Co se děje
v Praze jinde všude

Pivní slavnosti - kde si pochutnáte na nejlepším pivu?

Máte rádi dobré pivko? Tak neváhejte a vyberte si jednu z námi nabízených pivních akcí.
Článek

Navrhněte si vlastní pizzu!

9. února se každoročně slaví po celém světě Mezinárodní den pizzy. Proto pro vás na tento den připravili v italské trattorii A posto speciální pizza akci. Přijde si k nim navrhnout svou vlastní pizzu!
Článek

Kulinární únik z města: Objevte kouzlo restaurace Aroma jen 20 minut od Prahy

Nedaleko ruchu velkoměsta, směrem na Mělník, čeká na objevení malý gastronomický poklad – Restaurace Aroma v Neratovicích. Uprostřed idylického prostředí historického mlýna se můžete těšit na kulinární zážitky, které spojují tradici s moderní českou kuchyní. 
Článek

Gurmánská tour s A posto po Toskánsku

Už 22. ledna 2024 startují v italské trattorii A posto týdenní speciály, během kterých můžete vždy na jeden týden ochutnat vybrané lahůdky a víno z vyhlášených gurmánských regionů. A prvním tímto regionem, který můžete při gurmánské cestě navštívit je Toskánsko.
Článek

Pivní detoxikace může být účinnější než očistný jídelníček

Jak se vyznat ve změti protichůdných návodů na očistu vašeho těla poradí náš článek
Článek

Vánoční retro jízda Posázavím

Chcete nadýchat vánoční atmosféru a vrátit se trochu v čase? Vyrazte na výlet historickým vánočním vlakem.Na středu 27. prosince připravil železniční dopravce Valenta Rail speciální jízdu údolím Sázavy po celé trati tzv. Posázavského pacifiku. Historický rychlík vyjede po 8 hodině ranní z pražského hlavního nádraží a dále pojede přes Davli, Čerčany, Sázavu, Kácov a Ledeč nad Sázavou až do Světlé…
Článek

Křivoklátským rychlíkem na vánoční jarmark

Okuste vánoční atmosféru v historickém duchu s výletním vlakem do Křivoklátu. Zažijte adventní trhy na hradě a cestujte stylově v retro vlaku taženém legendární lokomotivou "Bardotka". Zastávky zahrnují Prahu a okolní města, s návratem do Prahy ve stejný den. Nezapomeňte si vychutnat občerstvení v bufetovém voze a využijte slevový kód pro zvýhodněné jízdné.
Článek

Na svatého Martina kraluje stolům výborná hostina

Okolo 11. listopadu se točí spousta pořekadel a tradic. Zapomeňme teď chvíli na bílého koně, který stejně nejspíš nedorazí, a věnujme se něčemu chutnějšímu. Protože radost Martina je husa a džbán vína
Článek

Mezinárodní den těstovin: Víme, kam v Praze na dokonalé těstoviny!

25. října se každoročně po celém světě slaví Mezinárodní den těstovin. Pro milovníky tohoto oblíbeného pokrmu však máme výbornou zprávu. Víme, kam v Praze na dokonalé těstoviny po celý rok. Do italské trattorie A posto!
Článek

Kam v Praze za vínem a dobrým jídlem

Praha, nádherná perla střední Evropy známá svou bohatou historií, nádhernou architekturou a úžasnou multikulturní kuchyní, vám nyní na podzim odkrývá svůj další poklad. Místní italskou trattorii A posto nejspíše nemusíme představovat. Nyní si však pro vás tato oblíbená restaurace připravila dvě báječné novinky spojující neodolatelnou italskou kuchyni a vynikající jižanské víno. Pokud je to pro…
Článek