Co se děje
Článek

Nezapomenutelná firemní akce nebo oslava? Jedině na curlingu!

V pražské sportovní hale Centrum Třešňovka vám půjčí vše potřebné a pod vedením zkušeného instruktora si můžou zahrát malý curlingový turnaj i úplní začátečníci

Curling je už na první pohled zajímavý a netypický týmový sport, který si spousta lidí touží alespoň jednou za život vyzkoušet. Už jen díky tomu si například curlingový teambuilding nechá jen málokdo ujít. Totéž platí o soukromých oslavách. A jediné, co k tomu potřebujete, je teplé oblečení a čistá halová obuv.

Každá akce začíná důkladným školením od instruktora, který účastníky naučí jak odhodit kámen, předvede správnou techniku metení a vysvětlí několik základních pravidel. Po této instruktáži si dokáží zahrát i naprostí začátečníci. 

V Centru Třešňovka navíc můžete využít i dalších služeb. Je možné si objednat catering, zamluvit si zde konfereční místnost nebo curlingovou akci či oslavu spojit s dalšími sporty a využít třeba golfové simulátory nebo squashové a badmintonové kurty. Přímo u curlingových drah je bar, takže je možné sledovat napínavou hru s drinkem v ruce. 

Všechny další potřebné informace najdete na webových stránkách Centra Třešňovka

Objednat nebo poptat firemní akci můžete zde 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také