Co se děje
v Praze jinde všude

Již brzy začíná pátý ročník Czech Mussel Week: festival s vůní a chutí moře

Celá Česká republika bude vonět už od pondělí 25. září 2023 po celý týden mořem. Startuje totiž 5. ročník Czech Mussel Week, festivalu mušlí. Těšit se můžete na výborná jídla obsahující lahodné slávky, ale to rozhodně není vše! V rámci této akce si totiž můžete užít 1 + 1 porci zdarma.
Článek

Vinobraní a vinné akce v ČR - kam vyrazit za vínem?

I letos zažije Česko vlnu různých vinobraní, vinných festivalů a trhů. Na kterou akci vyrazíte vy?
Článek

Kam na Oktoberfest? Německá tradice dorazila do Česka.

Oktoberfest, je jedním z největších a nejznámějších svátků piva na světě. A k říjnu máloco patří tak jako tato slavnost piva. Ale odkud se vlastně tato tradice vzala? Navíc už dávno překročila hranice Německa a my vám řekneme, kde si dobré pivo vychutnat, aniž byste museli překročit hranice České republiky.
Článek

Pivní slavnosti - kde si pochutnáte na nejlepším pivu?

Máte rádi dobré pivko? Tak neváhejte a vyberte si jednu z námi nabízených pivních akcí.
Článek

FOOD FESTIVALY V ČR - Co se chystá a na co se můžete těšit

Co se kde chystá a co si určitě nenechat ujít se dozvíte v našem článku. Události pro milovníky dobrého jídla, foodfestivalů a gastro akcí na jednom místě.
Článek

Vítejte v academy HUB

Prostory academy HUB jsou kreativním centrem v srdci Prahy. Oblíbenost academy HUB roste díky jedinečné atmosféře a inspirativnímu prostředí. Tento inovativní prostor se stal epicentrem pro tvůrčí jedince, menší firmy i nadnárodní společnosti.
Článek

Už jste letos grilovali

K TEPLÝM SLUNEČNÍM DNŮM PATŘÍ TAKÉ GRILOVÁNÍGriluje se na zahradách, terasách i miniaturních balkonech. S rostoucí venkovní teplotou se úměrně zvyšuje spotřeba masa připraveného na roštu. Vepřová či hovězí žebra se stávají nedostatkovým, podpultovým zbožím!
Článek

Festival minipivovarů na Pražském hradě

8.-10.6.2023 otevře své brány Festival minipivovarů na Pražském hradě. Tento festival se řadí ke špičce pivních festivalů v České republice. Jedná se o festival degustační, kdy návštěvníci mají možnost ochutnat více jak 120 druhů piva na jednom místě. 
Článek

Pivní detoxikace může být účinnější než očistný jídelníček

Jak se vyznat ve změti protichůdných návodů na očistu vašeho těla poradí náš článek
Článek

Nejlepší místa pro firemní akce a teambuilding

Kde uspořádat firemní akci, teambuilding, konferenci nebo setkání se zákazníky? Tipy na zajímavá místa. Nechte si zaslat nabídku. Oslovte všechna místa najednou    
Článek