Co se děje
Článek

Hostinec U váhy zazáří i v televizi

Příběhy, tradice a neopakovatelná atmosféra starých českých hospod ožívají v druhé řadě oblíbeného dokumentárního cyklu "Příběhy starých hospod". Mezi vybranými skvosty se objeví i historický hostinec U váhy, jehož stěny jsou plné vzpomínek a unikátních příběhů. Toto putování časem vám přinese nejenom pohled do minulosti, ale i pochopení, proč Hostinec U váhy zůstává dodnes symbolem české tradice a pohostinnosti.

V druhé řadě oblíbeného dokumentárního cyklu "Příběhy starých hospod", který je vysílán na České televizi (jednotlivé díly najdete i na ivysilani.cz) od 11. ledna, se objeví i Hostinec U váhy, skutečný poklad české pohostinnosti a historie. Natáčení v Hostinci U váhy proběhlo v prosinci, což dává divákům jedinečnou možnost nahlédnout do zimní atmosféry tohoto historického místa. Majitelé i hosté se už nemůžou dočkat, až svou milovanou hospůdku uvidí v televizi a plánují dokonce hromadné sledování.

Herec Josef Polášek v rámci seriálu poodhaluje historii a charakter jednotlivých hospod. Hostinec U váhy se pyšní dlouhou historií, která je zaznamenaná nejen v jeho architektonickém vzhledu, ale i v příbězích, které se o něm šíří. Epizoda věnovaná tomuto hostinci, která se bude vysílat v únoru, přináší divákům příležitost prozkoumat jeho jedinečný příběh. Nesmíme ani naznačovat, ale lecos už jsme vytáhly z majitele Petra v našem rozhovoru.

Tak nezapomeňte sledovat "Příběhy starých hospod" na České televizi a objevte kouzlo a historii Hostince U váhy, místa, kde každý kout vypráví příběh a každý stůl je svědkem české historie a tradice. A pokud jste v něm ještě nebyli, tak tady máte 5 dobrých důvodů, proč to napravit.

 

 

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.