Co se děje
Článek

Pojeďte s námi na Kubu

Máte rádi Kubu, kvalitní doutníky, vyzrálý rum z dubových sudů? Tak to jsme na jedné lodi. Na Kubě jsou jedny z nejlepších podmínek pro pěstování cukrové třtiny. A co se vyrábí z cukrové třtitny? Správně RUM.

Vypadalo to, že vášeň pro kvalitní kubánský rum, jedinečné doutníky a nezapomenutelnou atmosféru budeme muset letos zkrotit, ale opak je pravdou. Našli jsme totiž jedinečný bar, který nám návštěvu Kuby vynahradí.

Součástí Hotelu Masonic House, je Café-bar Masonic House, kde na vás Kuba dýchne hned od dveří. Seznámí vás s historií Kuby před i po revoluci, ukáží vám dokumenty o obchodu s otroky, podpisy prezidentů, králů a mnoho dalšího. 

Dále můžete postupovat do Muzea tajných spolků. Odtajní i to, co by neměli. Jsou jedním ze sedmi muzeí na světě, prohlédnete si přes 700 exponátů. Nakouknout můžete do rituálních oltářů, osobních věcí členů řádů, cenných knih a mnoho dalšího.

Tak na co ještě čekáte, rezervujte si svůj zížitek zde.

Svatby, oslavy, konference menšího rázu, jsou vám připraveni zrealizovat dle vašich přání.Co si budeme povídat,  oslavu narozenin či firemní večírek na Kubě nemá jen tak někdo.

Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat nebo zjistit jestli mají volno na prohlídku, pište zde.

 

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také