Co se děje
Článek

Nejlepší místa pro firemní akce a teambuilding

Kde uspořádat firemní akci, teambuilding, konferenci nebo setkání se zákazníky? Tipy na zajímavá místa. Nechte si zaslat nabídku. Oslovte všechna vhodná místa najednou

 

ZADAT POPTÁVKU ZDARMA - zašleme ji na vhodná místa pro teambulding, konferenci nebo firemní akci za vás

Autentičnost a špička v oboru –⁠ Park R.

Tento podnik je ideální pro uspořádání firemní akce či teambuildingu s jedinečnou atmosférou. Proč? Restaurace nabízí nejen prvotřídní kulinářské zážitky, ale také uvolněnou a romantickou atmosférou. Kapacita restaurace činí 85 míst a pořádají se zde firemní setkání, obchodní večeře a degustace vín s degustačním menu. Zajímají se také o společnou budoucnost: využívají všechny výrobky v maximální míře, třídí odpad a chrání životní prostředí. Tento podnik se snaží být nejen nejlepší v oboru, ale také stát oblíbenou autentickou restaurací v Praze, což dokazuje přátelská ale zároveň profesionální obsluha.

Park R.

https://park-r.cz/

 

Kde se setkává komfort a servis –⁠ Dvůr Hoffmeister

Stodola, zahrada, terasa, odhlučnený sál, kde večírek nemusí nikdy skončit, koně, ubytování, skvělá kuchyně a nezapomenutelné zážitky. To je Dvůr Hoffmeister. Ideální místo pro pořádání akcí. Ať už se jedná o školení, firemní event nebo jinou společenskou událost. Nachází se v blízkosti Letiště Václava Havla a zhruba 15 kilometrů od centra Prahy, což umožňuje skvělou dostupnost. Navíc nabízí klimatizovanou konferenční místnost, která se umí přizpůsobit až pro 60 osob. Nemusíte starat ani o parkování, mají dostatek parkovacích míst přímo v areálu.

Dvůr Hoffmeister

https://www.dvur-hoffmeister.cz/

 

Spojte chuťové buňky s folklórem –⁠ nezapomenutelný teambuilding ve Folklore Garden na Praze 5

Hledáte stylové místo pro Váš event? Folklore Garden nabízí pronájem krásných a inspirativních prostor pro vaše workshopy, setkání, prezentace, firemní večírky, semináře, oslavy či svatby nedaleko centra Prahy. Pro konání vašich akcí je připraveno příjemné zázemí v členitém prostoru, který se nachází u folklorní zahrady, která obklopuje Hlubočepský zámeček. K dispozici Vám bude jejich kreativní a energický tým, který připraví vše od výzdoby až po servis lahodného občerstvení. Díky rozmanitosti jejich prostor a služeb jsou schopni připravit malé, střední i velké akce, zařídit hudební produkci a jiné doprovodné aktivity. Svěřte se do jejich rukou, protože oni ví, jak zrealizovat vaše představy!

Folklore Garden

https://www.folkloregarden.cz/

 

Skvělé místo na akce kousíček od Prahy

Hledáte skvělé místo pro vaši akci? Už nehledejte. V Hostivickém statku najdete vše. Skvělé jídlo, báječnou zahrádku, výhled na náměstí s kašnou, vlastní parkoviště pro 25 aut i dětské hřiště. 

Hostivický statek

https://www.hostivickystatek.cz/

 

Sportem k nejlepšímu teambuildingu

Ve Strašnicích najdete unikátní prostory pro pořádání meetingů, workshopů a školení, kompletní občerstvení a catering, ať už v prostorách restaurace nebo v rámci parku Gutovka. Zde jsou schopni zajistit pronájem sportovišť a poskytnout technický a personální support pro firemní klienty a eventové agentury. Navíc nabízejí adrenalinovou zábavu, která podpoří týmového ducha, pro malé i větší skupiny.  K dispozici jsou multifunkční prostory a restaurace GUTOVKA, lezecká stěna, lanové centrum, beachvoleyball, multifunkční hřiště, fotbalové hřiště, minigolf, krytá In-line plocha, skatepark a běžecký ovál s doskočištěm.

Restaurace Gutovka

https://restauracegutovka.cz/

 

Víno, teambuilding a zpěv 

Uspořádejte nezapomenutelný teambuilding v unikátním prostředí Počernického sklípku. Tento skvostný objekt byl vybudován s láskou k dobrým surovinám a samozřejmě k vínu, což z něj činí ideální místo pro relaxaci, degustaci a týmovou spolupráci. Přijďte si užít atmosféru sklípku, který nabízí nejen degustaci, ale také čtyři útulné pokojíky pro ubytování. Pro maximálně 20 osob jsou zde připraveny soukromé a firemní akce na objednávku, které se mohou přizpůsobit Vašim požadavkům. Sympatičtí majitelé vám zaručí nezapomenutelnou degustaci plnou snoubení chuti vína a jídla, a to v kombinaci s nevšední atmosférou tohoto skvostného místa. Navíc Vás čeká i terasa s ohništěm Ofyr a výhledem na největší pražský rybník.

Počernický sklípek

https://pocernickysklipek.cz/

 

Akce a únikové hry v plném proudu aneb vše, co váš tým potřebuje je Endorfin

Endorfin nabízí multifunkční prostor pro firemní a společenské akce. K dispozici je designový sál pro 130 lidí, bar a 5 únikových her, ideální pro konference, školení, teambuilding, vánoční večírky, oslavy, svatby, natáčení a focení. V Endorfinu zažijete pocit štěstí, protože zde najdete všechno, co potřebujete:

  • soukromý podnik
  • programy, které jinde nenajdete
  • výborný catering
  • bar s bohatým výběrem

Vybavení je moderní a zahrnuje reprezentativní prostory a 5 únikových her. Nabízejí také unikátní doprovodné programy, jako jsou zábavné týmové hry. Pro ty, kteří chtějí relaxovat, je tu bar s příjemnou atmosférou. 

Endorfin

https://endorfin.cz/

Zážitkový teambuilding v srdci přírody: Horní Bezděkov nabízí nezapomenutelné zážitky pro vaše firemní akce!

Proč uspořádat teambulding v Areálu Botanica? Tento komplex nabízí pohodlné luxusní ubytování v pěti apartmánech v rodinné vile Botanika, hotelu Botanika s 13 pokoji a hotelu Golf s 18 pokoji. Všichni účastníci akce budou mít přístup k nádherné zahradě, 12jamkovému golfovému hřišti a venkovnímu bazénu. Areál je také proslulý svou skvělou místní kuchyní.

Kapacita areálu je více než dostatečná pro uspořádání různých akcí, od menších až po větší. Restaurace Vila Botanika má kapacitu 44 míst s dalšími 32 místy na letní terase. Rustikální restaurace v hotelu Botanika nabízí 90 míst s dalšími 10 místy v salónku. Venkovní terasy hotelu Botanika poskytují dalších 70 míst. Kromě toho je zde také multifunkční hala s kapacitou 300 míst a pergola s kapacitou 80 míst. Vzhledem k takovému bohatému výběru a kapacitě místností je Areál Botanika perfektním místem pro uspořádání jakékoli firemní akce.

Areál Botanica

https://www.arealbotanika.cz/

Setkání s moderní i historickou Prahou - konference v luxusním hotelu na Náměstí Republiky v Praze

Bývalé sídlo Československé obchodní komory přeměněné na moderní pětihvězdičkový Hotel. Velkolepý prostor Ballroom Franz Josef s balkónem a nádhernými vitrážovými okny s kapacitou 150 lidí je ideální pro konference. Pro neformální setkáni je tu moderní MODERNÍ Majesty Lounge a ADELE Restaurant & Bar s celoročně vyhřívanou terasou s nádherným výhledem do náměstí Republiky.

Luxusni konference v Praze na Namesti Republiky

Hotel Kings Court 

www.hotelkingscourt.cz

JAK MÁ VYPADAT SPRÁVNÝ TEAMBUILDING A ČEHO SE NAOPAK VYVAROVAT?

Jedinečný adrenalinový zážitek, který posílí týmového ducha!

Hurricane Factory v Praze je jedinečné indoor skydivingové centrum, které nabízí bezpečný a adrenalinový zážitek pro všechny úrovně zkušeností. Pro firemní akce a teambuildingy je to skvělá volba, protože nabízí jedinečnou aktivitu, kterou si mohou vyzkoušet všichni účastníci, bez ohledu na jejich věk nebo fyzickou kondici. Disponuje moderním vybavením, kvalifikovanými instruktory a přátelskou atmosférou, což všechno přispívá k pozitivnímu zážitku a prohloubení týmového ducha. Navíc, indoor skydiving je bezpečnější a přístupnější alternativou klasickému skydivingu, takže to může být skvělá příležitost pro ty, kteří by se na klasický skydiving neodvážili.

Hurricane Factory

https://hurricanefactory.com/

 

Sportovní zážitek s moderním vybavením a profesionálním personálem

Sportcentrum Řepy je moderní a dobře vybavené sportovní zařízení, které nabízí široké spektrum sportovních aktivit, jako jsou tenis, squash, fitness, sauna a mnoho dalšího. Pro firemní akci nebo teambuilding bychom Sportcentrum Řepy doporučili z několika důvodů. Za prvé, nabízí mnoho různých sportovních aktivit, což znamená, že si každý z účastníků může vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje. Za druhé, sportovní aktivity jsou vynikajícím způsobem, jak zlepšit týmovou spolupráci, komunikaci a rozvíjet zdravou soutěživost. Kromě toho má Sportcentrum Řepy moderní vybavení, profesionální personál a příjemné prostředí, což všechno přispívá k příjemnému zážitku a pozitivní atmosféře. Další výhodou Sportcentra Řepy je jeho dostupnost, nachází se v klidné lokalitě v blízkosti centra Prahy a je snadno dostupné autem nebo městskou dopravou. Prostě win win.

Sportovní Centrum Řepy

https://sc-repy.cz/

Spousta sportovních aktivit pod jednou střechou 

Kdo by nemiloval bowling, kulečník, šipky a podobné aktivity. A spojit zábavu s firemním večírkem nebo teambuildingem je ideální. Dobrá nálada zaručena. A záleží jen na vás, jestli preferuje Prahu 1 nebo Prahu 6. Bowling Celnice je nejnovější bowlingové centrum v Praze, nabízí 8 profesionálních drah AMF, dětské mantinely. Navíc zde najdete 11 billiardových stolů, fotbálek a Wi-fi. V Bowling & Billiard Dejvice si zahrajete na 6 profesionálních drahách a 3 kulečnících. K tomu jeden fotbálek, šipky, Wi-fi, parkování před podnikem. Oba podniky jsou vhodne pro firemní akce a večírky do 150os.

Bowling Celnice a Bowling & Billiard Dejvice

https://www.bowling.cz/

Letná vás zve na bowling

Moderní bowlingové centrum Radava na Praze 7 je ideální místo pro váš další teambuilding. Nabízí 12 profesionálních bowlingových drah, pivní zahrádku a asijskou restauraci s cateringem na míru. Skvělá volba pro firemní večírky, dětské oslavy, třídní srazy, srazy sportovních kolektivů a rozlučky se svobodou. Těšíme se na vaši návštěvu!

Bowling Radava

http://www.radava.cz

Kapacita až 1000 osob v Praze pro všechny akce + možnost využít přilehlý park

Nádherné prostory a přilehlý park nabízí mnoho možností aktivního vyžití. Beach kurty, beach fotbal, disk golf, 4 bowlingové dráhy či půjčovna in-line bruslí. Vynikající kuchyně, profesionální servis a pivo uvařené přímo tady.

firemni akce Usedlost Ladronka

Usedlost Ladronka

www.ladronka.com

 

Kolínský unikát ve sportovním vyžití

Nový moderní bowling, jediný takový v Kolíně s kapacitou až 200 osob. Velmi reprezentativní podnik pro akce s klienty i jako teambulding. Nabízí:

  • 6 bowlingových drah AMF
  • 6 kulečníkových stolů, pool, karambol
  • šipky, fotbálek, box, jukebox

Bowling Kolín

https://www.bowling.cz/

 

Originální aktivity v Praze - škola čepování piva, prohlídka pivovaru se sládkem

Areál Panský Dvůr se třemi restauracemi nabízí prostory pro konference, oslavy, firemní Family Days nebo firemní teambuilding s rautem nebo občerstvením. Pro větší akce v přírodě se dá pronajmout Zámecký park pro uzavřenou společnost. Interaktivní divadlo, úniková hra nebo pivní kasino.

originalni teambuilding ochutnavka piva

Panský Dvůr Dolní Počernice 

www.pddp.cz

Moderní prostory až pro 300 osob s industriálním designem a technologiemi budoucnosti, to vše v Karlíně

Co takhle využít pro vaši akci moderní eventové prostory s nádechem industriálního stylu v samém srdci Karlína? S kapacitou až 300 osob, třemi propojitelnými sály, vlastním vstupem z přízemí a moderní audiovizuální technikou budou vaše akce v prostorách Spojky nezapomenutelné. Sál č. 3 nabízí navíc výstup do komunitní zahrádky. A s nabídkou doplňkových služeb jako catering, moderátor, hostesky, fotokoutek, virtuální realita, DJ a týmové hry Push & Play nebo Mad Head Show společně vytvoříte program na míru vašim požadavkům.

Spojka Events

https://spojujeme.cz/spojka-events/

 

Teambuilding na zámku

Castle Residence v Kobylisích není jen restaurace a hotel, ale můžete si zde zahrát bowling, adventuragolf, navštívit krytý bazén se slanou vodou, saunu, nebo si užít uvolňující masáž. A navíc mají krásnou zahradu. 

Castle Residence

https://www.castle-restaurant.cz/

 

Moderní a originální teambuilding na firemní akce. Offline a online teambuilding nebo Show must go on

Tato agentura se specializuje na realizaci originálních teambuildingových programů pro firmy po celé České republice i v zahraničí. Hlavní předností jejich přístupu jsou originální teambuildingové a doprovodné programy, které nemají obdoby na českém trhu. Profesionální tým, v čele se zkušeným moderátorem a profi DJ, zajistí během firemní akce neopakovatelný zážitek v češtině i angličtině.

Show must go on

https://showmustgoon.cz/

 

Na vlně skvělých akcí

Loď Imago Mundi je skvělou volbou pro uspořádání menšího teambuildingu či setkání s kolegy či obchodními partnery díky své kapacitě a možnosti přizpůsobení prostoru na míru. K dispozici je minibar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji a možnost vlastního občerstvení s využitím grilu. Jedná se o unikátní bar na lodi v centru Prahy s kompletním barovým vybavením, projekční technikou a WiFi připojením. Loď nabízí klidný a kreativní prostor pro různé typy akcí, včetně soukromého pronájmu, natáčení, tiskových konferencí, firemních plaveb a teambuildingů.

Imago Mundi

https://www.imagomundi.cz/

 

Snad protože jsi ze zámku, udělej akci na zámku

Restaurace Chateau Ctěnice je skvělou volbou pro uspořádání firemní akce nebo teambuildingu, díky špičkové české a mezinárodní kuchyni v moderním pojetí, vynikajícímu výběru vín a jedinečnému výhledu z hotelové terasy na zámecké nádvoří. Restaurace klade důraz na využití vždy čerstvých surovin od lokálních dodavatelů a nabízí příjemné prostředí v moderním stylu s kapacitou 40 míst k sezení, což ji perfektně hodí pro komornější akce. Menu připravil šéfkuchař Denis Wágner, který kombinuje současné kulinářské techniky s tradičním kuchařským uměním.

Restaurace Chateau Ctěnice

https://www.pytlounzameckyhotelctenice.cz/cs/restaurace/

 

Přes tenhle skvělý tip nejede vlak

Event-zážitkový vlak je jedinečný koncept pro uspořádání společenských akcí, který se specializuje na organizaci osobních vlaků s doprovodným programem na klíč. Firma nabízí individuální plánování trasy, výběr jízdního řádu a případné zastávky dle přání zákazníka. Vlaky je možné objednat pro firemní akce, soukromé oslavy nebo svatby. Event-zážitkový vlak se postará o kompletní organizaci a program celé akce, takže si mohou hosté užít nezapomenutelný zážitek na kolejích.

Event-zážitkový vlak

https://www.event-zazitkovyvlak.cz/

 

Akcí na lodích není nikdy dost

Loď Albatros II. je ideální pro oslavy a akce jako jsou narozeniny, svatby a večírky. Nabízí jedinečný zážitek plavby po Vltavě a pohled na panoramata Prahy z vodní hladiny včetně Karlova mostu, Národního divadla, Vyšehradu a Kampy. Výletní loď Albatros II. vyplouvá z nástupiště 18 na Dvořákově nábřeží a je ideální pro strávení času s rodinou, přáteli, partnery a také kolegy.

Boat Albatros

https://www.boatalbatros.com/

 

Teambuilding na lodi v Praze

Vítejte na palubě. Skvělý servis a bohaté zkušenosti s pořádáním hromadných akcí. Přidejte výhled na Pražský Hrad, nocleh v kajutách a získáte netradiční zážitek o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Kapacita restaurace 120 osob.

Firemní akce na lodi v Praze - Botel Albatros

Botel Albatros

www.botelalbatros.cz

Nechte si zaslat nabídku od vhodných míst pro firemní akce ZADAT POPTÁVKU ZDARMA

Chybí vám zde nějaké super místo? napište nám na media@prazskejrej.cz

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také