obecní dům, Pivnici Obecní dům a v Americkém baru Tretter’s. Pokud budete chtít zakoupit jinou hodnotu voucheru, pošlete jim e-mail nebo zavolejte na tel: 771 275 737, rádi vám vyhoví.

BRICK'S RESTAURANT, Cihelná 102/2, Praha 1

Kupte svým drahým poukaz někam, kam by sami třeba nezavítali. BRICK'S je ideální volbou. Hodnotu voucheru si vyberete sami a obdarovaný bude nadšený. No anebo darujte Silvestrovské menu - HAPPY NEW YEAR MENU. Všechny vouchery zkoupíte zde.

Whiskeria, Jindřišská 33, Praha 1

Kvalitním alkoholem, mezi které patří i whisky z Whiskerie, nešlápnete u stromečku vedle. Anebo co takhle whisky degustace? Objednáte a nemusíte nikam chodit, protože poukaz vám doručí e-mailem.

Terasa U Prince, Staroměstské náměstí 29, Praha 1

Nejlepší gastrozážitek je ten s výhledem a to Terasa U Prince splňuje do posledního detailu. Hodnotu voucheru navíc můžete stanovit přesně ve výši, v jaké chcete.

Deer Restaurant, Michalská 19, Praha 1

Udělejte radost sobě, nebo svým blízkým, jedinečným gastronomickým zážitkem. Poukaz můžete nakoupit a zaplatit kartou online a okamžitě ho dostanete do e-mailu. Platnost poukazu je jeden rok od okamžiku nákupu. Vybírat můžete mezi poukazem na konzumaci nebo na Degustační menu.

Praha 4

FIT&TASTY, Na Úlehli 1274/3, Praha 4

Darujte zdraví! Jak? Jednoduše. Díky Fit&Tasty můžete svým blízkým darovat poukázku na libovolný program z nabídky zdravých krabiček. Objednávat můžete jednoduše zde.

Praha 5

Bejzment, Na Bělidle 309/31, Praha 5

Kdo by nechtěl dostat k Vánocům pořádný burger. Respektive tedy voucher na burger. On se burger totiž špatně balí pod stromeček.

Praha 7

Teplá Kačka, Šternberkova 19, Praha 7

Hned dva typy voucherů můžete pořídit svým blízkým v bistru Teplá Kačka v Holešovicích. Buď můžete zakoupit konzumační voucher v hodnotě  500, 1000, 1500, 2000 Kč nebo gurmánsko-naučný dárek v podobě voucheru na kurz vaření. Vybrat si můžete z Dim sum knedlíčkové kurzu, Tokyo party - street food, Soul kitchen brunch, Ramen a gyoza nebo China Town Express. Během kurzu se obdarovaný naučí několik jídel, které pak společně se sklenkou něčeho dobrého sní a odnese si samozřejmě i recepty.

Praha 8

Aubergine perská restaurace, Sokolovská 416/124, Praha 8

Což takhle darovat něco exotického. Tyto krásné dárkové poukazy určitě udělají radost! Můžete si je vyzvednout na baru, zašlou vám je poštou, nebo si je můžete nechat doručit i s jídlem přes jejich rozvoz.

Mr. Brut, Sokolovská 73/63, Praha 8

Dárkový poukaz od MR.BRUT! je ideálním dárkem pro všechny, kteří si své vlastní oblíbené pití rádi vyberou sami. Poukaz lze použít i na degustaci dle vlastní chuti.

Praha 9

Pivovar Kilián, Nad Kolčavkou 907/8, Praha

Voucherem do pivovaru nepohrdne žádný pivní milovník či milovnice. Můžete koupit přimo v restauraci nebo na webu.

Počernický pivovar, Národních hrdinů 3, Praha 9

Na den sládkem? Metr piva? Nebo prostě "jen" dárkový voucher. Vše potěší. Expres dárek na poslední chvíli. Pokud se vám nechce dávat "poukaz na pivo", doporučujeme lístky do našeho interaktivního divadla. 30.3.2023 se hraje Vražda v Počernickém Pivovaru a 20. dubna Rozparovač v Pivovaru. Divadlo kupujte zde.

Praha 10

Wine Institute, Kodaňská 34, Praha 10

Hledáte voucher na degustaci nebo kurz, např. Vinařský kurz začátečník s Degustací tuzemských vín nebo Degustaci ginu pro dva? Pak jste tady správně. Více zde

Praha-západ

Olivův pivovar, Za Radnicí 739, Dolní Břežany

Fantazii se v případě dárkových poukazl do Olivova pivovaru meze nekladou. Vybrat si můžete jakékoliv služby, které pivovar nabízí. Personál je vytvoříme podle vašeho přání v libovolné skladbě i výši. Dárkové poukazy lze objednávat telefonicky +420 241 440 369 od 10:00 - 15:00 nebo e-mailem.

Cheb

 Fun Aréna Cheb, Potočiště 3, 350 02 Odrava

Po vánočním hodování každý ocení trochu pohybu. Darujte pohyb a zábavu prostřednictvím poukázky do Fun Arény. Dárkový poukaz můžete využít na veškeré služby FUN areny Cheb, jako jsou třeba motokáry, jumparéna nebo virtuální realita.

Jince

Pivovar Malý Janek z Jince, Eškova 33, Jince

Tak trochu jiné vouchery, chtělo by se říct. Ale originalitu jim upřít nelze. Což takhle darovat "stáž v pivovar" nebo pivovarskou exkurzi? Nabídku najdete zde.


 

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také