Co se děje
Článek

Nejlepší místa pro firemní akce a teambuilding

Kde uspořádat firemní akci, teambuilding, konferenci nebo setkání se zákazníky? Tipy na zajímavá místa. Nechte si zaslat nabídku. Oslovte všechna vhodná místa najednou

 

ZADAT POPTÁVKU ZDARMA - zašleme ji na vhodná místa pro teambulding, konferenci nebo firemní akci za vás

Rej DILKY doporučují

V srdci zábavy: Objevte Highlight v Praze!

Hledáte místo, které by bylo dokonalou kulisou pro váš příští event, ať už jde o oslavu, firemní večírek, nebo jen večer plný zábavy s přáteli? Nechte se okouzlit Highlightem, skvostem na adrese Hlubočepská 1287/2a v Praze 5, který vám nabídne mnohem víc než jen obyčejný večer. Highlight představuje unikátní prostor, který je jako stvořený pro organizaci jak menších, tak i větších eventů různých typů. V centru dění stojí jejich působivý bar, pravá perla místa, kde se na vás bude čekat s širokou nabídkou nápojů a prvotřídním servisem.

Ale to není vše! Highlight je synonymem pro kompletní eventovou produkci. Díky špičkové AV technice, mixážnímu pultu, integrovanému zvuku v prostoru, mobilnímu pódiu a dalším prvkům si můžete být jisti, že váš večírek bude technicky bezchybný. Ať už máte zájem o DJe, živou kapelu, artisty, únikové hry, nebo dokonce světelné či barmanské show, Highlight je místem, kde se vaše představy stanou skutečností.

Highlight

https://highlight.cz/

 

Spojte chuťové buňky s folklórem –⁠ nezapomenutelný teambuilding ve Folklore Garden na Praze 5

Hledáte stylové místo pro Váš event? Folklore Garden nabízí pronájem krásných a inspirativních prostor pro vaše workshopy, setkání, prezentace, firemní večírky, semináře, oslavy či svatby nedaleko centra Prahy. Pro konání vašich akcí je připraveno příjemné zázemí v členitém prostoru, který se nachází u folklorní zahrady, která obklopuje Hlubočepský zámeček. K dispozici Vám bude jejich kreativní a energický tým, který připraví vše od výzdoby až po servis lahodného občerstvení. Díky rozmanitosti jejich prostor a služeb jsou schopni připravit malé, střední i velké akce, zařídit hudební produkci a jiné doprovodné aktivity. Svěřte se do jejich rukou, protože oni ví, jak zrealizovat vaše představy!

Folklore Garden

https://www.folkloregarden.cz/

 

Akce a únikové hry v plném proudu aneb vše, co váš tým potřebuje je Endorfin

Endorfin nabízí multifunkční prostor pro firemní a společenské akce. K dispozici je designový sál pro 120 lidí, bar a 5 únikových her, ideální pro konference, školení, teambuilding, vánoční večírky, oslavy, svatby, natáčení a focení. V Endorfinu zažijete pocit štěstí, protože zde najdete všechno, co potřebujete:

  • soukromý podnik
  • programy, které jinde nenajdete
  • výborný catering
  • bar s bohatým výběrem

Vybavení je moderní a zahrnuje reprezentativní prostory a 5 únikových her. Nabízejí také unikátní doprovodné programy, jako jsou zábavné týmové hry. Pro ty, kteří chtějí relaxovat, je tu bar s příjemnou atmosférou. 

Endorfin

https://endorfin.cz/

 

Perfektní místo pro váš teambuilding s jezerem jako bonus 

Organizace teambuildingové akce v restauraci Šeberák je skvělou volbou pro každý tým, který chce posílit své vztahy a zároveň si užít nezapomenutelné zážitky v působivém prostředí. Areál a restaurace Šeberák nabízí širokou škálu aktivit a služeb, které jsou ideální pro skupinové akce, včetně školení a firemních setkání. Díky profesionálnímu přístupu personálu a možnosti výběru z různých animačních programů a hudebního doprovodu je zaručeno, že vaše akce bude na míru a přesně podle přání vašeho týmu. V areálu se navíc můžete těšit na výtečný catering, včetně specialit z grilu a domácích dortů, což vše doplňuje stylová dekorace a plánování alternativ v případě nepříznivého počasí. S Šeberákem získáte ideální kombinaci relaxace, zábavy a týmové spolupráce.

Restaurace Šeberák

https://www.seberak.cz/

 

Další podniky

Zrychlete týmového ducha: Bobová dráha a gurmánský zážitek!

Vyzkoušejte něco neotřelého a naplánujte den plný adrenalinu a skvělého jídla s bobovou dráhou. Tuhle parádní akci můžete zakončit chutným rautem a uvolnit se při dobré hudbě. Bistro Bobovka nabízí možnost prožít nezapomenutelné okamžiky plné smíchu a vzrušení na bobové dráze, které posílí týmového ducha a dodají novou energii vašemu kolektivu. Po adrenalinovém zážitku se můžete těšit na lahodný catering, kde na vás bude čekat výběr skvělých pokrmů a nápojů. Od relaxačního posezení po tanec, tady si každý najde to své.

Nemusíte se starat o organizaci, vše zařídí za vás. Stačí zaslat vaše přání na info@simplybar.cz a vy se jen můžete plně soustředit na to nejdůležitější – budování týmového ducha a užívání si společně stráveného času.

Bistro Bobovka

https://www.bobovadraha.cz/restaurace/

 

Laserové bitvy a firemní zábava na nové úrovni!

Hledáte ideální místo pro celovečerní firemní akci? Poté jsou pro vás arény Mercurie perfektním řešením. Plně zásobený bar pro 200 osob a kromě laser game také spousta doprovodných aktivit jako simulátor VR a arkádové automaty (air hockey, basketbal, kickboxer a spoustu dalších). V Mercurii není ani problém spojit teambuilding se školením či přednáškou, jelikož můžete využít projektory, televize a bezdrátový mikrofon. Mercuria Laser Game – to je největší laser game síť v České republice. 

Mercuria laser game Holešovice

https://mercurialaser.cz/

 

Sportovní nadšenci, pozor pozor!

V restauraci Gutovka si na své přijdou všichni aktivní i pasivní sportovci. Lezecká stěna, fotbalové hřiště, místo na beachvoleyball nebo třeba minigolf a mnoho dalšího. Místo je ideální pro malé i velké skupiny. Kompletní nabídku najdete na přiložených obrázcích. 

Kapacita: až 350 osob

Vybavení + specialita na večírky: různá sportoviště, stolní fotbálek, poker, DJ, cooking show, atd. 

Restaurace Gutovka

https://restauracegutovka.cz/

 

 

 

Stylové setkání v srdci přírody!

Hledáte ideální místo pro firemní akci nebo teambuilding, které nabídne nejen komfort, ale i nezapomenutelné zážitky? Zkuste Statek u Pepíka. Jedná se o zrekonstruované stylové prostory v malebné obci Rašov (jen 35 km od Brna) a představuje perfektní volbu. Ubytujte svůj tým v jednom z 10 útulných pokojů s celkovou kapacitou 29 osob a využijte plně vybavenou kuchyň s krbem pro společné vaření a posezení. Statek nabízí rozsáhlé parkování pro až 20 vozidel, společenskou místnost s TV, kulečníkem, šipkami a stolním tenisem i bar s výčepem. Relaxovat můžete ve venkovním vyhřívaném bazénu s protiproudem nebo u ohniště s grilem. Ať už si vyberete odpočinek v prostorném dvoře a zahradě nebo výlety do okolní překrásné přírody, Statek u Pepíka zaručuje nezapomenutelné chvíle posílení týmového ducha a relaxace.

Statek u Pepíka

https://www.statekupepika.cz/firemni-akce/

 

Kde se setkává komfort a servis –⁠ Dvůr Hoffmeister

Stodola, zahrada, terasa, odhlučnený sál, kde večírek nemusí nikdy skončit, koně, ubytování, skvělá kuchyně a nezapomenutelné zážitky. To je Dvůr Hoffmeister. Ideální místo pro pořádání akcí. Ať už se jedná o školení, firemní event nebo jinou společenskou událost. Nachází se v blízkosti Letiště Václava Havla a zhruba 15 kilometrů od centra Prahy, což umožňuje skvělou dostupnost. Navíc nabízí klimatizovanou konferenční místnost, která se umí přizpůsobit až pro 60 osob. Nemusíte starat ani o parkování, mají dostatek parkovacích míst přímo v areálu.

 

Dvůr Hoffmeister

https://www.dvur-hoffmeister.cz/

 

Sportem k nejlepšímu teambuildingu

Ve Strašnicích najdete unikátní prostory pro pořádání meetingů, workshopů a školení, kompletní občerstvení a catering, ať už v prostorách restaurace nebo v rámci parku Gutovka. Zde jsou schopni zajistit pronájem sportovišť a poskytnout technický a personální support pro firemní klienty a eventové agentury. Navíc nabízejí adrenalinovou zábavu, která podpoří týmového ducha, pro malé i větší skupiny.  K dispozici jsou multifunkční prostory a restaurace GUTOVKA, lezecká stěna, lanové centrum, beachvoleyball, multifunkční hřiště, fotbalové hřiště, minigolf, krytá In-line plocha, skatepark a běžecký ovál s doskočištěm.

Restaurace Gutovka

https://restauracegutovka.cz/

 

Víno, teambuilding a zpěv 

Uspořádejte nezapomenutelný teambuilding v unikátním prostředí Počernického sklípku. Tento skvostný objekt byl vybudován s láskou k dobrým surovinám a samozřejmě k vínu, což z něj činí ideální místo pro relaxaci, degustaci a týmovou spolupráci. Přijďte si užít atmosféru sklípku, který nabízí nejen degustaci, ale také čtyři útulné pokojíky pro ubytování. Pro maximálně 20 osob jsou zde připraveny soukromé a firemní akce na objednávku, které se mohou přizpůsobit Vašim požadavkům. Sympatičtí majitelé vám zaručí nezapomenutelnou degustaci plnou snoubení chuti vína a jídla, a to v kombinaci s nevšední atmosférou tohoto skvostného místa. Navíc Vás čeká i terasa s ohništěm Ofyr a výhledem na největší pražský rybník.

Počernický sklípek

https://pocernickysklipek.cz/

 

Zážitkový teambuilding v srdci přírody: Horní Bezděkov nabízí nezapomenutelné zážitky pro vaše firemní akce!

Proč uspořádat teambulding v Areálu Botanica? Tento komplex nabízí pohodlné luxusní ubytování v pěti apartmánech v rodinné vile Botanika, hotelu Botanika s 13 pokoji a hotelu Golf s 18 pokoji. Všichni účastníci akce budou mít přístup k nádherné zahradě, 12jamkovému golfovému hřišti a venkovnímu bazénu. Areál je také proslulý svou skvělou místní kuchyní.

Kapacita areálu je více než dostatečná pro uspořádání různých akcí, od menších až po větší. Restaurace Vila Botanika má kapacitu 44 míst s dalšími 32 místy na letní terase. Rustikální restaurace v hotelu Botanika nabízí 90 míst s dalšími 10 místy v salónku. Venkovní terasy hotelu Botanika poskytují dalších 70 míst. Kromě toho je zde také multifunkční hala s kapacitou 300 míst a pergola s kapacitou 80 míst. Vzhledem k takovému bohatému výběru a kapacitě místností je Areál Botanika perfektním místem pro uspořádání jakékoli firemní akce.

Areál Botanica

https://www.arealbotanika.cz/

 

Setkání s moderní i historickou Prahou - konference v luxusním hotelu na Náměstí Republiky v Praze

Bývalé sídlo Československé obchodní komory přeměněné na moderní pětihvězdičkový Hotel. Velkolepý prostor Ballroom Franz Josef s balkónem a nádhernými vitrážovými okny s kapacitou 150 lidí je ideální pro konference. Pro neformální setkáni je tu moderní MODERNÍ Majesty Lounge a ADELE Restaurant & Bar s celoročně vyhřívanou terasou s nádherným výhledem do náměstí Republiky.

Luxusni konference v Praze na Namesti Republiky

Hotel Kings Court 

www.hotelkingscourt.cz

 

JAK MÁ VYPADAT SPRÁVNÝ TEAMBUILDING A ČEHO SE NAOPAK VYVAROVAT?

 

Jedinečný adrenalinový zážitek, který posílí týmového ducha!

Hurricane Factory v Praze je jedinečné indoor skydivingové centrum, které nabízí bezpečný a adrenalinový zážitek pro všechny úrovně zkušeností. Pro firemní akce a teambuildingy je to skvělá volba, protože nabízí jedinečnou aktivitu, kterou si mohou vyzkoušet všichni účastníci, bez ohledu na jejich věk nebo fyzickou kondici. Disponuje moderním vybavením, kvalifikovanými instruktory a přátelskou atmosférou, což všechno přispívá k pozitivnímu zážitku a prohloubení týmového ducha. Navíc, indoor skydiving je bezpečnější a přístupnější alternativou klasickému skydivingu, takže to může být skvělá příležitost pro ty, kteří by se na klasický skydiving neodvážili.

Hurricane Factory

https://hurricanefactory.com/

 

Letná vás zve na bowling

Moderní bowlingové centrum Radava na Praze 7 je ideální místo pro váš další teambuilding. Nabízí 12 profesionálních bowlingových drah, pivní zahrádku a asijskou restauraci s cateringem na míru. Skvělá volba pro firemní večírky, dětské oslavy, třídní srazy, srazy sportovních kolektivů a rozlučky se svobodou. Těšíme se na vaši návštěvu!

Bowling Radava

http://www.radava.cz

 

 

Kapacita až 1000 osob v Praze pro všechny akce + možnost využít přilehlý park

Nádherné prostory a přilehlý park nabízí mnoho možností aktivního vyžití. Beach kurty, beach fotbal, disk golf, 4 bowlingové dráhy či půjčovna in-line bruslí. Vynikající kuchyně, profesionální servis a pivo uvařené přímo tady.

firemni akce Usedlost Ladronka

Usedlost Ladronka

www.ladronka.com

 

Originální aktivity v Praze - škola čepování piva, prohlídka pivovaru se sládkem

Areál Panský Dvůr se třemi restauracemi nabízí prostory pro konference, oslavy, firemní Family Days nebo firemní teambuilding s rautem nebo občerstvením. Pro větší akce v přírodě se dá pronajmout Zámecký park pro uzavřenou společnost. Interaktivní divadlo, úniková hra nebo pivní kasino.

originalni teambuilding ochutnavka piva

Panský Dvůr Dolní Počernice 

www.pddp.cz

 

Moderní prostory až pro 300 osob s industriálním designem a technologiemi budoucnosti, to vše v Karlíně

Co takhle využít pro vaši akci moderní eventové prostory s nádechem industriálního stylu v samém srdci Karlína? S kapacitou až 300 osob, třemi propojitelnými sály, vlastním vstupem z přízemí a moderní audiovizuální technikou budou vaše akce v prostorách Spojky nezapomenutelné. Sál č. 3 nabízí navíc výstup do komunitní zahrádky. A s nabídkou doplňkových služeb jako catering, moderátor, hostesky, fotokoutek, virtuální realita, DJ a týmové hry Push & Play nebo Mad Head Show společně vytvoříte program na míru vašim požadavkům.

Spojka Events

https://spojujeme.cz/spojka-events/

 

Teambuilding na zámku

Castle Residence v Kobylisích není jen restaurace a hotel, ale můžete si zde zahrát bowling, adventuragolf, navštívit krytý bazén se slanou vodou, saunu, nebo si užít uvolňující masáž. A navíc mají krásnou zahradu. 

Castle Residence

https://www.castle-restaurant.cz/

 

Snad protože jsi ze zámku, udělej akci na zámku

Restaurace Chateau Ctěnice je skvělou volbou pro uspořádání firemní akce nebo teambuildingu, díky špičkové české a mezinárodní kuchyni v moderním pojetí, vynikajícímu výběru vín a jedinečnému výhledu z hotelové terasy na zámecké nádvoří. Restaurace klade důraz na využití vždy čerstvých surovin od lokálních dodavatelů a nabízí příjemné prostředí v moderním stylu s kapacitou 40 míst k sezení, což ji perfektně hodí pro komornější akce. Menu připravil šéfkuchař Denis Wágner, který kombinuje současné kulinářské techniky s tradičním kuchařským uměním.

Restaurace Chateau Ctěnice

https://www.pytlounzameckyhotelctenice.cz/cs/restaurace/

 

Přes tenhle skvělý tip nejede vlak

Event-zážitkový vlak je jedinečný koncept pro uspořádání společenských akcí, který se specializuje na organizaci osobních vlaků s doprovodným programem na klíč. Firma nabízí individuální plánování trasy, výběr jízdního řádu a případné zastávky dle přání zákazníka. Vlaky je možné objednat pro firemní akce, soukromé oslavy nebo svatby. Event-zážitkový vlak se postará o kompletní organizaci a program celé akce, takže si mohou hosté užít nezapomenutelný zážitek na kolejích.

Event-zážitkový vlak

https://www.event-zazitkovyvlak.cz/

 

Unikátní spojení historie, americké kuchyně a českého piva

V tomto jedinečném prostředí historického sklepa z 12. století si užijete opravdu nezapomenutelnou party. Pochutnáte si na skvělém jídle, které osloví především milovníky americké kuchyně a českého piva. Přijďte objevit prostor plný historie, který dýchal životem už v dobách gotiky a renesance a během let prošel mnoha úpravami. Ulice Karlova, kde se Fat Cat nachází, byla ve 15. století známá jako Zlatnická, což připomíná zlaté časy obchodu v této oblasti. Od roku 1927 je dům ve vlastnictví rodiny Kočků. Manželé Šimice, kteří tuto pivnici se skvělým jídlem, českými speciály a úžasnou atmosférou, se postarají o to, aby každá vaše návštěva byla výjimečná.

Fat Cat

https://www.fat-cat.cz/ 

 

 

Nechte si zaslat nabídku od vhodných míst pro firemní akce ZADAT POPTÁVKU ZDARMA

Chybí vám zde nějaké super místo? napište nám na media@prazskejrej.cz

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také